Play offMačiTabulaŠķērsgriezumāKomandasStatistikaZem ⁄ Virs
Atpakaļ

Kri - KHL

fināls
02.04. 17:00Kazana Ak Bars-Lokomotiv Jaroslavla0 - 30:0, 0:3, 0:00 - 1
03.04. 17:00Kazana Ak Bars-Lokomotiv Jaroslavla4 - 3P 1:3, 0:0, 2:01 - 1
05.04. 15:00Lokomotiv Jaroslavla-Kazana Ak Bars3 - 01:0, 2:0, 0:02 - 1
06.04. 17:00Lokomotiv Jaroslavla-Kazana Ak Bars2 - 51:2, 1:3, 0:02 - 2
08.04. 17:00Kazana Ak Bars-Lokomotiv Jaroslavla2 - 31:0, 0:1, 1:22 - 3
10.04. 17:00Lokomotiv Jaroslavla-Kazana Ak Bars2 - 3P 0:1, 0:0, 2:13 - 3
12.04. 15:00Kazana Ak Bars-Lokomotiv Jaroslavla1 - 00:0, 0:0, 1:04 - 3

pusfināli
19.03. 17:00Kazana Ak Bars-Dynamo Moskva4 - 11:0, 1:0, 2:11 - 0
20.03. 17:00Kazana Ak Bars-Dynamo Moskva2 - 3P 0:2, 1:0, 1:01 - 1
22.03. 15:00Dynamo Moskva-Kazana Ak Bars0 - 10:0, 0:0, 0:11 - 2
23.03. 17:30Dynamo Moskva-Kazana Ak Bars4 - 11:1, 3:0, 0:02 - 2
25.03. 17:00Kazana Ak Bars-Dynamo Moskva3 - 01:0, 0:0, 2:03 - 2
27.03. 17:30Dynamo Moskva-Kazana Ak Bars1 - 30:0, 1:1, 0:22 - 4
 
20.03. 17:00Lokomotiv Jaroslavla-Metallurg Magnitogorska0 - 30:0, 0:2, 0:10 - 1
21.03. 15:00Lokomotiv Jaroslavla-Metallurg Magnitogorska6 - 12:1, 1:0, 3:01 - 1
23.03. 15:00Metallurg Magnitogorska-Lokomotiv Jaroslavla2 - 41:1, 0:2, 1:11 - 2
24.03. 15:00Metallurg Magnitogorska-Lokomotiv Jaroslavla0 - 40:2, 0:2, 0:01 - 3
26.03. 17:00Lokomotiv Jaroslavla-Metallurg Magnitogorska2 - 00:0, 2:0, 0:04 - 1

ceturtdaļfināls
10.03. 17:45CSKA Moskva-Dynamo Moskva1 - 21:2, 0:0, 0:00 - 1
11.03. 17:45CSKA Moskva-Dynamo Moskva0 - 70:1, 0:6, 0:00 - 2
13.03. 17:30Dynamo Moskva-CSKA Moskva5 - 11:0, 2:1, 2:03 - 0
 
11.03. 17:00Lokomotiv Jaroslavla-Spartak Maskava3 - 10:0, 3:1, 0:01 - 0
12.03. 17:00Lokomotiv Jaroslavla-Spartak Maskava5 - 31:0, 1:1, 3:22 - 0
14.03. 15:00Spartak Maskava-Lokomotiv Jaroslavla4 - 52:0, 0:3, 2:20 - 3
 
10.03. 17:00Kazana Ak Bars-Avangard Omska0 - 20:1, 0:1, 0:00 - 1
11.03. 17:00Kazana Ak Bars-Avangard Omska3 - 2P TS 1:0, 0:1, 1:11 - 1
13.03. 14:00Avangard Omska-Kazana Ak Bars4 - 21:1, 2:1, 1:02 - 1
14.03. 12:00Avangard Omska-Kazana Ak Bars1 - 110:6, 1:3, 0:22 - 2
16.03. 17:00Kazana Ak Bars-Avangard Omska3 - 2P 1:0, 0:2, 1:03 - 2
 
11.03. 17:00Atlant Mytischi-Metallurg Magnitogorska2 - 1P 1:1, 0:0, 0:01 - 0
12.03. 17:00Atlant Mytischi-Metallurg Magnitogorska3 - 41:0, 1:3, 1:11 - 1
14.03. 13:00Metallurg Magnitogorska-Atlant Mytischi3 - 01:0, 1:0, 1:02 - 1
15.03. 13:00Metallurg Magnitogorska-Atlant Mytischi4 - 21:0, 1:1, 2:13 - 1

astotdaļfināls
01.03. 15:00Dynamo Moskva-Dinamo Riga4 - 01:0, 1:0, 2:01 - 0
02.03. 17:30Dynamo Moskva-Dinamo Riga7 - 12:0, 1:0, 4:12 - 0
04.03. 18:30Dinamo Riga-Dynamo Moskva3 - 41:0, 2:1, 0:30 - 3
 
01.03. 15:00Lokomotiv Jaroslavla-Neftekhimik Nižnekamska2 - 3P 0:0, 2:0, 0:20 - 1
02.03. 17:00Lokomotiv Jaroslavla-Neftekhimik Nižnekamska5 - 13:0, 0:1, 2:01 - 1
04.03. 17:00Neftekhimik Nižnekamska-Lokomotiv Jaroslavla0 - 30:0, 0:2, 0:11 - 2
05.03. 17:00Neftekhimik Nižnekamska-Lokomotiv Jaroslavla1 - 21:1, 0:0, 0:11 - 3
 
02.03. 17:00Kazana Ak Bars-Barys Astana4 - 23:1, 1:1, 0:01 - 0
03.03. 17:00Kazana Ak Bars-Barys Astana4 - 21:0, 2:1, 1:12 - 0
05.03. 14:00Barys Astana-Kazana Ak Bars1 - 2P TS 0:0, 0:1, 1:00 - 3
 
02.03. 17:00SKA Sanktpeterburga-Spartak Maskava2 - 30:1, 2:1, 0:10 - 1
03.03. 17:00SKA Sanktpeterburga-Spartak Maskava1 - 2P 0:1, 0:0, 1:00 - 2
05.03. 17:30Spartak Maskava-SKA Sanktpeterburga3 - 20:2, 3:0, 0:03 - 0
 
02.03. 15:00Metallurg Magnitogorska-Nižnyj Novgorod4 - 10:0, 1:0, 3:11 - 0
03.03. 15:00Metallurg Magnitogorska-Nižnyj Novgorod4 - 23:2, 1:0, 0:02 - 0
05.03. 17:00Nižnyj Novgorod-Metallurg Magnitogorska3 - 60:2, 3:3, 0:10 - 3
 
01.03. 15:00Atlant Mytischi-Traktor Čelabinska3 - 01:0, 0:0, 2:01 - 0
02.03. 17:00Atlant Mytischi-Traktor Čelabinska5 - 11:0, 2:1, 2:02 - 0
04.03. 15:30Traktor Čelabinska-Atlant Mytischi1 - 50:0, 0:3, 1:20 - 3
 
02.03. 17:45CSKA Moskva-Lada Toljati0 - 20:0, 0:0, 0:20 - 1
03.03. 17:45CSKA Moskva-Lada Toljati2 - 10:1, 1:0, 1:01 - 1
05.03. 15:30Lada Toljati-CSKA Moskva3 - 21:0, 0:1, 2:12 - 1
06.03. 15:30Lada Toljati-CSKA Moskva1 - 20:2, 1:0, 0:02 - 2
08.03. 15:00CSKA Moskva-Lada Toljati3 - 11:0, 2:1, 0:03 - 2
 
01.03. 11:00Salavat Julajev Ufa-Avangard Omska3 - 2P 0:0, 2:1, 0:11 - 0
02.03. 15:00Salavat Julajev Ufa-Avangard Omska0 - 1P TS 0:0, 0:0, 0:01 - 1
04.03. 14:00Avangard Omska-Salavat Julajev Ufa3 - 2P 0:0, 0:1, 2:12 - 1
05.03. 14:00Avangard Omska-Salavat Julajev Ufa4 - 13:1, 0:0, 1:03 - 1