Play offMačiTabulaŠķērsgriezumāKomandasStatistikaZem ⁄ Virs
Atpakaļ

Kri - KHL

fināls
15.04. 17:30Tver THK-Kazana Ak Bars2 - 30:0, 2:2, 0:10 - 1
16.04. 17:30Tver THK-Kazana Ak Bars1 - 40:0, 0:2, 1:20 - 2
19.04. 17:00Kazana Ak Bars-Tver THK2 - 31:1, 0:0, 1:22 - 1
20.04. 17:00Kazana Ak Bars-Tver THK1 - 20:0, 1:1, 0:12 - 2
23.04. 17:30Tver THK-Kazana Ak Bars3 - 21:1, 1:1, 1:03 - 2
25.04. 15:00Kazana Ak Bars-Tver THK7 - 12:0, 3:0, 2:13 - 3
27.04. 17:30Tver THK-Kazana Ak Bars0 - 20:0, 0:2, 0:03 - 4

pusfināli
01.04. 17:30Tver THK-Lokomotiv Jaroslavla3 - 2P 1:0, 1:1, 0:11 - 0
02.04. 17:30Tver THK-Lokomotiv Jaroslavla1 - 2P 0:0, 1:0, 0:11 - 1
04.04. 15:00Lokomotiv Jaroslavla-Tver THK4 - 61:2, 2:3, 1:11 - 2
05.04. 17:00Lokomotiv Jaroslavla-Tver THK6 - 11:0, 1:1, 4:02 - 2
07.04. 17:30Tver THK-Lokomotiv Jaroslavla0 - 40:1, 0:1, 0:22 - 3
09.04. 17:00Lokomotiv Jaroslavla-Tver THK1 - 30:1, 0:0, 1:23 - 3
11.04. 15:00Tver THK-Lokomotiv Jaroslavla2 - 10:0, 2:1, 0:04 - 3
 
02.04. 15:00Salavat Julajev Ufa-Kazana Ak Bars3 - 41:2, 1:1, 1:10 - 1
03.04. 13:00Salavat Julajev Ufa-Kazana Ak Bars1 - 2P 0:0, 0:1, 1:00 - 2
05.04. 17:00Kazana Ak Bars-Salavat Julajev Ufa3 - 2P 0:1, 0:1, 2:03 - 0
06.04. 17:00Kazana Ak Bars-Salavat Julajev Ufa2 - 40:0, 1:3, 1:13 - 1
08.04. 15:00Salavat Julajev Ufa-Kazana Ak Bars2 - 10:1, 0:0, 2:02 - 3
10.04. 15:00Kazana Ak Bars-Salavat Julajev Ufa2 - 11:0, 0:1, 1:04 - 2

ceturtdaļfināls
19.03. 17:00Lokomotiv Jaroslavla-Spartak Maskava5 - 12:0, 2:0, 1:11 - 0
20.03. 15:00Lokomotiv Jaroslavla-Spartak Maskava2 - 3P 0:1, 1:0, 1:11 - 1
22.03. 17:30Spartak Maskava-Lokomotiv Jaroslavla3 - 21:1, 2:1, 0:02 - 1
23.03. 17:30Spartak Maskava-Lokomotiv Jaroslavla3 - 4P 1:1, 0:1, 2:12 - 2
25.03. 17:00Lokomotiv Jaroslavla-Spartak Maskava2 - 11:0, 1:1, 0:03 - 2
27.03. 15:00Spartak Maskava-Lokomotiv Jaroslavla1 - 80:1, 1:4, 0:32 - 4
 
20.03. 13:00Metallurg Magnitogorska-Kazana Ak Bars0 - 40:1, 0:3, 0:00 - 1
21.03. 13:00Metallurg Magnitogorska-Kazana Ak Bars2 - 30:0, 0:1, 2:20 - 2
23.03. 17:00Kazana Ak Bars-Metallurg Magnitogorska0 - 1P 0:0, 0:0, 0:02 - 1
24.03. 17:00Kazana Ak Bars-Metallurg Magnitogorska1 - 21:2, 0:0, 0:02 - 2
26.03. 15:00Metallurg Magnitogorska-Kazana Ak Bars1 - 30:0, 0:3, 1:02 - 3
28.03. 15:00Kazana Ak Bars-Metallurg Magnitogorska3 - 10:0, 2:1, 1:04 - 2
 
20.03. 13:00Salavat Julajev Ufa-Neftekhimik Nižnekamska6 - 23:1, 1:1, 2:01 - 0
21.03. 13:00Salavat Julajev Ufa-Neftekhimik Nižnekamska1 - 2P 0:1, 1:0, 0:01 - 1
23.03. 17:00Neftekhimik Nižnekamska-Salavat Julajev Ufa1 - 00:0, 1:0, 0:02 - 1
24.03. 17:00Neftekhimik Nižnekamska-Salavat Julajev Ufa0 - 10:1, 0:0, 0:02 - 2
26.03. 15:00Salavat Julajev Ufa-Neftekhimik Nižnekamska2 - 1P 1:1, 0:0, 0:03 - 2
28.03. 15:00Neftekhimik Nižnekamska-Salavat Julajev Ufa1 - 20:1, 1:0, 0:12 - 4
 
19.03. 17:30Tver THK-Dinamo Riga4 - 10:1, 0:0, 4:01 - 0
20.03. 15:00Tver THK-Dinamo Riga2 - 01:0, 1:0, 0:02 - 0
22.03. 18:30Dinamo Riga-Tver THK3 - 11:1, 1:0, 1:01 - 2
23.03. 18:30Dinamo Riga-Tver THK4 - 5P 2:1, 1:3, 1:01 - 3
25.03. 17:30Tver THK-Dinamo Riga3 - 2P 1:1, 1:0, 0:14 - 1

astotdaļfināls
10.03. 17:30Dynamo Moskva-Spartak Maskava3 - 4P 0:0, 3:1, 0:20 - 1
11.03. 17:30Dynamo Moskva-Spartak Maskava0 - 10:0, 0:1, 0:00 - 2
13.03. 15:00Spartak Maskava-Dynamo Moskva1 - 30:2, 0:1, 1:02 - 1
14.03. 15:00Spartak Maskava-Dynamo Moskva4 - 01:0, 3:0, 0:03 - 1
 
10.03. 17:30Atlant Mytischi-Lokomotiv Jaroslavla1 - 20:0, 1:1, 0:10 - 1
11.03. 17:30Atlant Mytischi-Lokomotiv Jaroslavla4 - 3P 1:1, 1:1, 1:11 - 1
13.03. 15:00Lokomotiv Jaroslavla-Atlant Mytischi4 - 32:1, 2:0, 0:22 - 1
14.03. 15:00Lokomotiv Jaroslavla-Atlant Mytischi2 - 1P 0:0, 0:0, 1:13 - 1
 
11.03. 17:00Kazana Ak Bars-Barys Astana4 - 3P 0:2, 2:1, 1:01 - 0
12.03. 17:00Kazana Ak Bars-Barys Astana4 - 21:2, 2:0, 1:02 - 0
14.03. 12:00Barys Astana-Kazana Ak Bars1 - 30:1, 1:0, 0:20 - 3
 
10.03. 17:00SKA Sanktpeterburga-Dinamo Riga0 - 20:1, 0:0, 0:10 - 1
11.03. 17:00SKA Sanktpeterburga-Dinamo Riga1 - 31:1, 0:2, 0:00 - 2
13.03. 16:00Dinamo Riga-SKA Sanktpeterburga2 - 41:1, 1:1, 0:22 - 1
14.03. 16:00Dinamo Riga-SKA Sanktpeterburga4 - 22:0, 1:1, 1:13 - 1
 
10.03. 17:30Tver THK-CSKA Moskva3 - 11:0, 0:1, 2:01 - 0
11.03. 17:30Tver THK-CSKA Moskva4 - 22:2, 1:0, 1:02 - 0
13.03. 15:00CSKA Moskva-Tver THK2 - 51:3, 0:2, 1:00 - 3
 
11.03. 17:00Neftekhimik Nižnekamska-Avangard Omska2 - 01:0, 0:0, 1:01 - 0
12.03. 17:00Neftekhimik Nižnekamska-Avangard Omska6 - 23:0, 2:0, 1:22 - 0
14.03. 12:00Avangard Omska-Neftekhimik Nižnekamska1 - 20:1, 1:0, 0:10 - 3
 
11.03. 15:00Metallurg Magnitogorska-Traktor Čelabinska5 - 23:2, 1:0, 1:01 - 0
12.03. 15:00Metallurg Magnitogorska-Traktor Čelabinska3 - 11:1, 1:0, 1:02 - 0
14.03. 13:00Traktor Čelabinska-Metallurg Magnitogorska2 - 1P 0:0, 0:0, 1:11 - 2
15.03. 15:00Traktor Čelabinska-Metallurg Magnitogorska2 - 3P 1:1, 1:0, 0:11 - 3
 
11.03. 15:00Salavat Julajev Ufa-Jekatěrinburg5 - 11:0, 1:0, 3:11 - 0
12.03. 15:00Salavat Julajev Ufa-Jekatěrinburg4 - 11:1, 2:0, 1:02 - 0
14.03. 13:00Jekatěrinburg-Salavat Julajev Ufa4 - 32:1, 1:0, 1:21 - 2
15.03. 15:00Jekatěrinburg-Salavat Julajev Ufa1 - 80:3, 1:4, 0:11 - 3