Play offMačiTabulaŠķērsgriezumāKomandasStatistikaZem ⁄ Virs
Atpakaļ

Kri - KHL

fināls
08.04. 15:00Salavat Julajev Ufa-Atlant Mytischi2 - 1P 1:0, 0:0, 0:11 - 0
10.04. 13:00Salavat Julajev Ufa-Atlant Mytischi3 - 10:1, 3:0, 0:02 - 0
12.04. 17:30Atlant Mytischi-Salavat Julajev Ufa2 - 31:1, 1:1, 0:10 - 3
14.04. 17:30Atlant Mytischi-Salavat Julajev Ufa4 - 00:0, 2:0, 2:01 - 3
16.04. 13:00Salavat Julajev Ufa-Atlant Mytischi3 - 21:0, 0:0, 2:24 - 1

pusfināli
23.03. 17:00Lokomotiv Jaroslavla-Atlant Mytischi1 - 60:2, 1:2, 0:20 - 1
25.03. 17:00Lokomotiv Jaroslavla-Atlant Mytischi2 - 3P 0:1, 2:1, 0:00 - 2
27.03. 15:00Atlant Mytischi-Lokomotiv Jaroslavla3 - 12:0, 1:0, 0:13 - 0
29.03. 17:30Atlant Mytischi-Lokomotiv Jaroslavla2 - 40:1, 0:0, 2:33 - 1
31.03. 17:00Lokomotiv Jaroslavla-Atlant Mytischi3 - 2P 0:1, 0:1, 2:02 - 3
02.04. 15:00Atlant Mytischi-Lokomotiv Jaroslavla8 - 21:1, 3:0, 4:14 - 2
 
24.03. 15:00Salavat Julajev Ufa-Metallurg Magnitogorska4 - 32:2, 2:0, 0:11 - 0
26.03. 13:00Salavat Julajev Ufa-Metallurg Magnitogorska4 - 02:0, 2:0, 0:02 - 0
28.03. 15:00Metallurg Magnitogorska-Salavat Julajev Ufa2 - 1P 0:0, 1:1, 0:01 - 2
30.03. 15:00Metallurg Magnitogorska-Salavat Julajev Ufa2 - 41:2, 1:1, 0:11 - 3
01.04. 15:00Salavat Julajev Ufa-Metallurg Magnitogorska3 - 41:2, 0:2, 2:03 - 2
03.04. 13:00Metallurg Magnitogorska-Salavat Julajev Ufa5 - 32:2, 1:0, 2:13 - 3
05.04. 15:00Salavat Julajev Ufa-Metallurg Magnitogorska1 - 00:0, 0:0, 1:04 - 3

ceturtdaļfināls
08.03. 15:00Lokomotiv Jaroslavla-Dinamo Riga4 - 21:0, 0:1, 3:11 - 0
10.03. 17:00Lokomotiv Jaroslavla-Dinamo Riga3 - 50:0, 3:2, 0:31 - 1
12.03. 12:00Dinamo Riga-Lokomotiv Jaroslavla4 - 81:2, 1:2, 2:41 - 2
14.03. 18:30Dinamo Riga-Lokomotiv Jaroslavla2 - 61:3, 1:2, 0:11 - 3
16.03. 17:00Lokomotiv Jaroslavla-Dinamo Riga5 - 4P 2:3, 0:1, 2:04 - 1
 
09.03. 17:00Kazana Ak Bars-Salavat Julajev Ufa2 - 3P 1:0, 0:2, 1:00 - 1
11.03. 17:00Kazana Ak Bars-Salavat Julajev Ufa1 - 30:0, 0:1, 1:20 - 2
13.03. 13:00Salavat Julajev Ufa-Kazana Ak Bars2 - 1P 0:0, 1:1, 0:03 - 0
15.03. 15:00Salavat Julajev Ufa-Kazana Ak Bars0 - 40:1, 0:2, 0:13 - 1
17.03. 17:00Kazana Ak Bars-Salavat Julajev Ufa0 - 10:0, 0:1, 0:01 - 4
 
08.03. 15:00SKA Sanktpeterburga-Atlant Mytischi5 - 30:0, 4:3, 1:01 - 0
10.03. 17:00SKA Sanktpeterburga-Atlant Mytischi1 - 30:1, 1:2, 0:01 - 1
12.03. 15:00Atlant Mytischi-SKA Sanktpeterburga0 - 30:0, 0:1, 0:21 - 2
14.03. 17:30Atlant Mytischi-SKA Sanktpeterburga1 - 2P 1:0, 0:0, 0:11 - 3
16.03. 17:00SKA Sanktpeterburga-Atlant Mytischi1 - 31:1, 0:0, 0:23 - 2
18.03. 17:30Atlant Mytischi-SKA Sanktpeterburga2 - 10:0, 1:1, 1:03 - 3
20.03. 15:00SKA Sanktpeterburga-Atlant Mytischi2 - 3P 1:1, 1:0, 0:13 - 4
 
09.03. 14:00Avangard Omska-Metallurg Magnitogorska2 - 41:2, 1:1, 0:10 - 1
11.03. 14:00Avangard Omska-Metallurg Magnitogorska3 - 4P 2:1, 0:1, 1:10 - 2
13.03. 13:00Metallurg Magnitogorska-Avangard Omska3 - 62:0, 1:2, 0:42 - 1
15.03. 15:00Metallurg Magnitogorska-Avangard Omska2 - 3P 1:1, 1:1, 0:02 - 2
17.03. 14:00Avangard Omska-Metallurg Magnitogorska4 - 3P 2:2, 1:0, 0:13 - 2
19.03. 13:00Metallurg Magnitogorska-Avangard Omska2 - 10:0, 1:1, 1:03 - 3
21.03. 14:00Avangard Omska-Metallurg Magnitogorska0 - 20:0, 0:1, 0:13 - 4

astotdaļfināls
23.02. 15:00Dinamo Maskava-Dinamo Riga1 - 2P 0:0, 0:1, 1:00 - 1
24.02. 17:30Dinamo Maskava-Dinamo Riga8 - 43:2, 2:1, 3:11 - 1
26.02. 18:00Dinamo Riga-Dinamo Maskava5 - 12:1, 1:0, 2:02 - 1
27.02. 16:00Dinamo Riga-Dinamo Maskava2 - 1P 0:1, 0:0, 1:03 - 1
01.03. 17:30Dinamo Maskava-Dinamo Riga3 - 10:0, 0:1, 3:02 - 3
03.03. 18:30Dinamo Riga-Dinamo Maskava2 - 1P 0:1, 0:0, 1:04 - 2
 
23.02. 15:00Lokomotiv Jaroslavla-Dynamo Minsk7 - 43:1, 2:3, 2:01 - 0
24.02. 17:00Lokomotiv Jaroslavla-Dynamo Minsk1 - 40:2, 0:1, 1:11 - 1
26.02. 16:00Dynamo Minsk-Lokomotiv Jaroslavla4 - 12:1, 1:0, 1:02 - 1
27.02. 16:00Dynamo Minsk-Lokomotiv Jaroslavla2 - 41:2, 0:2, 1:02 - 2
01.03. 17:00Lokomotiv Jaroslavla-Dynamo Minsk2 - 1P 0:1, 1:0, 0:03 - 2
03.03. 18:00Dynamo Minsk-Lokomotiv Jaroslavla5 - 33:1, 1:1, 1:13 - 3
05.03. 17:00Lokomotiv Jaroslavla-Dynamo Minsk6 - 12:0, 0:0, 4:14 - 3
 
23.02. 15:00Atlant Mytischi-Severstal Čerepoveca3 - 2P 1:1, 1:0, 0:11 - 0
24.02. 17:30Atlant Mytischi-Severstal Čerepoveca2 - 51:2, 0:3, 1:01 - 1
26.02. 15:00Severstal Čerepoveca-Atlant Mytischi2 - 10:0, 0:1, 2:02 - 1
27.02. 15:00Severstal Čerepoveca-Atlant Mytischi1 - 80:5, 1:2, 0:12 - 2
01.03. 17:30Atlant Mytischi-Severstal Čerepoveca2 - 10:0, 2:0, 0:13 - 2
03.03. 17:00Severstal Čerepoveca-Atlant Mytischi0 - 10:0, 0:1, 0:02 - 4
 
24.02. 17:00Kazana Ak Bars-Nur Sultan1 - 01:0, 0:0, 0:01 - 0
25.02. 17:00Kazana Ak Bars-Nur Sultan3 - 01:0, 1:0, 1:02 - 0
27.02. 12:00Nur Sultan-Kazana Ak Bars1 - 60:2, 0:1, 1:30 - 3
28.02. 14:00Nur Sultan-Kazana Ak Bars2 - 40:1, 1:1, 1:20 - 4
 
23.02. 15:00SKA Sanktpeterburga-Spartak Maskava4 - 3P 1:0, 1:1, 1:21 - 0
24.02. 17:00SKA Sanktpeterburga-Spartak Maskava4 - 3P 2:1, 1:1, 0:12 - 0
26.02. 15:00Spartak Maskava-SKA Sanktpeterburga2 - 51:1, 1:2, 0:20 - 3
27.02. 15:00Spartak Maskava-SKA Sanktpeterburga3 - 41:2, 2:1, 0:10 - 4
 
24.02. 14:00Avangard Omska-Neftekhimik Nižnekamska1 - 2P 0:1, 0:0, 1:00 - 1
25.02. 14:00Avangard Omska-Neftekhimik Nižnekamska1 - 0P 0:0, 0:0, 0:01 - 1
27.02. 15:00Neftekhimik Nižnekamska-Avangard Omska3 - 21:1, 2:1, 0:02 - 1
28.02. 17:00Neftekhimik Nižnekamska-Avangard Omska1 - 30:2, 1:1, 0:02 - 2
02.03. 14:00Avangard Omska-Neftekhimik Nižnekamska1 - 40:1, 1:1, 0:22 - 3
04.03. 17:00Neftekhimik Nižnekamska-Avangard Omska2 - 31:0, 1:1, 0:23 - 3
06.03. 12:00Avangard Omska-Neftekhimik Nižnekamska7 - 33:2, 2:0, 2:14 - 3
 
24.02. 15:00Metallurg Magnitogorska-Jugra Hantimansijska4 - 20:0, 2:1, 2:11 - 0
25.02. 15:00Metallurg Magnitogorska-Jugra Hantimansijska1 - 20:0, 1:1, 0:11 - 1
27.02. 13:00Jugra Hantimansijska-Metallurg Magnitogorska4 - 33:0, 1:3, 0:02 - 1
28.02. 15:00Jugra Hantimansijska-Metallurg Magnitogorska1 - 20:1, 1:0, 0:12 - 2
02.03. 15:00Metallurg Magnitogorska-Jugra Hantimansijska4 - 3P 3:1, 0:2, 0:03 - 2
04.03. 15:00Jugra Hantimansijska-Metallurg Magnitogorska1 - 40:0, 1:3, 0:12 - 4
 
24.02. 15:00Salavat Julajev Ufa-Sibir Novosibirska5 - 21:0, 3:0, 1:21 - 0
25.02. 15:00Salavat Julajev Ufa-Sibir Novosibirska3 - 10:0, 1:1, 2:02 - 0
27.02. 12:00Sibir Novosibirska-Salavat Julajev Ufa2 - 61:2, 1:1, 0:30 - 3
28.02. 14:00Sibir Novosibirska-Salavat Julajev Ufa0 - 50:2, 0:2, 0:10 - 4