Play-offMatchesStandingsCrossTeamsStatsUnder ⁄ Over
Back

Rus - KHL

final
08.04. 15:00Salavat Yulaev Ufa-Atlant Mytischi2 - 1P 1:0, 0:0, 0:11 - 0
10.04. 13:00Salavat Yulaev Ufa-Atlant Mytischi3 - 10:1, 3:0, 0:02 - 0
12.04. 17:30Atlant Mytischi-Salavat Yulaev Ufa2 - 31:1, 1:1, 0:10 - 3
14.04. 17:30Atlant Mytischi-Salavat Yulaev Ufa4 - 00:0, 2:0, 2:01 - 3
16.04. 13:00Salavat Yulaev Ufa-Atlant Mytischi3 - 21:0, 0:0, 2:24 - 1

semifinals
23.03. 17:00Lokomotiv Yaroslavl-Atlant Mytischi1 - 60:2, 1:2, 0:20 - 1
25.03. 17:00Lokomotiv Yaroslavl-Atlant Mytischi2 - 3P 0:1, 2:1, 0:00 - 2
27.03. 15:00Atlant Mytischi-Lokomotiv Yaroslavl3 - 12:0, 1:0, 0:13 - 0
29.03. 17:30Atlant Mytischi-Lokomotiv Yaroslavl2 - 40:1, 0:0, 2:33 - 1
31.03. 17:00Lokomotiv Yaroslavl-Atlant Mytischi3 - 2P 0:1, 0:1, 2:02 - 3
02.04. 15:00Atlant Mytischi-Lokomotiv Yaroslavl8 - 21:1, 3:0, 4:14 - 2
 
24.03. 15:00Salavat Yulaev Ufa-Metallurg Magnitogorsk4 - 32:2, 2:0, 0:11 - 0
26.03. 13:00Salavat Yulaev Ufa-Metallurg Magnitogorsk4 - 02:0, 2:0, 0:02 - 0
28.03. 15:00Metallurg Magnitogorsk-Salavat Yulaev Ufa2 - 1P 0:0, 1:1, 0:01 - 2
30.03. 15:00Metallurg Magnitogorsk-Salavat Yulaev Ufa2 - 41:2, 1:1, 0:11 - 3
01.04. 15:00Salavat Yulaev Ufa-Metallurg Magnitogorsk3 - 41:2, 0:2, 2:03 - 2
03.04. 13:00Metallurg Magnitogorsk-Salavat Yulaev Ufa5 - 32:2, 1:0, 2:13 - 3
05.04. 15:00Salavat Yulaev Ufa-Metallurg Magnitogorsk1 - 00:0, 0:0, 1:04 - 3

quarterfinal
08.03. 15:00Lokomotiv Yaroslavl-Dinamo Riga4 - 21:0, 0:1, 3:11 - 0
10.03. 17:00Lokomotiv Yaroslavl-Dinamo Riga3 - 50:0, 3:2, 0:31 - 1
12.03. 12:00Dinamo Riga-Lokomotiv Yaroslavl4 - 81:2, 1:2, 2:41 - 2
14.03. 18:30Dinamo Riga-Lokomotiv Yaroslavl2 - 61:3, 1:2, 0:11 - 3
16.03. 17:00Lokomotiv Yaroslavl-Dinamo Riga5 - 4P 2:3, 0:1, 2:04 - 1
 
09.03. 17:00Ak Bars Kazan-Salavat Yulaev Ufa2 - 3P 1:0, 0:2, 1:00 - 1
11.03. 17:00Ak Bars Kazan-Salavat Yulaev Ufa1 - 30:0, 0:1, 1:20 - 2
13.03. 13:00Salavat Yulaev Ufa-Ak Bars Kazan2 - 1P 0:0, 1:1, 0:03 - 0
15.03. 15:00Salavat Yulaev Ufa-Ak Bars Kazan0 - 40:1, 0:2, 0:13 - 1
17.03. 17:00Ak Bars Kazan-Salavat Yulaev Ufa0 - 10:0, 0:1, 0:01 - 4
 
08.03. 15:00SKA Saint Petersburg-Atlant Mytischi5 - 30:0, 4:3, 1:01 - 0
10.03. 17:00SKA Saint Petersburg-Atlant Mytischi1 - 30:1, 1:2, 0:01 - 1
12.03. 15:00Atlant Mytischi-SKA Saint Petersburg0 - 30:0, 0:1, 0:21 - 2
14.03. 17:30Atlant Mytischi-SKA Saint Petersburg1 - 2P 1:0, 0:0, 0:11 - 3
16.03. 17:00SKA Saint Petersburg-Atlant Mytischi1 - 31:1, 0:0, 0:23 - 2
18.03. 17:30Atlant Mytischi-SKA Saint Petersburg2 - 10:0, 1:1, 1:03 - 3
20.03. 15:00SKA Saint Petersburg-Atlant Mytischi2 - 3P 1:1, 1:0, 0:13 - 4
 
09.03. 14:00Avangard Omsk-Metallurg Magnitogorsk2 - 41:2, 1:1, 0:10 - 1
11.03. 14:00Avangard Omsk-Metallurg Magnitogorsk3 - 4P 2:1, 0:1, 1:10 - 2
13.03. 13:00Metallurg Magnitogorsk-Avangard Omsk3 - 62:0, 1:2, 0:42 - 1
15.03. 15:00Metallurg Magnitogorsk-Avangard Omsk2 - 3P 1:1, 1:1, 0:02 - 2
17.03. 14:00Avangard Omsk-Metallurg Magnitogorsk4 - 3P 2:2, 1:0, 0:13 - 2
19.03. 13:00Metallurg Magnitogorsk-Avangard Omsk2 - 10:0, 1:1, 1:03 - 3
21.03. 14:00Avangard Omsk-Metallurg Magnitogorsk0 - 20:0, 0:1, 0:13 - 4

eight-finals
23.02. 15:00Dynamo Moskva-Dinamo Riga1 - 2P 0:0, 0:1, 1:00 - 1
24.02. 17:30Dynamo Moskva-Dinamo Riga8 - 43:2, 2:1, 3:11 - 1
26.02. 18:00Dinamo Riga-Dynamo Moskva5 - 12:1, 1:0, 2:02 - 1
27.02. 16:00Dinamo Riga-Dynamo Moskva2 - 1P 0:1, 0:0, 1:03 - 1
01.03. 17:30Dynamo Moskva-Dinamo Riga3 - 10:0, 0:1, 3:02 - 3
03.03. 18:30Dinamo Riga-Dynamo Moskva2 - 1P 0:1, 0:0, 1:04 - 2
 
23.02. 15:00Lokomotiv Yaroslavl-Dynamo Minsk7 - 43:1, 2:3, 2:01 - 0
24.02. 17:00Lokomotiv Yaroslavl-Dynamo Minsk1 - 40:2, 0:1, 1:11 - 1
26.02. 16:00Dynamo Minsk-Lokomotiv Yaroslavl4 - 12:1, 1:0, 1:02 - 1
27.02. 16:00Dynamo Minsk-Lokomotiv Yaroslavl2 - 41:2, 0:2, 1:02 - 2
01.03. 17:00Lokomotiv Yaroslavl-Dynamo Minsk2 - 1P 0:1, 1:0, 0:03 - 2
03.03. 18:00Dynamo Minsk-Lokomotiv Yaroslavl5 - 33:1, 1:1, 1:13 - 3
05.03. 17:00Lokomotiv Yaroslavl-Dynamo Minsk6 - 12:0, 0:0, 4:14 - 3
 
23.02. 15:00Atlant Mytischi-Severstal Cherepovets3 - 2P 1:1, 1:0, 0:11 - 0
24.02. 17:30Atlant Mytischi-Severstal Cherepovets2 - 51:2, 0:3, 1:01 - 1
26.02. 15:00Severstal Cherepovets-Atlant Mytischi2 - 10:0, 0:1, 2:02 - 1
27.02. 15:00Severstal Cherepovets-Atlant Mytischi1 - 80:5, 1:2, 0:12 - 2
01.03. 17:30Atlant Mytischi-Severstal Cherepovets2 - 10:0, 2:0, 0:13 - 2
03.03. 17:00Severstal Cherepovets-Atlant Mytischi0 - 10:0, 0:1, 0:02 - 4
 
24.02. 17:00Ak Bars Kazan-Barys Astana1 - 01:0, 0:0, 0:01 - 0
25.02. 17:00Ak Bars Kazan-Barys Astana3 - 01:0, 1:0, 1:02 - 0
27.02. 12:00Barys Astana-Ak Bars Kazan1 - 60:2, 0:1, 1:30 - 3
28.02. 14:00Barys Astana-Ak Bars Kazan2 - 40:1, 1:1, 1:20 - 4
 
23.02. 15:00SKA Saint Petersburg-Spartak Moscow4 - 3P 1:0, 1:1, 1:21 - 0
24.02. 17:00SKA Saint Petersburg-Spartak Moscow4 - 3P 2:1, 1:1, 0:12 - 0
26.02. 15:00Spartak Moscow-SKA Saint Petersburg2 - 51:1, 1:2, 0:20 - 3
27.02. 15:00Spartak Moscow-SKA Saint Petersburg3 - 41:2, 2:1, 0:10 - 4
 
24.02. 14:00Avangard Omsk-Neftekhimik Nizhnekamsk1 - 2P 0:1, 0:0, 1:00 - 1
25.02. 14:00Avangard Omsk-Neftekhimik Nizhnekamsk1 - 0P 0:0, 0:0, 0:01 - 1
27.02. 15:00Neftekhimik Nizhnekamsk-Avangard Omsk3 - 21:1, 2:1, 0:02 - 1
28.02. 17:00Neftekhimik Nizhnekamsk-Avangard Omsk1 - 30:2, 1:1, 0:02 - 2
02.03. 14:00Avangard Omsk-Neftekhimik Nizhnekamsk1 - 40:1, 1:1, 0:22 - 3
04.03. 17:00Neftekhimik Nizhnekamsk-Avangard Omsk2 - 31:0, 1:1, 0:23 - 3
06.03. 12:00Avangard Omsk-Neftekhimik Nizhnekamsk7 - 33:2, 2:0, 2:14 - 3
 
24.02. 15:00Metallurg Magnitogorsk-Yugra Khanty-Mansiysk4 - 20:0, 2:1, 2:11 - 0
25.02. 15:00Metallurg Magnitogorsk-Yugra Khanty-Mansiysk1 - 20:0, 1:1, 0:11 - 1
27.02. 13:00Yugra Khanty-Mansiysk-Metallurg Magnitogorsk4 - 33:0, 1:3, 0:02 - 1
28.02. 15:00Yugra Khanty-Mansiysk-Metallurg Magnitogorsk1 - 20:1, 1:0, 0:12 - 2
02.03. 15:00Metallurg Magnitogorsk-Yugra Khanty-Mansiysk4 - 3P 3:1, 0:2, 0:03 - 2
04.03. 15:00Yugra Khanty-Mansiysk-Metallurg Magnitogorsk1 - 40:0, 1:3, 0:12 - 4
 
24.02. 15:00Salavat Yulaev Ufa-Sibir Novosibirsk5 - 21:0, 3:0, 1:21 - 0
25.02. 15:00Salavat Yulaev Ufa-Sibir Novosibirsk3 - 10:0, 1:1, 2:02 - 0
27.02. 12:00Sibir Novosibirsk-Salavat Yulaev Ufa2 - 61:2, 1:1, 0:30 - 3
28.02. 14:00Sibir Novosibirsk-Salavat Yulaev Ufa0 - 50:2, 0:2, 0:10 - 4