Play offMačiTabulaŠķērsgriezumāKomandasStatistikaZem ⁄ Virs
Atpakaļ

Kri - KHL

fināls
13.04. 14:00Avangard Omska-Dinamo Maskava2 - 11:0, 0:1, 1:01 - 0
15.04. 12:00Avangard Omska-Dinamo Maskava1 - 20:2, 0:0, 1:01 - 1
17.04. 17:30Dinamo Maskava-Avangard Omska0 - 10:1, 0:0, 0:01 - 2
19.04. 17:30Dinamo Maskava-Avangard Omska1 - 2P 1:0, 0:1, 0:01 - 3
21.04. 12:00Avangard Omska-Dinamo Maskava2 - 30:2, 1:1, 1:03 - 2
23.04. 17:30Dinamo Maskava-Avangard Omska5 - 23:1, 1:0, 1:13 - 3
25.04. 14:00Avangard Omska-Dinamo Maskava0 - 10:0, 0:0, 0:13 - 4

pusfināli
28.03. 17:00SKA Sanktpeterburga-Dinamo Maskava4 - 5P 1:0, 2:0, 1:40 - 1
30.03. 17:00SKA Sanktpeterburga-Dinamo Maskava1 - 20:0, 0:1, 1:10 - 2
01.04. 15:00Dinamo Maskava-SKA Sanktpeterburga3 - 10:0, 1:1, 2:03 - 0
03.04. 17:30Dinamo Maskava-SKA Sanktpeterburga6 - 13:0, 3:1, 0:04 - 0
 
29.03. 15:00Traktor Čelabinska-Avangard Omska3 - 10:1, 2:0, 1:01 - 0
31.03. 13:00Traktor Čelabinska-Avangard Omska2 - 3P 1:1, 1:0, 0:11 - 1
02.04. 14:00Avangard Omska-Traktor Čelabinska1 - 00:0, 1:0, 0:02 - 1
04.04. 14:00Avangard Omska-Traktor Čelabinska3 - 11:0, 1:0, 1:13 - 1
06.04. 15:00Traktor Čelabinska-Avangard Omska0 - 10:1, 0:0, 0:01 - 4

ceturtdaļfināls
13.03. 16:00Torpedo Nižnijnovgoroda-Dinamo Maskava0 - 10:0, 0:1, 0:00 - 1
15.03. 16:00Torpedo Nižnijnovgoroda-Dinamo Maskava3 - 2P 1:1, 1:1, 0:01 - 1
17.03. 14:00Dinamo Maskava-Torpedo Nižnijnovgoroda3 - 4P 1:0, 1:1, 1:21 - 2
19.03. 16:30Dinamo Maskava-Torpedo Nižnijnovgoroda3 - 21:0, 0:2, 2:02 - 2
21.03. 16:00Torpedo Nižnijnovgoroda-Dinamo Maskava2 - 41:1, 0:3, 1:02 - 3
23.03. 16:30Dinamo Maskava-Torpedo Nižnijnovgoroda3 - 21:2, 2:0, 0:04 - 2
 
14.03. 14:00Traktor Čelabinska-Kazana Ak Bars3 - 10:0, 1:1, 2:01 - 0
16.03. 14:00Traktor Čelabinska-Kazana Ak Bars2 - 10:0, 1:1, 1:02 - 0
18.03. 14:30Kazana Ak Bars-Traktor Čelabinska2 - 1P 0:0, 1:1, 0:01 - 2
20.03. 16:30Kazana Ak Bars-Traktor Čelabinska2 - 30:1, 0:0, 2:21 - 3
22.03. 14:00Traktor Čelabinska-Kazana Ak Bars1 - 2P 0:0, 0:1, 1:03 - 2
24.03. 14:00Kazana Ak Bars-Traktor Čelabinska1 - 40:1, 0:0, 1:32 - 4
 
13.03. 16:00SKA Sanktpeterburga-Atlant Mytischi4 - 01:0, 2:0, 1:01 - 0
15.03. 16:00SKA Sanktpeterburga-Atlant Mytischi7 - 14:0, 1:0, 2:12 - 0
17.03. 14:30Atlant Mytischi-SKA Sanktpeterburga2 - 1P 0:1, 0:0, 1:01 - 2
19.03. 16:30Atlant Mytischi-SKA Sanktpeterburga1 - 50:2, 0:1, 1:21 - 3
21.03. 16:00SKA Sanktpeterburga-Atlant Mytischi1 - 31:1, 0:1, 0:13 - 2
23.03. 16:30Atlant Mytischi-SKA Sanktpeterburga0 - 40:0, 0:2, 0:22 - 4
 
14.03. 13:00Avangard Omska-Metallurg Magnitogorska0 - 1P 0:0, 0:0, 0:00 - 1
16.03. 13:00Avangard Omska-Metallurg Magnitogorska5 - 24:0, 1:2, 0:01 - 1
18.03. 12:00Metallurg Magnitogorska-Avangard Omska1 - 31:1, 0:1, 0:11 - 2
20.03. 14:00Metallurg Magnitogorska-Avangard Omska3 - 51:1, 2:2, 0:21 - 3
22.03. 13:00Avangard Omska-Metallurg Magnitogorska3 - 2P 1:1, 0:0, 1:14 - 1

astotdaļfināls
29.02. 16:30Dinamo Maskava-Dynamo Minsk2 - 1P 0:0, 0:0, 1:11 - 0
01.03. 16:30Dinamo Maskava-Dynamo Minsk2 - 00:0, 2:0, 0:02 - 0
03.03. 15:00Dynamo Minsk-Dinamo Maskava2 - 40:3, 1:1, 1:00 - 3
04.03. 15:00Dynamo Minsk-Dinamo Maskava1 - 31:1, 0:2, 0:00 - 4
 
29.02. 16:30Atlant Mytischi-Severstal Čerepoveca1 - 00:0, 0:0, 1:01 - 0
01.03. 16:30Atlant Mytischi-Severstal Čerepoveca3 - 10:1, 1:0, 2:02 - 0
03.03. 14:00Severstal Čerepoveca-Atlant Mytischi2 - 1P 1:1, 0:0, 0:01 - 2
04.03. 14:00Severstal Čerepoveca-Atlant Mytischi4 - 00:0, 3:0, 1:02 - 2
06.03. 16:30Atlant Mytischi-Severstal Čerepoveca3 - 10:0, 1:0, 2:13 - 2
08.03. 14:00Severstal Čerepoveca-Atlant Mytischi1 - 21:0, 0:0, 0:22 - 4
 
01.03. 16:00Kazana Ak Bars-Salavat Julajev Ufa0 - 30:0, 0:2, 0:10 - 1
02.03. 16:00Kazana Ak Bars-Salavat Julajev Ufa3 - 2P 1:1, 1:0, 0:11 - 1
04.03. 12:00Salavat Julajev Ufa-Kazana Ak Bars3 - 4P 0:0, 1:1, 2:21 - 2
05.03. 14:00Salavat Julajev Ufa-Kazana Ak Bars0 - 30:1, 0:1, 0:11 - 3
07.03. 16:00Kazana Ak Bars-Salavat Julajev Ufa1 - 21:1, 0:0, 0:13 - 2
09.03. 12:00Salavat Julajev Ufa-Kazana Ak Bars2 - 30:2, 2:0, 0:12 - 4
 
29.02. 16:00SKA Sanktpeterburga-CSKA Maskava4 - 12:1, 1:0, 1:01 - 0
01.03. 16:00SKA Sanktpeterburga-CSKA Maskava7 - 12:1, 3:0, 2:02 - 0
03.03. 10:00CSKA Maskava-SKA Sanktpeterburga3 - 2P 1:2, 1:0, 0:01 - 2
04.03. 12:00CSKA Maskava-SKA Sanktpeterburga1 - 2P 0:0, 1:1, 0:01 - 3
06.03. 16:00SKA Sanktpeterburga-CSKA Maskava5 - 03:0, 1:0, 1:04 - 1
 
29.02. 16:00Torpedo Nižnijnovgoroda-Dinamo Riga7 - 32:1, 3:2, 2:01 - 0
01.03. 16:00Torpedo Nižnijnovgoroda-Dinamo Riga1 - 2P 0:0, 1:0, 0:11 - 1
03.03. 16:00Dinamo Riga-Torpedo Nižnijnovgoroda4 - 3P 1:2, 2:1, 0:02 - 1
04.03. 16:00Dinamo Riga-Torpedo Nižnijnovgoroda1 - 40:2, 1:2, 0:02 - 2
06.03. 16:00Torpedo Nižnijnovgoroda-Dinamo Riga4 - 33:2, 1:0, 0:13 - 2
08.03. 18:30Dinamo Riga-Torpedo Nižnijnovgoroda3 - 10:0, 1:1, 2:03 - 3
10.03. 14:00Torpedo Nižnijnovgoroda-Dinamo Riga2 - 01:0, 0:0, 1:04 - 3
 
01.03. 14:00Metallurg Magnitogorska-Nur Sultan3 - 20:0, 2:0, 1:21 - 0
02.03. 14:00Metallurg Magnitogorska-Nur Sultan1 - 40:1, 1:2, 0:11 - 1
04.03. 12:00Nur Sultan-Metallurg Magnitogorska3 - 21:1, 1:0, 1:12 - 1
05.03. 14:00Nur Sultan-Metallurg Magnitogorska4 - 10:1, 2:0, 2:03 - 1
07.03. 14:00Metallurg Magnitogorska-Nur Sultan4 - 3P 0:0, 2:1, 1:22 - 3
09.03. 12:00Nur Sultan-Metallurg Magnitogorska3 - 4P 2:1, 0:1, 1:13 - 3
11.03. 14:00Metallurg Magnitogorska-Nur Sultan2 - 1P 1:0, 0:1, 0:04 - 3
 
01.03. 13:00Avangard Omska-Amur Habarovska4 - 23:0, 0:0, 1:21 - 0
02.03. 13:00Avangard Omska-Amur Habarovska4 - 32:2, 0:1, 2:02 - 0
04.03. 07:00Amur Habarovska-Avangard Omska2 - 40:0, 2:2, 0:20 - 3
05.03. 09:00Amur Habarovska-Avangard Omska1 - 30:2, 1:1, 0:00 - 4
 
01.03. 14:00Traktor Čelabinska-Jugra Hantimansijska3 - 10:0, 2:1, 1:01 - 0
02.03. 14:00Traktor Čelabinska-Jugra Hantimansijska2 - 50:1, 2:1, 0:31 - 1
04.03. 12:00Jugra Hantimansijska-Traktor Čelabinska6 - 74:2, 2:0, 0:51 - 2
05.03. 14:00Jugra Hantimansijska-Traktor Čelabinska3 - 62:1, 0:3, 1:21 - 3
07.03. 14:00Traktor Čelabinska-Jugra Hantimansijska1 - 00:0, 0:0, 1:04 - 1