Play-offMatchesStandingsCrossTeamsStatsUnder ⁄ Over
Back

Rus - KHL

final
13.04. 14:00Avangard Omsk-Dynamo Moskva2 - 11:0, 0:1, 1:01 - 0
15.04. 12:00Avangard Omsk-Dynamo Moskva1 - 20:2, 0:0, 1:01 - 1
17.04. 17:30Dynamo Moskva-Avangard Omsk0 - 10:1, 0:0, 0:01 - 2
19.04. 17:30Dynamo Moskva-Avangard Omsk1 - 2P 1:0, 0:1, 0:01 - 3
21.04. 12:00Avangard Omsk-Dynamo Moskva2 - 30:2, 1:1, 1:03 - 2
23.04. 17:30Dynamo Moskva-Avangard Omsk5 - 23:1, 1:0, 1:13 - 3
25.04. 14:00Avangard Omsk-Dynamo Moskva0 - 10:0, 0:0, 0:13 - 4

semifinals
28.03. 17:00SKA Saint Petersburg-Dynamo Moskva4 - 5P 1:0, 2:0, 1:40 - 1
30.03. 17:00SKA Saint Petersburg-Dynamo Moskva1 - 20:0, 0:1, 1:10 - 2
01.04. 15:00Dynamo Moskva-SKA Saint Petersburg3 - 10:0, 1:1, 2:03 - 0
03.04. 17:30Dynamo Moskva-SKA Saint Petersburg6 - 13:0, 3:1, 0:04 - 0
 
29.03. 15:00Traktor Chelyabinsk-Avangard Omsk3 - 10:1, 2:0, 1:01 - 0
31.03. 13:00Traktor Chelyabinsk-Avangard Omsk2 - 3P 1:1, 1:0, 0:11 - 1
02.04. 14:00Avangard Omsk-Traktor Chelyabinsk1 - 00:0, 1:0, 0:02 - 1
04.04. 14:00Avangard Omsk-Traktor Chelyabinsk3 - 11:0, 1:0, 1:13 - 1
06.04. 15:00Traktor Chelyabinsk-Avangard Omsk0 - 10:1, 0:0, 0:01 - 4

quarterfinal
13.03. 16:00Nižnyj Novgorod-Dynamo Moskva0 - 10:0, 0:1, 0:00 - 1
15.03. 16:00Nižnyj Novgorod-Dynamo Moskva3 - 2P 1:1, 1:1, 0:01 - 1
17.03. 14:00Dynamo Moskva-Nižnyj Novgorod3 - 4P 1:0, 1:1, 1:21 - 2
19.03. 16:30Dynamo Moskva-Nižnyj Novgorod3 - 21:0, 0:2, 2:02 - 2
21.03. 16:00Nižnyj Novgorod-Dynamo Moskva2 - 41:1, 0:3, 1:02 - 3
23.03. 16:30Dynamo Moskva-Nižnyj Novgorod3 - 21:2, 2:0, 0:04 - 2
 
14.03. 14:00Traktor Chelyabinsk-Ak Bars Kazan3 - 10:0, 1:1, 2:01 - 0
16.03. 14:00Traktor Chelyabinsk-Ak Bars Kazan2 - 10:0, 1:1, 1:02 - 0
18.03. 14:30Ak Bars Kazan-Traktor Chelyabinsk2 - 1P 0:0, 1:1, 0:01 - 2
20.03. 16:30Ak Bars Kazan-Traktor Chelyabinsk2 - 30:1, 0:0, 2:21 - 3
22.03. 14:00Traktor Chelyabinsk-Ak Bars Kazan1 - 2P 0:0, 0:1, 1:03 - 2
24.03. 14:00Ak Bars Kazan-Traktor Chelyabinsk1 - 40:1, 0:0, 1:32 - 4
 
13.03. 16:00SKA Saint Petersburg-Atlant Mytischi4 - 01:0, 2:0, 1:01 - 0
15.03. 16:00SKA Saint Petersburg-Atlant Mytischi7 - 14:0, 1:0, 2:12 - 0
17.03. 14:30Atlant Mytischi-SKA Saint Petersburg2 - 1P 0:1, 0:0, 1:01 - 2
19.03. 16:30Atlant Mytischi-SKA Saint Petersburg1 - 50:2, 0:1, 1:21 - 3
21.03. 16:00SKA Saint Petersburg-Atlant Mytischi1 - 31:1, 0:1, 0:13 - 2
23.03. 16:30Atlant Mytischi-SKA Saint Petersburg0 - 40:0, 0:2, 0:22 - 4
 
14.03. 13:00Avangard Omsk-Metallurg Magnitogorsk0 - 1P 0:0, 0:0, 0:00 - 1
16.03. 13:00Avangard Omsk-Metallurg Magnitogorsk5 - 24:0, 1:2, 0:01 - 1
18.03. 12:00Metallurg Magnitogorsk-Avangard Omsk1 - 31:1, 0:1, 0:11 - 2
20.03. 14:00Metallurg Magnitogorsk-Avangard Omsk3 - 51:1, 2:2, 0:21 - 3
22.03. 13:00Avangard Omsk-Metallurg Magnitogorsk3 - 2P 1:1, 0:0, 1:14 - 1

eight-finals
29.02. 16:30Dynamo Moskva-Dynamo Minsk2 - 1P 0:0, 0:0, 1:11 - 0
01.03. 16:30Dynamo Moskva-Dynamo Minsk2 - 00:0, 2:0, 0:02 - 0
03.03. 15:00Dynamo Minsk-Dynamo Moskva2 - 40:3, 1:1, 1:00 - 3
04.03. 15:00Dynamo Minsk-Dynamo Moskva1 - 31:1, 0:2, 0:00 - 4
 
29.02. 16:30Atlant Mytischi-Severstal Cherepovets1 - 00:0, 0:0, 1:01 - 0
01.03. 16:30Atlant Mytischi-Severstal Cherepovets3 - 10:1, 1:0, 2:02 - 0
03.03. 14:00Severstal Cherepovets-Atlant Mytischi2 - 1P 1:1, 0:0, 0:01 - 2
04.03. 14:00Severstal Cherepovets-Atlant Mytischi4 - 00:0, 3:0, 1:02 - 2
06.03. 16:30Atlant Mytischi-Severstal Cherepovets3 - 10:0, 1:0, 2:13 - 2
08.03. 14:00Severstal Cherepovets-Atlant Mytischi1 - 21:0, 0:0, 0:22 - 4
 
01.03. 16:00Ak Bars Kazan-Salavat Yulaev Ufa0 - 30:0, 0:2, 0:10 - 1
02.03. 16:00Ak Bars Kazan-Salavat Yulaev Ufa3 - 2P 1:1, 1:0, 0:11 - 1
04.03. 12:00Salavat Yulaev Ufa-Ak Bars Kazan3 - 4P 0:0, 1:1, 2:21 - 2
05.03. 14:00Salavat Yulaev Ufa-Ak Bars Kazan0 - 30:1, 0:1, 0:11 - 3
07.03. 16:00Ak Bars Kazan-Salavat Yulaev Ufa1 - 21:1, 0:0, 0:13 - 2
09.03. 12:00Salavat Yulaev Ufa-Ak Bars Kazan2 - 30:2, 2:0, 0:12 - 4
 
29.02. 16:00SKA Saint Petersburg-CSKA Moskva4 - 12:1, 1:0, 1:01 - 0
01.03. 16:00SKA Saint Petersburg-CSKA Moskva7 - 12:1, 3:0, 2:02 - 0
03.03. 10:00CSKA Moskva-SKA Saint Petersburg3 - 2P 1:2, 1:0, 0:01 - 2
04.03. 12:00CSKA Moskva-SKA Saint Petersburg1 - 2P 0:0, 1:1, 0:01 - 3
06.03. 16:00SKA Saint Petersburg-CSKA Moskva5 - 03:0, 1:0, 1:04 - 1
 
29.02. 16:00Nižnyj Novgorod-Dinamo Riga7 - 32:1, 3:2, 2:01 - 0
01.03. 16:00Nižnyj Novgorod-Dinamo Riga1 - 2P 0:0, 1:0, 0:11 - 1
03.03. 16:00Dinamo Riga-Nižnyj Novgorod4 - 3P 1:2, 2:1, 0:02 - 1
04.03. 16:00Dinamo Riga-Nižnyj Novgorod1 - 40:2, 1:2, 0:02 - 2
06.03. 16:00Nižnyj Novgorod-Dinamo Riga4 - 33:2, 1:0, 0:13 - 2
08.03. 18:30Dinamo Riga-Nižnyj Novgorod3 - 10:0, 1:1, 2:03 - 3
10.03. 14:00Nižnyj Novgorod-Dinamo Riga2 - 01:0, 0:0, 1:04 - 3
 
01.03. 14:00Metallurg Magnitogorsk-Barys Astana3 - 20:0, 2:0, 1:21 - 0
02.03. 14:00Metallurg Magnitogorsk-Barys Astana1 - 40:1, 1:2, 0:11 - 1
04.03. 12:00Barys Astana-Metallurg Magnitogorsk3 - 21:1, 1:0, 1:12 - 1
05.03. 14:00Barys Astana-Metallurg Magnitogorsk4 - 10:1, 2:0, 2:03 - 1
07.03. 14:00Metallurg Magnitogorsk-Barys Astana4 - 3P 0:0, 2:1, 1:22 - 3
09.03. 12:00Barys Astana-Metallurg Magnitogorsk3 - 4P 2:1, 0:1, 1:13 - 3
11.03. 14:00Metallurg Magnitogorsk-Barys Astana2 - 1P 1:0, 0:1, 0:04 - 3
 
01.03. 13:00Avangard Omsk-Chabarovsk Amur4 - 23:0, 0:0, 1:21 - 0
02.03. 13:00Avangard Omsk-Chabarovsk Amur4 - 32:2, 0:1, 2:02 - 0
04.03. 07:00Chabarovsk Amur-Avangard Omsk2 - 40:0, 2:2, 0:20 - 3
05.03. 09:00Chabarovsk Amur-Avangard Omsk1 - 30:2, 1:1, 0:00 - 4
 
01.03. 14:00Traktor Chelyabinsk-Yugra Khanty-Mansiysk3 - 10:0, 2:1, 1:01 - 0
02.03. 14:00Traktor Chelyabinsk-Yugra Khanty-Mansiysk2 - 50:1, 2:1, 0:31 - 1
04.03. 12:00Yugra Khanty-Mansiysk-Traktor Chelyabinsk6 - 74:2, 2:0, 0:51 - 2
05.03. 14:00Yugra Khanty-Mansiysk-Traktor Chelyabinsk3 - 62:1, 0:3, 1:21 - 3
07.03. 14:00Traktor Chelyabinsk-Yugra Khanty-Mansiysk1 - 00:0, 0:0, 1:04 - 1