Play-offMatchesStandingsCrossTeamsStatsUnder ⁄ Over
Back

Rus - KHL

final
07.04. 16:00Dynamo Moskva-Traktor Chelyabinsk2 - 11:0, 1:0, 0:11 - 0
08.04. 18:30Dynamo Moskva-Traktor Chelyabinsk3 - 21:1, 0:1, 2:02 - 0
11.04. 15:00Traktor Chelyabinsk-Dynamo Moskva3 - 10:0, 2:0, 1:11 - 2
12.04. 15:00Traktor Chelyabinsk-Dynamo Moskva0 - 10:0, 0:1, 0:01 - 3
15.04. 17:30Dynamo Moskva-Traktor Chelyabinsk3 - 40:3, 3:0, 0:13 - 2
17.04. 15:00Traktor Chelyabinsk-Dynamo Moskva2 - 3P 1:0, 0:2, 1:02 - 4
 
15.03. 18:30Dinamo Riga-Chabarovsk Amur2 - 01:0, 1:0, 0:01 - 0
16.03. 16:00Dinamo Riga-Chabarovsk Amur4 - 30:2, 2:1, 2:02 - 0
19.03. 10:00Chabarovsk Amur-Dinamo Riga2 - 11:1, 0:0, 1:01 - 2
20.03. 09:00Chabarovsk Amur-Dinamo Riga3 - 51:2, 1:3, 1:01 - 3

semifinals
22.03. 17:30SKA Saint Petersburg-Dynamo Moskva2 - 30:2, 0:1, 2:00 - 1
23.03. 14:00SKA Saint Petersburg-Dynamo Moskva2 - 41:3, 1:1, 0:00 - 2
26.03. 16:30Dynamo Moskva-SKA Saint Petersburg4 - 20:0, 0:2, 4:03 - 0
27.03. 17:30Dynamo Moskva-SKA Saint Petersburg2 - 61:0, 1:3, 0:33 - 1
30.03. 15:00SKA Saint Petersburg-Dynamo Moskva2 - 1P 0:0, 0:0, 1:12 - 3
01.04. 17:30Dynamo Moskva-SKA Saint Petersburg5 - 10:0, 3:1, 2:04 - 2
 
23.03. 14:00Ak Bars Kazan-Traktor Chelyabinsk2 - 1P 1:1, 0:0, 0:01 - 0
24.03. 15:00Ak Bars Kazan-Traktor Chelyabinsk3 - 10:0, 2:0, 1:12 - 0
27.03. 15:00Traktor Chelyabinsk-Ak Bars Kazan1 - 0P 0:0, 0:0, 0:01 - 2
28.03. 14:00Traktor Chelyabinsk-Ak Bars Kazan5 - 6P 2:1, 2:2, 1:21 - 3
31.03. 16:00Ak Bars Kazan-Traktor Chelyabinsk1 - 2P 0:1, 0:0, 1:03 - 2
02.04. 16:00Traktor Chelyabinsk-Ak Bars Kazan3 - 22:0, 0:1, 1:13 - 3
04.04. 17:00Ak Bars Kazan-Traktor Chelyabinsk1 - 20:0, 0:1, 1:13 - 4
 
06.03. 14:00Jekatěrinburg-Chabarovsk Amur4 - 3P 1:0, 0:2, 2:11 - 0
07.03. 14:00Jekatěrinburg-Chabarovsk Amur1 - 2P 0:0, 0:1, 1:01 - 1
10.03. 07:00Chabarovsk Amur-Jekatěrinburg3 - 00:0, 2:0, 1:02 - 1
11.03. 09:00Chabarovsk Amur-Jekatěrinburg2 - 3P TS 1:0, 0:2, 1:02 - 2
 
06.03. 18:30Dinamo Riga-Dynamo Minsk7 - 21:0, 2:1, 4:11 - 0
07.03. 18:30Dinamo Riga-Dynamo Minsk7 - 42:1, 2:1, 3:22 - 0
11.03. 17:00Dynamo Minsk-Dinamo Riga0 - 10:0, 0:1, 0:00 - 3

quarterfinal
07.03. 16:30CSKA Moskva-Dynamo Moskva0 - 30:3, 0:0, 0:00 - 1
08.03. 14:00CSKA Moskva-Dynamo Moskva2 - 11:1, 1:0, 0:01 - 1
11.03. 16:30Dynamo Moskva-CSKA Moskva3 - 2P 1:2, 0:0, 1:02 - 1
12.03. 16:30Dynamo Moskva-CSKA Moskva2 - 1P 1:0, 0:1, 0:03 - 1
15.03. 16:30CSKA Moskva-Dynamo Moskva0 - 20:0, 0:0, 0:21 - 4
 
07.03. 16:30SKA Saint Petersburg-Severstal Cherepovets7 - 42:1, 2:3, 3:01 - 0
08.03. 14:00SKA Saint Petersburg-Severstal Cherepovets4 - 11:0, 2:0, 1:12 - 0
11.03. 16:00Severstal Cherepovets-SKA Saint Petersburg0 - 40:3, 0:1, 0:00 - 3
12.03. 16:30Severstal Cherepovets-SKA Saint Petersburg2 - 41:1, 1:3, 0:00 - 4
 
08.03. 14:00Ak Bars Kazan-Salavat Yulaev Ufa2 - 30:0, 1:1, 1:20 - 1
09.03. 14:00Ak Bars Kazan-Salavat Yulaev Ufa0 - 20:1, 0:0, 0:10 - 2
12.03. 14:00Salavat Yulaev Ufa-Ak Bars Kazan0 - 30:0, 0:2, 0:12 - 1
13.03. 14:00Salavat Yulaev Ufa-Ak Bars Kazan3 - 51:1, 2:2, 0:22 - 2
16.03. 14:15Ak Bars Kazan-Salavat Yulaev Ufa4 - 3P 1:1, 1:0, 1:23 - 2
18.03. 14:00Salavat Yulaev Ufa-Ak Bars Kazan4 - 3P 1:0, 1:2, 1:13 - 3
20.03. 16:00Ak Bars Kazan-Salavat Yulaev Ufa4 - 30:1, 3:2, 1:04 - 3
 
26.02. 16:30Spartak Moscow-Dynamo Minsk3 - 41:0, 0:3, 2:10 - 1
27.02. 16:30Spartak Moscow-Dynamo Minsk2 - 30:2, 1:1, 1:00 - 2
02.03. 15:00Dynamo Minsk-Spartak Moscow4 - 3P 2:3, 1:0, 0:03 - 0
 
08.03. 11:00Avangard Omsk-Traktor Chelyabinsk0 - 50:2, 0:0, 0:30 - 1
09.03. 11:00Avangard Omsk-Traktor Chelyabinsk0 - 30:1, 0:0, 0:20 - 2
12.03. 14:00Traktor Chelyabinsk-Avangard Omsk3 - 01:0, 0:0, 2:03 - 0
13.03. 14:00Traktor Chelyabinsk-Avangard Omsk1 - 30:0, 0:2, 1:13 - 1
16.03. 11:00Avangard Omsk-Traktor Chelyabinsk0 - 40:0, 0:3, 0:11 - 4
 
26.02. 09:00Chabarovsk Amur-Novokuzněck4 - 21:1, 2:0, 1:11 - 0
27.02. 09:00Chabarovsk Amur-Novokuzněck3 - 01:0, 2:0, 0:02 - 0
02.03. 11:00Novokuzněck-Chabarovsk Amur3 - 2P 1:1, 1:1, 0:01 - 2
03.03. 11:00Novokuzněck-Chabarovsk Amur3 - 40:1, 2:1, 1:21 - 3
 
26.02. 14:00Jekatěrinburg-Yugra Khanty-Mansiysk2 - 1P 1:0, 0:1, 0:01 - 0
27.02. 14:00Jekatěrinburg-Yugra Khanty-Mansiysk6 - 21:0, 3:1, 2:12 - 0
02.03. 12:00Yugra Khanty-Mansiysk-Jekatěrinburg3 - 12:1, 0:0, 1:01 - 2
03.03. 12:00Yugra Khanty-Mansiysk-Jekatěrinburg4 - 3P 2:1, 0:2, 1:02 - 2
 
26.02. 18:30Dinamo Riga-Donbass Donetsk2 - 31:1, 0:0, 1:20 - 1
27.02. 18:30Dinamo Riga-Donbass Donetsk4 - 30:1, 0:0, 4:21 - 1
02.03. 16:00Donbass Donetsk-Dinamo Riga2 - 3P 1:0, 1:0, 0:21 - 2
03.03. 16:00Donbass Donetsk-Dinamo Riga2 - 1P TS 2:0, 0:0, 0:12 - 2

eight-finals
20.02. 16:30Dynamo Moskva-Slovan Bratislava5 - 12:0, 1:1, 2:01 - 0
21.02. 16:30Dynamo Moskva-Slovan Bratislava3 - 2P 1:0, 1:2, 0:02 - 0
24.02. 17:00Slovan Bratislava-Dynamo Moskva2 - 41:0, 1:4, 0:00 - 3
25.02. 19:00Slovan Bratislava-Dynamo Moskva2 - 30:1, 0:2, 2:00 - 4
 
20.02. 16:00Lokomotiv Yaroslavl-Severstal Cherepovets1 - 21:0, 0:1, 0:10 - 1
21.02. 16:00Lokomotiv Yaroslavl-Severstal Cherepovets2 - 11:0, 0:1, 1:01 - 1
24.02. 14:00Severstal Cherepovets-Lokomotiv Yaroslavl3 - 20:1, 1:1, 2:02 - 1
25.02. 16:30Severstal Cherepovets-Lokomotiv Yaroslavl3 - 2P 1:2, 1:0, 0:03 - 1
28.02. 16:00Lokomotiv Yaroslavl-Severstal Cherepovets3 - 20:0, 2:1, 1:12 - 3
02.03. 14:00Severstal Cherepovets-Lokomotiv Yaroslavl3 - 11:0, 0:1, 2:04 - 2
 
21.02. 16:00Ak Bars Kazan-Neftekhimik Nizhnekamsk5 - 12:0, 1:1, 2:01 - 0
22.02. 16:00Ak Bars Kazan-Neftekhimik Nizhnekamsk3 - 00:0, 0:0, 3:02 - 0
25.02. 16:00Neftekhimik Nizhnekamsk-Ak Bars Kazan1 - 20:0, 0:0, 1:20 - 3
26.02. 16:00Neftekhimik Nizhnekamsk-Ak Bars Kazan2 - 3P 0:0, 1:2, 1:00 - 4
 
20.02. 16:30SKA Saint Petersburg-Atlant Mytischi1 - 0P 0:0, 0:0, 0:01 - 0
21.02. 16:30SKA Saint Petersburg-Atlant Mytischi7 - 01:0, 2:0, 4:02 - 0
24.02. 14:00Atlant Mytischi-SKA Saint Petersburg3 - 10:1, 3:0, 0:01 - 2
25.02. 16:30Atlant Mytischi-SKA Saint Petersburg1 - 60:2, 0:2, 1:21 - 3
28.02. 16:30SKA Saint Petersburg-Atlant Mytischi7 - 01:0, 4:0, 2:04 - 1
 
21.02. 16:30Spartak Moscow-Vityaz Podolsk2 - 21:1, 1:0, 0:10 - 0
23.02. 14:00Vityaz Podolsk-Spartak Moscow0 - 10:0, 0:1, 0:00 - 1
 
21.02. 18:30Dinamo Riga-Nižnyj Novgorod4 - 11:1, 2:0, 1:01 - 0
23.02. 14:00Nižnyj Novgorod-Dinamo Riga4 - 21:0, 2:1, 1:11 - 1
 
20.02. 16:30CSKA Moskva-HC Lev3 - 2P 1:0, 0:1, 1:11 - 0
21.02. 16:30CSKA Moskva-HC Lev3 - 2P 1:0, 0:1, 1:12 - 0
24.02. 17:00HC Lev-CSKA Moskva1 - 30:0, 1:2, 0:10 - 3
25.02. 19:00HC Lev-CSKA Moskva1 - 20:1, 1:1, 0:00 - 4
 
21.02. 14:00Metallurg Magnitogorsk-Salavat Yulaev Ufa3 - 4P 2:2, 0:1, 1:00 - 1
22.02. 14:00Metallurg Magnitogorsk-Salavat Yulaev Ufa2 - 00:0, 2:0, 0:01 - 1
25.02. 14:00Salavat Yulaev Ufa-Metallurg Magnitogorsk4 - 10:1, 3:0, 1:02 - 1
26.02. 14:00Salavat Yulaev Ufa-Metallurg Magnitogorsk2 - 30:0, 2:0, 0:32 - 2
01.03. 14:00Metallurg Magnitogorsk-Salavat Yulaev Ufa2 - 11:0, 1:0, 0:13 - 2
03.03. 12:00Salavat Yulaev Ufa-Metallurg Magnitogorsk5 - 42:0, 3:3, 0:13 - 3
05.03. 15:00Metallurg Magnitogorsk-Salavat Yulaev Ufa0 - 20:0, 0:1, 0:13 - 4
 
21.02. 13:00Avangard Omsk-Sibir Novosibirsk5 - 00:0, 3:0, 2:01 - 0
22.02. 13:00Avangard Omsk-Sibir Novosibirsk0 - 10:0, 0:1, 0:01 - 1
25.02. 13:00Sibir Novosibirsk-Avangard Omsk4 - 12:1, 0:0, 2:02 - 1
26.02. 13:00Sibir Novosibirsk-Avangard Omsk2 - 50:0, 2:3, 0:22 - 2
01.03. 13:00Avangard Omsk-Sibir Novosibirsk1 - 0P 0:0, 0:0, 0:03 - 2
03.03. 11:00Sibir Novosibirsk-Avangard Omsk3 - 01:0, 0:0, 2:03 - 3
05.03. 14:00Avangard Omsk-Sibir Novosibirsk2 - 01:0, 1:0, 0:04 - 3
 
21.02. 14:00Traktor Chelyabinsk-Barys Astana3 - 4P 0:1, 2:1, 1:10 - 1
22.02. 14:00Traktor Chelyabinsk-Barys Astana3 - 51:2, 1:3, 1:00 - 2
25.02. 14:00Barys Astana-Traktor Chelyabinsk1 - 31:1, 0:2, 0:02 - 1
26.02. 14:00Barys Astana-Traktor Chelyabinsk2 - 31:0, 1:2, 0:12 - 2
01.03. 14:00Traktor Chelyabinsk-Barys Astana6 - 33:1, 2:1, 1:13 - 2
03.03. 12:00Barys Astana-Traktor Chelyabinsk4 - 21:1, 1:1, 2:03 - 3
05.03. 15:00Traktor Chelyabinsk-Barys Astana5 - 32:1, 3:1, 0:14 - 3