Play offMačiTabulaŠķērsgriezumāKomandasStatistikaZem ⁄ Virs
Atpakaļ

Kri - KHL

fināls
18.04. 15:00Metallurg Magnitogorska-HC Lev0 - 30:1, 0:1, 0:10 - 1
20.04. 13:00Metallurg Magnitogorska-HC Lev4 - 10:0, 3:0, 1:11 - 1
22.04. 19:00HC Lev-Metallurg Magnitogorska3 - 21:0, 0:1, 2:12 - 1
24.04. 19:00HC Lev-Metallurg Magnitogorska3 - 52:2, 1:1, 0:22 - 2
26.04. 13:00Metallurg Magnitogorska-HC Lev2 - 1P 0:0, 1:0, 0:13 - 2
28.04. 19:00HC Lev-Metallurg Magnitogorska5 - 4P 2:1, 1:3, 1:03 - 3
30.04. 15:00Metallurg Magnitogorska-HC Lev7 - 41:1, 3:1, 3:24 - 3
 
01.04. 18:00Dynamo Minsk-Avangard Omska0 - 20:0, 0:2, 0:00 - 1
02.04. 18:00Dynamo Minsk-Avangard Omska0 - 40:1, 0:3, 0:00 - 2
05.04. 12:00Avangard Omska-Dynamo Minsk3 - 21:2, 1:0, 1:03 - 0

pusfināli
02.04. 19:00HC Lev-Lokomotiv Jaroslavla3 - 02:0, 0:0, 1:01 - 0
04.04. 19:00HC Lev-Lokomotiv Jaroslavla2 - 11:0, 1:0, 0:12 - 0
06.04. 15:00Lokomotiv Jaroslavla-HC Lev0 - 30:1, 0:1, 0:10 - 3
08.04. 17:00Lokomotiv Jaroslavla-HC Lev3 - 2P 0:0, 1:2, 1:01 - 3
10.04. 19:00HC Lev-Lokomotiv Jaroslavla3 - 22:1, 1:1, 0:04 - 1
 
22.03. 14:00Severstal Čerepoveca-Dynamo Minsk5 - 20:0, 2:1, 3:11 - 0
23.03. 14:00Severstal Čerepoveca-Dynamo Minsk2 - 3P 0:0, 1:2, 1:01 - 1
26.03. 17:00Dynamo Minsk-Severstal Čerepoveca4 - 10:0, 3:0, 1:12 - 1
27.03. 17:00Dynamo Minsk-Severstal Čerepoveca3 - 01:0, 2:0, 0:03 - 1
 
03.04. 15:00Metallurg Magnitogorska-Salavat Julajev Ufa3 - 22:2, 1:0, 0:01 - 0
05.04. 13:00Metallurg Magnitogorska-Salavat Julajev Ufa3 - 2P 1:1, 0:1, 1:02 - 0
07.04. 15:00Salavat Julajev Ufa-Metallurg Magnitogorska4 - 01:0, 0:0, 3:01 - 2
09.04. 15:00Salavat Julajev Ufa-Metallurg Magnitogorska0 - 10:0, 0:1, 0:01 - 3
11.04. 15:00Metallurg Magnitogorska-Salavat Julajev Ufa1 - 0P 0:0, 0:0, 0:04 - 1
 
23.03. 11:00Avangard Omska-Traktor Čelabinska3 - 2P 0:1, 1:1, 1:01 - 0
24.03. 13:00Avangard Omska-Traktor Čelabinska4 - 20:0, 2:2, 2:02 - 0
27.03. 09:00Traktor Čelabinska-Avangard Omska6 - 40:1, 3:0, 3:31 - 2
28.03. 09:00Traktor Čelabinska-Avangard Omska3 - 41:1, 1:1, 1:21 - 3

ceturtdaļfināls
20.03. 16:30SKA Sanktpeterburga-Lokomotiv Jaroslavla1 - 01:0, 0:0, 0:01 - 0
21.03. 16:30SKA Sanktpeterburga-Lokomotiv Jaroslavla4 - 5P 1:1, 3:1, 0:21 - 1
23.03. 14:00Lokomotiv Jaroslavla-SKA Sanktpeterburga4 - 10:0, 2:1, 2:02 - 1
24.03. 16:00Lokomotiv Jaroslavla-SKA Sanktpeterburga1 - 60:3, 1:2, 0:12 - 2
26.03. 16:30SKA Sanktpeterburga-Lokomotiv Jaroslavla2 - 30:0, 1:2, 1:12 - 3
28.03. 16:00Lokomotiv Jaroslavla-SKA Sanktpeterburga2 - 00:0, 0:0, 2:04 - 2
 
13.03. 10:00Vitjaz Maskavas apg.-Severstal Čerepoveca2 - 40:2, 0:1, 2:10 - 1
14.03. 10:00Vitjaz Maskavas apg.-Severstal Čerepoveca4 - 51:1, 0:2, 3:20 - 2
17.03. 16:00Severstal Čerepoveca-Vitjaz Maskavas apg.2 - 3P 0:2, 1:0, 1:02 - 1
18.03. 16:00Severstal Čerepoveca-Vitjaz Maskavas apg.3 - 22:0, 0:1, 1:13 - 1
 
14.03. 17:00Dynamo Minsk-Atlant Mytischi4 - 12:0, 0:0, 2:11 - 0
15.03. 15:00Dynamo Minsk-Atlant Mytischi5 - 01:0, 0:0, 4:02 - 0
17.03. 16:30Atlant Mytischi-Dynamo Minsk1 - 2P 0:0, 1:0, 0:10 - 3
 
14.03. 16:00Neftekhimik Nižnekamska-Traktor Čelabinska3 - 21:1, 1:1, 1:01 - 0
15.03. 14:00Neftekhimik Nižnekamska-Traktor Čelabinska0 - 10:1, 0:0, 0:01 - 1
18.03. 14:00Traktor Čelabinska-Neftekhimik Nižnekamska0 - 50:3, 0:1, 0:11 - 2
19.03. 14:00Traktor Čelabinska-Neftekhimik Nižnekamska1 - 0P 0:0, 0:0, 0:02 - 2
 
21.03. 14:00Metallurg Magnitogorska-Sibir Novosibirska3 - 2P 1:0, 0:0, 1:21 - 0
22.03. 12:00Metallurg Magnitogorska-Sibir Novosibirska3 - 21:0, 2:1, 0:12 - 0
24.03. 13:00Sibir Novosibirska-Metallurg Magnitogorska1 - 2P 1:0, 0:0, 0:10 - 3
25.03. 13:00Sibir Novosibirska-Metallurg Magnitogorska2 - 31:2, 0:1, 1:00 - 4
 
14.03. 14:00Jugra Hantimansijska-Avangard Omska5 - 12:0, 0:1, 3:01 - 0
15.03. 12:00Jugra Hantimansijska-Avangard Omska2 - 41:3, 1:0, 0:11 - 1
18.03. 13:00Avangard Omska-Jugra Hantimansijska8 - 21:0, 4:2, 3:02 - 1
19.03. 13:00Avangard Omska-Jugra Hantimansijska5 - 11:0, 2:0, 2:13 - 1
 
21.03. 12:00Nur Sultan-Salavat Julajev Ufa2 - 3P 1:0, 0:1, 1:10 - 1
22.03. 12:00Nur Sultan-Salavat Julajev Ufa5 - 21:2, 2:0, 2:01 - 1
24.03. 14:00Salavat Julajev Ufa-Nur Sultan5 - 22:0, 1:2, 2:02 - 1
25.03. 14:00Salavat Julajev Ufa-Nur Sultan3 - 2P 0:0, 0:0, 2:23 - 1
27.03. 14:00Nur Sultan-Salavat Julajev Ufa2 - 11:1, 1:0, 0:02 - 3
29.03. 12:00Salavat Julajev Ufa-Nur Sultan3 - 21:1, 0:0, 2:14 - 2
 
20.03. 19:00HC Lev-Donbass Donetsk5 - 21:0, 4:0, 0:21 - 0
21.03. 19:00HC Lev-Donbass Donetsk3 - 4P 2:1, 1:1, 0:11 - 1
23.03. 17:00Donbass Donetsk-HC Lev2 - 3P 1:0, 1:2, 0:01 - 2
24.03. 19:00Donbass Donetsk-HC Lev3 - 11:0, 1:0, 1:12 - 2
26.03. 19:00HC Lev-Donbass Donetsk3 - 12:0, 0:1, 1:03 - 2
28.03. 19:00Donbass Donetsk-HC Lev0 - 10:0, 0:0, 0:12 - 4

astotdaļfināls
07.03. 16:30Dynamo Minsk-Slovan Bratislava1 - 01:0, 0:0, 0:01 - 0
10.03. 19:00Slovan Bratislava-Dynamo Minsk1 - 21:0, 0:1, 0:10 - 2
 
07.03. 16:30Dinamo Maskava-Lokomotiv Jaroslavla3 - 2P 0:2, 0:0, 2:01 - 0
08.03. 14:00Dinamo Maskava-Lokomotiv Jaroslavla2 - 11:0, 1:0, 0:12 - 0
10.03. 14:00Lokomotiv Jaroslavla-Dinamo Maskava2 - 11:0, 0:0, 1:11 - 2
11.03. 16:00Lokomotiv Jaroslavla-Dinamo Maskava3 - 2P 0:0, 1:2, 1:02 - 2
13.03. 16:30Dinamo Maskava-Lokomotiv Jaroslavla1 - 0P 0:0, 0:0, 0:03 - 2
15.03. 14:00Lokomotiv Jaroslavla-Dinamo Maskava6 - 01:0, 2:0, 3:03 - 3
17.03. 16:30Dinamo Maskava-Lokomotiv Jaroslavla1 - 50:2, 1:0, 0:33 - 4
 
08.03. 14:00Kazana Ak Bars-Sibir Novosibirska1 - 31:0, 0:3, 0:00 - 1
09.03. 14:00Kazana Ak Bars-Sibir Novosibirska3 - 2P 0:1, 0:1, 2:01 - 1
11.03. 13:00Sibir Novosibirska-Kazana Ak Bars7 - 12:0, 4:0, 1:12 - 1
12.03. 13:00Sibir Novosibirska-Kazana Ak Bars3 - 60:0, 1:3, 2:32 - 2
14.03. 16:00Kazana Ak Bars-Sibir Novosibirska0 - 10:0, 0:0, 0:12 - 3
16.03. 11:00Sibir Novosibirska-Kazana Ak Bars3 - 2P 0:0, 0:2, 2:04 - 2
 
07.03. 16:30SKA Sanktpeterburga-CSKA Maskava1 - 00:0, 0:0, 1:01 - 0
08.03. 14:00SKA Sanktpeterburga-CSKA Maskava5 - 13:0, 1:1, 1:02 - 0
10.03. 14:00CSKA Maskava-SKA Sanktpeterburga1 - 2P 1:0, 0:1, 0:00 - 3
11.03. 16:00CSKA Maskava-SKA Sanktpeterburga4 - 5P 1:0, 2:2, 1:20 - 4
 
08.03. 12:00Salavat Julajev Ufa-Torpedo Nižnijnovgoroda1 - 30:1, 1:1, 0:10 - 1
09.03. 12:00Salavat Julajev Ufa-Torpedo Nižnijnovgoroda0 - 10:0, 0:1, 0:00 - 2
11.03. 16:00Torpedo Nižnijnovgoroda-Salavat Julajev Ufa1 - 2P 0:1, 0:0, 1:02 - 1
12.03. 16:00Torpedo Nižnijnovgoroda-Salavat Julajev Ufa2 - 40:0, 1:3, 1:12 - 2
14.03. 14:00Salavat Julajev Ufa-Torpedo Nižnijnovgoroda4 - 21:1, 1:1, 2:03 - 2
16.03. 14:00Torpedo Nižnijnovgoroda-Salavat Julajev Ufa6 - 22:1, 0:1, 4:03 - 3
18.03. 14:00Salavat Julajev Ufa-Torpedo Nižnijnovgoroda2 - 10:0, 2:1, 0:04 - 3
 
08.03. 11:00Novokuzněck-Neftekhimik Nižnekamska1 - 30:1, 1:1, 0:10 - 1
11.03. 16:00Neftekhimik Nižnekamska-Novokuzněck2 - 11:0, 1:0, 0:12 - 0
 
08.03. 12:00Metallurg Magnitogorska-Admiral Vladivostoka3 - 13:1, 0:0, 0:01 - 0
09.03. 12:00Metallurg Magnitogorska-Admiral Vladivostoka5 - 31:0, 3:3, 1:02 - 0
11.03. 10:00Admiral Vladivostoka-Metallurg Magnitogorska4 - 3P 1:1, 2:1, 0:11 - 2
12.03. 10:00Admiral Vladivostoka-Metallurg Magnitogorska2 - 3P 0:1, 2:0, 0:11 - 3
14.03. 14:00Metallurg Magnitogorska-Admiral Vladivostoka4 - 3P 2:0, 0:2, 1:14 - 1
 
08.03. 12:00Nur Sultan-Avtomobilist Jekaterinburga3 - 2P 0:0, 1:1, 1:11 - 0
09.03. 12:00Nur Sultan-Avtomobilist Jekaterinburga5 - 4P 1:1, 2:2, 1:12 - 0
11.03. 14:00Avtomobilist Jekaterinburga-Nur Sultan1 - 21:0, 0:1, 0:10 - 3
12.03. 14:00Avtomobilist Jekaterinburga-Nur Sultan1 - 20:0, 1:2, 0:00 - 4
 
08.03. 07:00Amur Habarovska-Jugra Hantimansijska2 - 41:1, 0:1, 1:20 - 1
11.03. 14:00Jugra Hantimansijska-Amur Habarovska1 - 10:0, 0:1, 1:01 - 0
 
07.03. 18:00Donbass Donetsk-Dinamo Riga5 - 20:1, 2:0, 3:11 - 0
08.03. 16:00Donbass Donetsk-Dinamo Riga3 - 11:0, 1:1, 1:02 - 0
10.03. 18:30Dinamo Riga-Donbass Donetsk7 - 31:1, 3:2, 3:01 - 2
11.03. 18:30Dinamo Riga-Donbass Donetsk1 - 40:1, 0:1, 1:21 - 3
13.03. 18:00Donbass Donetsk-Dinamo Riga1 - 20:1, 1:1, 0:03 - 2
15.03. 16:00Dinamo Riga-Donbass Donetsk2 - 10:0, 2:1, 0:03 - 3
17.03. 19:00Donbass Donetsk-Dinamo Riga3 - 12:1, 0:0, 1:04 - 3
 
07.03. 19:00HC Lev-Medveščak Zagreb KHL4 - 32:1, 0:1, 2:11 - 0
08.03. 17:00HC Lev-Medveščak Zagreb KHL5 - 21:0, 0:2, 4:02 - 0
10.03. 19:30Medveščak Zagreb KHL-HC Lev2 - 50:0, 2:2, 0:30 - 3
11.03. 19:30Medveščak Zagreb KHL-HC Lev2 - 30:2, 0:0, 2:10 - 4