Play offMačiTabulaŠķērsgriezumāKomandasStatistikaZem ⁄ Virs
Atpakaļ

Kri - KHL

fināls
11.04. 16:00Kazana Ak Bars-SKA Sanktpeterburga2 - 40:1, 0:2, 2:10 - 1
13.04. 18:30Kazana Ak Bars-SKA Sanktpeterburga0 - 10:1, 0:0, 0:00 - 2
15.04. 18:30SKA Sanktpeterburga-Kazana Ak Bars1 - 21:0, 0:0, 0:22 - 1
17.04. 18:30SKA Sanktpeterburga-Kazana Ak Bars3 - 21:0, 1:1, 1:13 - 1
19.04. 16:00Kazana Ak Bars-SKA Sanktpeterburga1 - 60:4, 1:1, 0:11 - 4

pusfināli
27.03. 17:30Kazana Ak Bars-Sibir Novosibirska2 - 02:0, 0:0, 0:01 - 0
29.03. 16:00Kazana Ak Bars-Sibir Novosibirska2 - 11:0, 1:0, 0:12 - 0
31.03. 15:30Sibir Novosibirska-Kazana Ak Bars2 - 10:0, 2:1, 0:01 - 2
02.04. 15:30Sibir Novosibirska-Kazana Ak Bars0 - 1P 0:0, 0:0, 0:01 - 3
04.04. 16:00Kazana Ak Bars-Sibir Novosibirska1 - 0P 0:0, 0:0, 0:04 - 1
 
26.03. 17:30CSKA Maskava-SKA Sanktpeterburga3 - 01:0, 1:0, 1:01 - 0
28.03. 15:00CSKA Maskava-SKA Sanktpeterburga3 - 2P 0:1, 1:0, 1:12 - 0
30.03. 18:30SKA Sanktpeterburga-CSKA Maskava1 - 30:0, 0:1, 1:20 - 3
01.04. 18:30SKA Sanktpeterburga-CSKA Maskava4 - 12:0, 2:0, 0:11 - 3
03.04. 18:30CSKA Maskava-SKA Sanktpeterburga2 - 60:2, 2:2, 0:23 - 2
05.04. 17:00SKA Sanktpeterburga-CSKA Maskava2 - 1P 1:0, 0:1, 0:03 - 3
07.04. 18:30CSKA Maskava-SKA Sanktpeterburga2 - 30:1, 2:1, 0:13 - 4

ceturtdaļfināls
12.03. 17:30CSKA Maskava-JokeritHelsinki3 - 20:0, 0:1, 3:11 - 0
13.03. 17:30CSKA Maskava-JokeritHelsinki4 - 00:0, 3:0, 1:02 - 0
16.03. 17:30JokeritHelsinki-CSKA Maskava3 - 20:0, 1:1, 2:11 - 2
17.03. 17:30JokeritHelsinki-CSKA Maskava0 - 30:1, 0:0, 0:21 - 3
19.03. 17:30CSKA Maskava-JokeritHelsinki4 - 20:0, 1:2, 3:04 - 1
 
12.03. 17:30SKA Sanktpeterburga-Dinamo Maskava3 - 2P 0:1, 2:1, 0:01 - 0
13.03. 17:30SKA Sanktpeterburga-Dinamo Maskava1 - 40:1, 1:1, 0:21 - 1
15.03. 15:00Dinamo Maskava-SKA Sanktpeterburga0 - 20:0, 0:1, 0:11 - 2
16.03. 17:30Dinamo Maskava-SKA Sanktpeterburga1 - 61:1, 0:2, 0:31 - 3
18.03. 17:30SKA Sanktpeterburga-Dinamo Maskava3 - 2P 1:0, 0:0, 1:24 - 1
 
13.03. 17:30Kazana Ak Bars-Avangard Omska3 - 4P 1:1, 1:1, 1:10 - 1
14.03. 15:00Kazana Ak Bars-Avangard Omska4 - 02:0, 1:0, 1:01 - 1
16.03. 14:30Avangard Omska-Kazana Ak Bars0 - 20:0, 0:1, 0:11 - 2
17.03. 14:30Avangard Omska-Kazana Ak Bars1 - 30:1, 0:2, 1:01 - 3
19.03. 17:30Kazana Ak Bars-Avangard Omska2 - 00:0, 2:0, 0:04 - 1
 
13.03. 14:30Sibir Novosibirska-Metallurg Magnitogorska2 - 00:0, 1:0, 1:01 - 0
14.03. 12:30Sibir Novosibirska-Metallurg Magnitogorska3 - 21:0, 1:1, 1:12 - 0
16.03. 14:30Metallurg Magnitogorska-Sibir Novosibirska5 - 23:0, 1:1, 1:11 - 2
17.03. 14:30Metallurg Magnitogorska-Sibir Novosibirska2 - 3P 1:2, 1:0, 0:01 - 3
19.03. 14:30Sibir Novosibirska-Metallurg Magnitogorska3 - 10:0, 1:1, 2:04 - 1

astotdaļfināls
27.02. 17:30JokeritHelsinki-Dynamo Minsk2 - 3P 1:0, 1:0, 0:20 - 1
28.02. 16:00JokeritHelsinki-Dynamo Minsk4 - 10:0, 3:1, 1:01 - 1
02.03. 17:30Dynamo Minsk-JokeritHelsinki0 - 50:0, 0:5, 0:01 - 2
03.03. 17:30Dynamo Minsk-JokeritHelsinki1 - 20:0, 1:2, 0:01 - 3
05.03. 17:30JokeritHelsinki-Dynamo Minsk7 - 13:0, 3:0, 1:14 - 1
 
27.02. 17:30Dinamo Maskava-Lokomotiv Jaroslavla3 - 10:1, 2:0, 1:01 - 0
28.02. 15:00Dinamo Maskava-Lokomotiv Jaroslavla1 - 20:1, 0:0, 1:11 - 1
02.03. 17:30Lokomotiv Jaroslavla-Dinamo Maskava2 - 1P 1:0, 0:1, 0:02 - 1
03.03. 17:30Lokomotiv Jaroslavla-Dinamo Maskava0 - 30:0, 0:2, 0:12 - 2
05.03. 17:30Dinamo Maskava-Lokomotiv Jaroslavla7 - 32:1, 4:0, 1:23 - 2
07.03. 15:00Lokomotiv Jaroslavla-Dinamo Maskava0 - 40:2, 0:1, 0:12 - 4
 
28.02. 15:00Kazana Ak Bars-Avtomobilist Jekaterinburga3 - 2P 2:1, 0:1, 0:01 - 0
01.03. 15:00Kazana Ak Bars-Avtomobilist Jekaterinburga3 - 2P 0:0, 0:1, 2:12 - 0
03.03. 14:30Avtomobilist Jekaterinburga-Kazana Ak Bars2 - 01:0, 0:0, 1:01 - 2
04.03. 14:30Avtomobilist Jekaterinburga-Kazana Ak Bars1 - 20:0, 0:2, 1:01 - 3
06.03. 17:30Kazana Ak Bars-Avtomobilist Jekaterinburga3 - 22:1, 1:0, 0:14 - 1
 
27.02. 17:30SKA Sanktpeterburga-Torpedo Nižnijnovgoroda6 - 33:1, 3:0, 0:21 - 0
28.02. 15:00SKA Sanktpeterburga-Torpedo Nižnijnovgoroda1 - 21:2, 0:0, 0:01 - 1
02.03. 17:30Torpedo Nižnijnovgoroda-SKA Sanktpeterburga2 - 40:2, 2:2, 0:01 - 2
03.03. 17:30Torpedo Nižnijnovgoroda-SKA Sanktpeterburga1 - 30:1, 0:2, 1:01 - 3
05.03. 17:30SKA Sanktpeterburga-Torpedo Nižnijnovgoroda2 - 02:0, 0:0, 0:04 - 1
 
27.02. 17:30CSKA Maskava-Soči3 - 01:0, 0:0, 2:01 - 0
28.02. 15:00CSKA Maskava-Soči3 - 11:0, 1:0, 1:12 - 0
02.03. 17:30Soči-CSKA Maskava1 - 21:0, 0:1, 0:10 - 3
03.03. 17:30Soči-CSKA Maskava2 - 61:3, 1:0, 0:30 - 4
 
28.02. 12:30Metallurg Magnitogorska-Salavat Julajev Ufa2 - 00:0, 2:0, 0:01 - 0
01.03. 12:30Metallurg Magnitogorska-Salavat Julajev Ufa1 - 20:1, 0:0, 1:11 - 1
03.03. 14:30Salavat Julajev Ufa-Metallurg Magnitogorska1 - 21:0, 0:2, 0:01 - 2
04.03. 14:30Salavat Julajev Ufa-Metallurg Magnitogorska4 - 63:2, 0:3, 1:11 - 3
06.03. 14:30Metallurg Magnitogorska-Salavat Julajev Ufa3 - 12:1, 0:0, 1:04 - 1
 
28.02. 12:30Avangard Omska-Nur Sultan5 - 21:1, 1:0, 3:11 - 0
01.03. 12:30Avangard Omska-Nur Sultan0 - 20:2, 0:0, 0:01 - 1
03.03. 14:30Nur Sultan-Avangard Omska3 - 01:0, 1:0, 1:02 - 1
04.03. 14:30Nur Sultan-Avangard Omska3 - 40:2, 1:0, 2:22 - 2
06.03. 14:30Avangard Omska-Nur Sultan2 - 01:0, 1:0, 0:03 - 2
08.03. 12:30Nur Sultan-Avangard Omska4 - 10:0, 2:0, 2:13 - 3
10.03. 14:30Avangard Omska-Nur Sultan3 - 11:1, 1:0, 1:04 - 3
 
28.02. 12:30Sibir Novosibirska-Traktor Čelabinska1 - 41:2, 0:1, 0:10 - 1
01.03. 12:30Sibir Novosibirska-Traktor Čelabinska5 - 21:0, 1:1, 3:11 - 1
03.03. 14:30Traktor Čelabinska-Sibir Novosibirska3 - 72:1, 0:5, 1:11 - 2
04.03. 14:30Traktor Čelabinska-Sibir Novosibirska2 - 1P 1:0, 0:0, 0:12 - 2
06.03. 14:30Sibir Novosibirska-Traktor Čelabinska3 - 11:0, 2:1, 0:03 - 2
08.03. 12:30Traktor Čelabinska-Sibir Novosibirska1 - 20:1, 1:0, 0:12 - 4