Play offMačiTabulaŠķērsgriezumāKomandasStatistikaZem ⁄ Virs
Atpakaļ

Kri - KHL

fināls
07.04. 18:30CSKA Maskava-Metallurg Magnitogorska5 - 10:1, 3:0, 2:01 - 0
09.04. 16:00CSKA Maskava-Metallurg Magnitogorska1 - 21:0, 0:1, 0:11 - 1
11.04. 16:00Metallurg Magnitogorska-CSKA Maskava2 - 3P 0:0, 1:0, 1:21 - 2
13.04. 16:00Metallurg Magnitogorska-CSKA Maskava1 - 00:0, 0:0, 1:02 - 2
15.04. 18:30CSKA Maskava-Metallurg Magnitogorska1 - 2P 0:0, 0:0, 1:12 - 3
17.04. 13:30Metallurg Magnitogorska-CSKA Maskava2 - 3P 0:1, 0:1, 2:03 - 3
19.04. 18:30CSKA Maskava-Metallurg Magnitogorska1 - 30:1, 1:1, 0:13 - 4

pusfināli
22.03. 17:30CSKA Maskava-SKA Sanktpeterburga3 - 01:0, 1:0, 1:01 - 0
24.03. 17:30CSKA Maskava-SKA Sanktpeterburga3 - 20:0, 0:1, 3:12 - 0
26.03. 15:00SKA Sanktpeterburga-CSKA Maskava0 - 1P 0:0, 0:0, 0:00 - 3
28.03. 18:30SKA Sanktpeterburga-CSKA Maskava1 - 2P 0:1, 0:0, 1:00 - 4
 
23.03. 15:00Metallurg Magnitogorska-Salavat Julajev Ufa3 - 2P 0:0, 1:1, 1:11 - 0
25.03. 15:00Metallurg Magnitogorska-Salavat Julajev Ufa6 - 11:0, 3:0, 2:12 - 0
27.03. 13:30Salavat Julajev Ufa-Metallurg Magnitogorska3 - 21:2, 1:0, 1:01 - 2
29.03. 16:00Salavat Julajev Ufa-Metallurg Magnitogorska1 - 30:1, 0:0, 1:21 - 3
31.03. 16:00Metallurg Magnitogorska-Salavat Julajev Ufa3 - 2P 0:0, 1:2, 1:04 - 1

ceturtdaļfināls
07.03. 15:00Dinamo Maskava-SKA Sanktpeterburga2 - 30:1, 2:1, 0:10 - 1
09.03. 17:30Dinamo Maskava-SKA Sanktpeterburga4 - 3P 2:0, 1:3, 0:01 - 1
11.03. 17:30SKA Sanktpeterburga-Dinamo Maskava0 - 40:1, 0:2, 0:11 - 2
13.03. 15:00SKA Sanktpeterburga-Dinamo Maskava4 - 01:0, 2:0, 1:02 - 2
15.03. 17:30Dinamo Maskava-SKA Sanktpeterburga1 - 40:0, 1:2, 0:22 - 3
17.03. 17:30SKA Sanktpeterburga-Dinamo Maskava2 - 00:0, 2:0, 0:04 - 2
 
07.03. 15:00CSKA Maskava-Torpedo Nižnijnovgoroda1 - 21:1, 0:1, 0:00 - 1
09.03. 17:30CSKA Maskava-Torpedo Nižnijnovgoroda5 - 12:0, 2:1, 1:01 - 1
11.03. 17:00Torpedo Nižnijnovgoroda-CSKA Maskava1 - 30:1, 0:0, 1:21 - 2
13.03. 15:00Torpedo Nižnijnovgoroda-CSKA Maskava3 - 50:1, 1:3, 2:11 - 3
15.03. 17:30CSKA Maskava-Torpedo Nižnijnovgoroda3 - 21:1, 0:0, 2:14 - 1
 
08.03. 12:30Metallurg Magnitogorska-Sibir Novosibirska3 - 12:0, 0:1, 1:01 - 0
10.03. 15:00Metallurg Magnitogorska-Sibir Novosibirska1 - 30:1, 0:2, 1:01 - 1
12.03. 12:30Sibir Novosibirska-Metallurg Magnitogorska1 - 50:1, 1:3, 0:11 - 2
14.03. 14:30Sibir Novosibirska-Metallurg Magnitogorska3 - 4P 0:1, 1:1, 2:11 - 3
16.03. 15:00Metallurg Magnitogorska-Sibir Novosibirska2 - 12:0, 0:0, 0:14 - 1
 
08.03. 12:00Avangard Omska-Salavat Julajev Ufa2 - 3P 1:1, 0:0, 1:10 - 1
10.03. 14:00Avangard Omska-Salavat Julajev Ufa5 - 41:1, 4:3, 0:01 - 1
12.03. 12:30Salavat Julajev Ufa-Avangard Omska3 - 11:0, 1:0, 1:12 - 1
14.03. 15:00Salavat Julajev Ufa-Avangard Omska2 - 10:1, 1:0, 1:03 - 1
16.03. 14:00Avangard Omska-Salavat Julajev Ufa3 - 21:0, 1:0, 1:22 - 3
18.03. 15:00Salavat Julajev Ufa-Avangard Omska1 - 30:0, 0:3, 1:03 - 3
20.03. 12:00Avangard Omska-Salavat Julajev Ufa1 - 21:0, 0:2, 0:03 - 4

astotdaļfināls
21.02. 15:00JokeritHelsinki-Torpedo Nižnijnovgoroda4 - 60:2, 3:1, 1:30 - 1
23.02. 17:30JokeritHelsinki-Torpedo Nižnijnovgoroda4 - 31:1, 0:1, 3:11 - 1
25.02. 17:00Torpedo Nižnijnovgoroda-JokeritHelsinki1 - 01:0, 0:0, 0:02 - 1
27.02. 15:00Torpedo Nižnijnovgoroda-JokeritHelsinki3 - 2P 0:0, 1:2, 1:03 - 1
29.02. 17:30JokeritHelsinki-Torpedo Nižnijnovgoroda3 - 21:0, 1:1, 1:12 - 3
02.03. 17:00Torpedo Nižnijnovgoroda-JokeritHelsinki3 - 20:0, 1:0, 2:24 - 2
 
21.02. 15:00CSKA Maskava-Slovan Bratislava2 - 00:0, 2:0, 0:01 - 0
23.02. 15:00CSKA Maskava-Slovan Bratislava3 - 2P 0:1, 0:1, 2:02 - 0
25.02. 19:00Slovan Bratislava-CSKA Maskava1 - 20:0, 1:0, 0:20 - 3
27.02. 17:00Slovan Bratislava-CSKA Maskava1 - 31:0, 0:0, 0:30 - 4
 
21.02. 15:00Soči-Dinamo Maskava1 - 40:2, 0:1, 1:10 - 1
23.02. 15:00Soči-Dinamo Maskava2 - 31:1, 0:1, 1:10 - 2
25.02. 17:30Dinamo Maskava-Soči3 - 01:0, 0:0, 2:03 - 0
27.02. 15:00Dinamo Maskava-Soči1 - 0P 0:0, 0:0, 0:04 - 0
 
21.02. 15:00Lokomotiv Jaroslavla-SKA Sanktpeterburga3 - 2P 0:1, 2:1, 0:01 - 0
23.02. 15:00Lokomotiv Jaroslavla-SKA Sanktpeterburga2 - 30:1, 0:2, 2:01 - 1
25.02. 17:30SKA Sanktpeterburga-Lokomotiv Jaroslavla3 - 01:0, 1:0, 1:02 - 1
27.02. 15:00SKA Sanktpeterburga-Lokomotiv Jaroslavla1 - 00:0, 1:0, 0:03 - 1
29.02. 17:00Lokomotiv Jaroslavla-SKA Sanktpeterburga0 - 20:1, 0:1, 0:01 - 4
 
22.02. 13:00Salavat Julajev Ufa-Kazana Ak Bars4 - 11:0, 1:0, 2:11 - 0
24.02. 15:30Salavat Julajev Ufa-Kazana Ak Bars5 - 22:0, 2:2, 1:02 - 0
26.02. 17:00Kazana Ak Bars-Salavat Julajev Ufa3 - 01:0, 2:0, 0:01 - 2
28.02. 15:00Kazana Ak Bars-Salavat Julajev Ufa1 - 40:2, 0:1, 1:11 - 3
01.03. 15:00Salavat Julajev Ufa-Kazana Ak Bars3 - 41:2, 1:1, 1:13 - 2
03.03. 17:00Kazana Ak Bars-Salavat Julajev Ufa8 - 01:0, 4:0, 3:03 - 3
05.03. 12:30Salavat Julajev Ufa-Kazana Ak Bars3 - 22:1, 1:0, 0:14 - 3
 
22.02. 12:00Avangard Omska-Neftekhimik Nižnekamska2 - 10:0, 2:1, 0:01 - 0
24.02. 14:00Avangard Omska-Neftekhimik Nižnekamska4 - 21:0, 2:1, 1:12 - 0
26.02. 17:00Neftekhimik Nižnekamska-Avangard Omska1 - 20:1, 0:1, 1:00 - 3
28.02. 15:00Neftekhimik Nižnekamska-Avangard Omska2 - 3P 2:0, 0:1, 0:10 - 4
 
22.02. 13:00Metallurg Magnitogorska-Avtomobilist Jekaterinburga1 - 21:1, 0:1, 0:00 - 1
24.02. 15:00Metallurg Magnitogorska-Avtomobilist Jekaterinburga2 - 00:0, 0:0, 2:01 - 1
26.02. 15:00Avtomobilist Jekaterinburga-Metallurg Magnitogorska0 - 60:3, 0:2, 0:11 - 2
28.02. 12:30Avtomobilist Jekaterinburga-Metallurg Magnitogorska3 - 10:0, 3:1, 0:02 - 2
01.03. 15:00Metallurg Magnitogorska-Avtomobilist Jekaterinburga4 - 21:1, 1:0, 2:13 - 2
03.03. 15:00Avtomobilist Jekaterinburga-Metallurg Magnitogorska2 - 52:0, 0:1, 0:42 - 4
 
22.02. 12:30Sibir Novosibirska-Admiral Vladivostoka4 - 21:0, 2:2, 1:01 - 0
24.02. 14:30Sibir Novosibirska-Admiral Vladivostoka4 - 01:0, 2:0, 1:02 - 0
26.02. 10:30Admiral Vladivostoka-Sibir Novosibirska1 - 31:1, 0:2, 0:00 - 3
28.02. 08:00Admiral Vladivostoka-Sibir Novosibirska2 - 00:0, 1:0, 1:01 - 3
01.03. 14:30Sibir Novosibirska-Admiral Vladivostoka4 - 00:0, 3:0, 1:04 - 1