Play offMačiTabulaŠķērsgriezumāKomandasStatistikaZem ⁄ Virs
Atpakaļ

Kri - KHL

fināls
08.04. 14:00Metallurg Magnitogorska-SKA Sanktpeterburga4 - 50:1, 3:2, 1:20 - 1
10.04. 16:00Metallurg Magnitogorska-SKA Sanktpeterburga3 - 11:1, 1:0, 1:01 - 1
12.04. 18:30SKA Sanktpeterburga-Metallurg Magnitogorska2 - 1P 0:0, 1:1, 0:02 - 1
14.04. 18:30SKA Sanktpeterburga-Metallurg Magnitogorska3 - 20:1, 1:1, 2:03 - 1
16.04. 14:00Metallurg Magnitogorska-SKA Sanktpeterburga3 - 51:0, 1:3, 1:21 - 4

pusfināli
23.03. 17:30SKA Sanktpeterburga-Lokomotiv Jaroslavla5 - 4P 1:0, 0:2, 3:21 - 0
25.03. 15:00SKA Sanktpeterburga-Lokomotiv Jaroslavla4 - 10:1, 2:0, 2:02 - 0
27.03. 18:00Lokomotiv Jaroslavla-SKA Sanktpeterburga1 - 2P 1:0, 0:0, 0:10 - 3
29.03. 18:00Lokomotiv Jaroslavla-SKA Sanktpeterburga1 - 20:0, 1:2, 0:00 - 4
 
24.03. 15:00Metallurg Magnitogorska-Kazana Ak Bars2 - 1P 0:0, 1:1, 0:01 - 0
26.03. 14:00Metallurg Magnitogorska-Kazana Ak Bars2 - 01:0, 1:0, 0:02 - 0
28.03. 18:00Kazana Ak Bars-Metallurg Magnitogorska2 - 31:0, 0:1, 1:20 - 3
30.03. 18:00Kazana Ak Bars-Metallurg Magnitogorska1 - 41:2, 0:1, 0:10 - 4

ceturtdaļfināls
08.03. 15:00SKA Sanktpeterburga-Dinamo Maskava2 - 3P 0:1, 1:1, 1:00 - 1
10.03. 17:30SKA Sanktpeterburga-Dinamo Maskava2 - 12:0, 0:0, 0:11 - 1
12.03. 15:00Dinamo Maskava-SKA Sanktpeterburga2 - 41:1, 1:0, 0:31 - 2
14.03. 17:30Dinamo Maskava-SKA Sanktpeterburga1 - 40:1, 1:1, 0:21 - 3
16.03. 17:30SKA Sanktpeterburga-Dinamo Maskava2 - 00:0, 2:0, 0:04 - 1
 
08.03. 15:00CSKA Maskava-Lokomotiv Jaroslavla4 - 22:1, 1:1, 1:01 - 0
10.03. 17:30CSKA Maskava-Lokomotiv Jaroslavla3 - 41:1, 0:1, 2:21 - 1
12.03. 15:00Lokomotiv Jaroslavla-CSKA Maskava1 - 20:1, 1:0, 0:11 - 2
14.03. 17:00Lokomotiv Jaroslavla-CSKA Maskava5 - 10:1, 1:0, 4:02 - 2
16.03. 17:30CSKA Maskava-Lokomotiv Jaroslavla1 - 20:2, 1:0, 0:02 - 3
18.03. 15:00Lokomotiv Jaroslavla-CSKA Maskava3 - 11:0, 1:0, 1:14 - 2
 
09.03. 14:00Avangard Omska-Kazana Ak Bars1 - 2P 0:0, 0:1, 1:00 - 1
11.03. 12:00Avangard Omska-Kazana Ak Bars0 - 20:0, 0:0, 0:20 - 2
13.03. 17:00Kazana Ak Bars-Avangard Omska3 - 4P 3:1, 0:1, 0:12 - 1
15.03. 17:00Kazana Ak Bars-Avangard Omska2 - 12:0, 0:0, 0:13 - 1
17.03. 14:00Avangard Omska-Kazana Ak Bars4 - 11:0, 1:0, 2:12 - 3
19.03. 15:00Kazana Ak Bars-Avangard Omska5 - 01:0, 3:0, 1:04 - 2
 
09.03. 15:00Metallurg Magnitogorska-Nur Sultan4 - 01:0, 0:0, 3:01 - 0
11.03. 13:00Metallurg Magnitogorska-Nur Sultan5 - 4P 1:0, 1:3, 2:12 - 0
13.03. 14:30Nur Sultan-Metallurg Magnitogorska3 - 50:0, 0:2, 3:30 - 3
15.03. 14:30Nur Sultan-Metallurg Magnitogorska2 - 3P 1:0, 0:0, 1:20 - 4

astotdaļfināls
21.02. 17:30CSKA Maskava-JokeritHelsinki4 - 22:0, 1:1, 1:11 - 0
23.02. 15:00CSKA Maskava-JokeritHelsinki2 - 1P 0:0, 1:0, 0:12 - 0
25.02. 15:00JokeritHelsinki-CSKA Maskava3 - 4P 0:1, 1:1, 2:10 - 3
27.02. 17:30JokeritHelsinki-CSKA Maskava0 - 1P 0:0, 0:0, 0:00 - 4
 
21.02. 17:30Dinamo Maskava-Torpedo Nižnijnovgoroda1 - 0P 0:0, 0:0, 0:01 - 0
23.02. 15:00Dinamo Maskava-Torpedo Nižnijnovgoroda3 - 2P 2:0, 0:1, 0:12 - 0
25.02. 15:00Torpedo Nižnijnovgoroda-Dinamo Maskava4 - 3P 0:0, 2:2, 1:11 - 2
27.02. 17:00Torpedo Nižnijnovgoroda-Dinamo Maskava2 - 3P 1:0, 1:1, 0:11 - 3
01.03. 17:30Dinamo Maskava-Torpedo Nižnijnovgoroda3 - 11:0, 1:0, 1:14 - 1
 
21.02. 17:00Lokomotiv Jaroslavla-Dynamo Minsk2 - 10:0, 0:0, 2:11 - 0
23.02. 15:00Lokomotiv Jaroslavla-Dynamo Minsk7 - 21:0, 4:0, 2:22 - 0
25.02. 15:00Dynamo Minsk-Lokomotiv Jaroslavla1 - 50:3, 0:1, 1:10 - 3
27.02. 17:30Dynamo Minsk-Lokomotiv Jaroslavla4 - 22:0, 2:2, 0:01 - 3
01.03. 17:00Lokomotiv Jaroslavla-Dynamo Minsk4 - 11:1, 1:0, 2:04 - 1
 
22.02. 17:00Kazana Ak Bars-Salavat Julajev Ufa2 - 11:1, 0:0, 1:01 - 0
24.02. 15:00Kazana Ak Bars-Salavat Julajev Ufa2 - 11:0, 0:0, 1:12 - 0
26.02. 12:30Salavat Julajev Ufa-Kazana Ak Bars4 - 32:0, 1:3, 1:01 - 2
28.02. 15:00Salavat Julajev Ufa-Kazana Ak Bars1 - 20:1, 0:0, 1:11 - 3
02.03. 17:00Kazana Ak Bars-Salavat Julajev Ufa2 - 1P 1:0, 0:0, 0:14 - 1
 
21.02. 17:30SKA Sanktpeterburga-Vitjaz Maskavas apg.3 - 11:0, 1:1, 1:01 - 0
23.02. 15:00SKA Sanktpeterburga-Vitjaz Maskavas apg.7 - 22:0, 3:1, 2:12 - 0
25.02. 15:00Vitjaz Maskavas apg.-SKA Sanktpeterburga2 - 60:1, 1:3, 1:20 - 3
27.02. 17:30Vitjaz Maskavas apg.-SKA Sanktpeterburga1 - 70:3, 0:3, 1:10 - 4
 
22.02. 15:00Metallurg Magnitogorska-Red Star Kunlun4 - 21:0, 3:0, 0:21 - 0
24.02. 13:00Metallurg Magnitogorska-Red Star Kunlun5 - 31:0, 2:3, 2:02 - 0
26.02. 10:30Red Star Kunlun-Metallurg Magnitogorska2 - 31:0, 0:2, 1:10 - 3
28.02. 12:30Red Star Kunlun-Metallurg Magnitogorska3 - 12:0, 1:1, 0:01 - 3
02.03. 15:00Metallurg Magnitogorska-Red Star Kunlun8 - 23:1, 2:0, 3:14 - 1
 
22.02. 14:00Avangard Omska-Admiral Vladivostoka2 - 1P 1:0, 0:1, 0:01 - 0
24.02. 12:00Avangard Omska-Admiral Vladivostoka6 - 31:2, 2:1, 3:02 - 0
26.02. 08:00Admiral Vladivostoka-Avangard Omska4 - 31:0, 2:2, 1:11 - 2
28.02. 10:30Admiral Vladivostoka-Avangard Omska3 - 2P 1:1, 1:1, 0:02 - 2
02.03. 14:00Avangard Omska-Admiral Vladivostoka6 - 03:0, 2:0, 1:03 - 2
04.03. 08:00Admiral Vladivostoka-Avangard Omska0 - 20:1, 0:1, 0:02 - 4
 
22.02. 15:00Traktor Čelabinska-Nur Sultan2 - 50:3, 0:2, 2:00 - 1
24.02. 12:30Traktor Čelabinska-Nur Sultan5 - 10:0, 2:1, 3:01 - 1
26.02. 12:00Nur Sultan-Traktor Čelabinska3 - 10:1, 1:0, 2:02 - 1
28.02. 14:30Nur Sultan-Traktor Čelabinska1 - 2P 0:0, 0:1, 1:02 - 2
02.03. 15:00Traktor Čelabinska-Nur Sultan1 - 2P TS 0:1, 1:0, 0:02 - 3
04.03. 12:00Nur Sultan-Traktor Čelabinska2 - 10:1, 1:0, 1:04 - 2