Play offMačiTabulaŠķērsgriezumāKomandasStatistikaZem ⁄ Virs
Atpakaļ

Kri - KHL

fināls
14.04. 16:00Kazana Ak Bars-CSKA Maskava2 - 11:0, 0:1, 1:01 - 0
16.04. 18:00Kazana Ak Bars-CSKA Maskava2 - 11:1, 1:0, 0:02 - 0
18.04. 18:30CSKA Maskava-Kazana Ak Bars3 - 2P 1:2, 1:0, 0:01 - 2
20.04. 18:30CSKA Maskava-Kazana Ak Bars1 - 30:1, 1:1, 0:11 - 3
22.04. 16:00Kazana Ak Bars-CSKA Maskava1 - 00:0, 0:0, 1:04 - 1

pusfināli
30.03. 18:00Kazana Ak Bars-Traktor Čelabinska2 - 10:0, 0:1, 2:01 - 0
01.04. 16:00Kazana Ak Bars-Traktor Čelabinska4 - 30:2, 3:1, 1:02 - 0
03.04. 16:00Traktor Čelabinska-Kazana Ak Bars1 - 2P 0:0, 1:1, 0:00 - 3
05.04. 16:00Traktor Čelabinska-Kazana Ak Bars1 - 30:1, 1:1, 0:10 - 4
 
29.03. 18:30SKA Sanktpeterburga-CSKA Maskava4 - 5P 1:0, 2:3, 1:10 - 1
31.03. 16:00SKA Sanktpeterburga-CSKA Maskava2 - 00:0, 2:0, 0:01 - 1
02.04. 18:30CSKA Maskava-SKA Sanktpeterburga2 - 51:2, 1:2, 0:11 - 2
04.04. 18:30CSKA Maskava-SKA Sanktpeterburga2 - 10:0, 0:1, 2:02 - 2
06.04. 18:30SKA Sanktpeterburga-CSKA Maskava0 - 10:0, 0:0, 0:12 - 3
08.04. 16:00CSKA Maskava-SKA Sanktpeterburga3 - 2P 0:2, 1:0, 1:04 - 2

ceturtdaļfināls
16.03. 17:30CSKA Maskava-JokeritHelsinki4 - 02:0, 0:0, 2:01 - 0
17.03. 15:00CSKA Maskava-JokeritHelsinki2 - 00:0, 1:0, 1:02 - 0
19.03. 17:30JokeritHelsinki-CSKA Maskava2 - 1P 0:0, 1:0, 0:11 - 2
20.03. 17:30JokeritHelsinki-CSKA Maskava1 - 20:0, 1:1, 0:11 - 3
22.03. 17:30CSKA Maskava-JokeritHelsinki1 - 2P 1:1, 0:0, 0:03 - 2
24.03. 15:00JokeritHelsinki-CSKA Maskava3 - 42:1, 1:3, 0:02 - 4
 
16.03. 17:30SKA Sanktpeterburga-Lokomotiv Jaroslavla4 - 02:0, 2:0, 0:01 - 0
17.03. 15:00SKA Sanktpeterburga-Lokomotiv Jaroslavla1 - 21:0, 0:2, 0:01 - 1
19.03. 17:00Lokomotiv Jaroslavla-SKA Sanktpeterburga0 - 20:0, 0:1, 0:11 - 2
20.03. 17:30Lokomotiv Jaroslavla-SKA Sanktpeterburga1 - 41:1, 0:3, 0:01 - 3
22.03. 17:30SKA Sanktpeterburga-Lokomotiv Jaroslavla3 - 11:0, 1:1, 1:04 - 1
 
16.03. 17:00Kazana Ak Bars-Metallurg Magnitogorska3 - 4P 1:0, 1:2, 1:10 - 1
17.03. 15:00Kazana Ak Bars-Metallurg Magnitogorska4 - 11:0, 3:1, 0:01 - 1
20.03. 15:00Metallurg Magnitogorska-Kazana Ak Bars2 - 51:1, 1:2, 0:21 - 2
21.03. 15:00Metallurg Magnitogorska-Kazana Ak Bars2 - 31:1, 0:1, 1:11 - 3
23.03. 17:00Kazana Ak Bars-Metallurg Magnitogorska3 - 12:1, 1:0, 0:04 - 1
 
16.03. 15:00Salavat Julajev Ufa-Traktor Čelabinska1 - 20:1, 1:1, 0:00 - 1
17.03. 12:30Salavat Julajev Ufa-Traktor Čelabinska3 - 2P 1:0, 0:1, 1:11 - 1
20.03. 15:00Traktor Čelabinska-Salavat Julajev Ufa2 - 30:0, 2:0, 0:31 - 2
21.03. 15:00Traktor Čelabinska-Salavat Julajev Ufa4 - 11:1, 2:0, 1:02 - 2
23.03. 15:00Salavat Julajev Ufa-Traktor Čelabinska1 - 00:0, 0:0, 1:03 - 2
25.03. 13:30Traktor Čelabinska-Salavat Julajev Ufa7 - 10:0, 6:1, 1:03 - 3
27.03. 16:00Salavat Julajev Ufa-Traktor Čelabinska1 - 21:1, 0:1, 0:03 - 4

astotdaļfināls
03.03. 15:00JokeritHelsinki-Soči2 - 3P 2:1, 0:1, 0:00 - 1
04.03. 15:00JokeritHelsinki-Soči7 - 22:1, 4:0, 1:11 - 1
06.03. 17:30Soči-JokeritHelsinki2 - 71:1, 1:2, 0:41 - 2
07.03. 17:30Soči-JokeritHelsinki2 - 3P 1:1, 0:0, 1:11 - 3
09.03. 17:30JokeritHelsinki-Soči2 - 1P 0:0, 0:1, 1:04 - 1
 
03.03. 15:00Lokomotiv Jaroslavla-Torpedo Nižnijnovgoroda2 - 10:1, 2:0, 0:01 - 0
04.03. 15:00Lokomotiv Jaroslavla-Torpedo Nižnijnovgoroda2 - 11:1, 0:0, 1:02 - 0
06.03. 17:00Torpedo Nižnijnovgoroda-Lokomotiv Jaroslavla2 - 3P 0:0, 0:1, 2:10 - 3
07.03. 17:00Torpedo Nižnijnovgoroda-Lokomotiv Jaroslavla2 - 3P 1:1, 0:1, 1:00 - 4
 
04.03. 15:00SKA Sanktpeterburga-Severstal Čerepoveca4 - 3P 1:0, 0:2, 2:11 - 0
05.03. 17:30SKA Sanktpeterburga-Severstal Čerepoveca7 - 41:1, 4:2, 2:12 - 0
07.03. 17:00Severstal Čerepoveca-SKA Sanktpeterburga1 - 2P 0:0, 1:0, 0:10 - 3
08.03. 15:00Severstal Čerepoveca-SKA Sanktpeterburga0 - 20:1, 0:1, 0:00 - 4
 
04.03. 15:00Kazana Ak Bars-Amur Habarovska3 - 00:0, 2:0, 1:01 - 0
05.03. 17:00Kazana Ak Bars-Amur Habarovska3 - 20:1, 2:1, 1:02 - 0
07.03. 10:30Amur Habarovska-Kazana Ak Bars4 - 10:1, 2:0, 2:01 - 2
08.03. 08:00Amur Habarovska-Kazana Ak Bars1 - 30:1, 0:1, 1:11 - 3
10.03. 15:00Kazana Ak Bars-Amur Habarovska2 - 11:1, 0:0, 1:04 - 1
 
04.03. 15:00CSKA Maskava-Spartak Maskava6 - 01:0, 2:0, 3:01 - 0
05.03. 17:30CSKA Maskava-Spartak Maskava1 - 01:0, 0:0, 0:02 - 0
07.03. 17:30Spartak Maskava-CSKA Maskava1 - 30:1, 0:2, 1:00 - 3
08.03. 15:00Spartak Maskava-CSKA Maskava0 - 10:0, 0:1, 0:00 - 4
 
04.03. 12:30Traktor Čelabinska-Neftekhimik Nižnekamska4 - 3P 2:1, 0:0, 1:21 - 0
05.03. 15:00Traktor Čelabinska-Neftekhimik Nižnekamska4 - 11:0, 1:1, 2:02 - 0
07.03. 17:00Neftekhimik Nižnekamska-Traktor Čelabinska2 - 30:3, 1:0, 1:00 - 3
08.03. 15:00Neftekhimik Nižnekamska-Traktor Čelabinska3 - 21:0, 2:1, 0:11 - 3
10.03. 12:30Traktor Čelabinska-Neftekhimik Nižnekamska4 - 31:1, 3:1, 0:14 - 1
 
04.03. 13:00Avtomobilist Jekaterinburga-Metallurg Magnitogorska2 - 31:0, 1:1, 0:20 - 1
05.03. 15:00Avtomobilist Jekaterinburga-Metallurg Magnitogorska2 - 11:0, 1:1, 0:01 - 1
07.03. 15:00Metallurg Magnitogorska-Avtomobilist Jekaterinburga3 - 10:1, 1:0, 2:02 - 1
08.03. 13:00Metallurg Magnitogorska-Avtomobilist Jekaterinburga1 - 20:1, 1:0, 0:12 - 2
10.03. 13:00Avtomobilist Jekaterinburga-Metallurg Magnitogorska1 - 41:2, 0:0, 0:22 - 3
12.03. 15:00Metallurg Magnitogorska-Avtomobilist Jekaterinburga3 - 10:0, 2:1, 1:04 - 2
 
04.03. 12:30Salavat Julajev Ufa-Avangard Omska6 - 43:0, 1:2, 2:21 - 0
05.03. 15:00Salavat Julajev Ufa-Avangard Omska2 - 70:2, 2:3, 0:21 - 1
07.03. 14:00Avangard Omska-Salavat Julajev Ufa5 - 31:0, 1:1, 3:22 - 1
08.03. 12:00Avangard Omska-Salavat Julajev Ufa2 - 41:1, 0:2, 1:12 - 2
10.03. 12:30Salavat Julajev Ufa-Avangard Omska2 - 11:0, 1:0, 0:13 - 2
12.03. 14:00Avangard Omska-Salavat Julajev Ufa3 - 22:1, 1:0, 0:13 - 3
14.03. 15:00Salavat Julajev Ufa-Avangard Omska3 - 2P 0:1, 1:0, 1:14 - 3