Play-offMatchesStandingsCrossTeamsStatsUnder ⁄ Over
Back

Rus - KHL

final
14.04. 16:00Ak Bars Kazan-CSKA Moskva2 - 11:0, 0:1, 1:01 - 0
16.04. 18:00Ak Bars Kazan-CSKA Moskva2 - 11:1, 1:0, 0:02 - 0
18.04. 18:30CSKA Moskva-Ak Bars Kazan3 - 2P 1:2, 1:0, 0:01 - 2
20.04. 18:30CSKA Moskva-Ak Bars Kazan1 - 30:1, 1:1, 0:11 - 3
22.04. 16:00Ak Bars Kazan-CSKA Moskva1 - 00:0, 0:0, 1:04 - 1

semifinals
30.03. 18:00Ak Bars Kazan-Traktor Chelyabinsk2 - 10:0, 0:1, 2:01 - 0
01.04. 16:00Ak Bars Kazan-Traktor Chelyabinsk4 - 30:2, 3:1, 1:02 - 0
03.04. 16:00Traktor Chelyabinsk-Ak Bars Kazan1 - 2P 0:0, 1:1, 0:00 - 3
05.04. 16:00Traktor Chelyabinsk-Ak Bars Kazan1 - 30:1, 1:1, 0:10 - 4
 
29.03. 18:30SKA Saint Petersburg-CSKA Moskva4 - 5P 1:0, 2:3, 1:10 - 1
31.03. 16:00SKA Saint Petersburg-CSKA Moskva2 - 00:0, 2:0, 0:01 - 1
02.04. 18:30CSKA Moskva-SKA Saint Petersburg2 - 51:2, 1:2, 0:11 - 2
04.04. 18:30CSKA Moskva-SKA Saint Petersburg2 - 10:0, 0:1, 2:02 - 2
06.04. 18:30SKA Saint Petersburg-CSKA Moskva0 - 10:0, 0:0, 0:12 - 3
08.04. 16:00CSKA Moskva-SKA Saint Petersburg3 - 2P 0:2, 1:0, 1:04 - 2

quarterfinal
16.03. 17:30CSKA Moskva-Jokerit Helsinki4 - 02:0, 0:0, 2:01 - 0
17.03. 15:00CSKA Moskva-Jokerit Helsinki2 - 00:0, 1:0, 1:02 - 0
19.03. 17:30Jokerit Helsinki-CSKA Moskva2 - 1P 0:0, 1:0, 0:11 - 2
20.03. 17:30Jokerit Helsinki-CSKA Moskva1 - 20:0, 1:1, 0:11 - 3
22.03. 17:30CSKA Moskva-Jokerit Helsinki1 - 2P 1:1, 0:0, 0:03 - 2
24.03. 15:00Jokerit Helsinki-CSKA Moskva3 - 42:1, 1:3, 0:02 - 4
 
16.03. 17:30SKA Saint Petersburg-Lokomotiv Yaroslavl4 - 02:0, 2:0, 0:01 - 0
17.03. 15:00SKA Saint Petersburg-Lokomotiv Yaroslavl1 - 21:0, 0:2, 0:01 - 1
19.03. 17:00Lokomotiv Yaroslavl-SKA Saint Petersburg0 - 20:0, 0:1, 0:11 - 2
20.03. 17:30Lokomotiv Yaroslavl-SKA Saint Petersburg1 - 41:1, 0:3, 0:01 - 3
22.03. 17:30SKA Saint Petersburg-Lokomotiv Yaroslavl3 - 11:0, 1:1, 1:04 - 1
 
16.03. 17:00Ak Bars Kazan-Metallurg Magnitogorsk3 - 4P 1:0, 1:2, 1:10 - 1
17.03. 15:00Ak Bars Kazan-Metallurg Magnitogorsk4 - 11:0, 3:1, 0:01 - 1
20.03. 15:00Metallurg Magnitogorsk-Ak Bars Kazan2 - 51:1, 1:2, 0:21 - 2
21.03. 15:00Metallurg Magnitogorsk-Ak Bars Kazan2 - 31:1, 0:1, 1:11 - 3
23.03. 17:00Ak Bars Kazan-Metallurg Magnitogorsk3 - 12:1, 1:0, 0:04 - 1
 
16.03. 15:00Salavat Yulaev Ufa-Traktor Chelyabinsk1 - 20:1, 1:1, 0:00 - 1
17.03. 12:30Salavat Yulaev Ufa-Traktor Chelyabinsk3 - 2P 1:0, 0:1, 1:11 - 1
20.03. 15:00Traktor Chelyabinsk-Salavat Yulaev Ufa2 - 30:0, 2:0, 0:31 - 2
21.03. 15:00Traktor Chelyabinsk-Salavat Yulaev Ufa4 - 11:1, 2:0, 1:02 - 2
23.03. 15:00Salavat Yulaev Ufa-Traktor Chelyabinsk1 - 00:0, 0:0, 1:03 - 2
25.03. 13:30Traktor Chelyabinsk-Salavat Yulaev Ufa7 - 10:0, 6:1, 1:03 - 3
27.03. 16:00Salavat Yulaev Ufa-Traktor Chelyabinsk1 - 21:1, 0:1, 0:03 - 4

eight-finals
03.03. 15:00Jokerit Helsinki-Sochi2 - 3P 2:1, 0:1, 0:00 - 1
04.03. 15:00Jokerit Helsinki-Sochi7 - 22:1, 4:0, 1:11 - 1
06.03. 17:30Sochi-Jokerit Helsinki2 - 71:1, 1:2, 0:41 - 2
07.03. 17:30Sochi-Jokerit Helsinki2 - 3P 1:1, 0:0, 1:11 - 3
09.03. 17:30Jokerit Helsinki-Sochi2 - 1P 0:0, 0:1, 1:04 - 1
 
03.03. 15:00Lokomotiv Yaroslavl-Nižnyj Novgorod2 - 10:1, 2:0, 0:01 - 0
04.03. 15:00Lokomotiv Yaroslavl-Nižnyj Novgorod2 - 11:1, 0:0, 1:02 - 0
06.03. 17:00Nižnyj Novgorod-Lokomotiv Yaroslavl2 - 3P 0:0, 0:1, 2:10 - 3
07.03. 17:00Nižnyj Novgorod-Lokomotiv Yaroslavl2 - 3P 1:1, 0:1, 1:00 - 4
 
04.03. 15:00SKA Saint Petersburg-Severstal Cherepovets4 - 3P 1:0, 0:2, 2:11 - 0
05.03. 17:30SKA Saint Petersburg-Severstal Cherepovets7 - 41:1, 4:2, 2:12 - 0
07.03. 17:00Severstal Cherepovets-SKA Saint Petersburg1 - 2P 0:0, 1:0, 0:10 - 3
08.03. 15:00Severstal Cherepovets-SKA Saint Petersburg0 - 20:1, 0:1, 0:00 - 4
 
04.03. 15:00Ak Bars Kazan-Chabarovsk Amur3 - 00:0, 2:0, 1:01 - 0
05.03. 17:00Ak Bars Kazan-Chabarovsk Amur3 - 20:1, 2:1, 1:02 - 0
07.03. 10:30Chabarovsk Amur-Ak Bars Kazan4 - 10:1, 2:0, 2:01 - 2
08.03. 08:00Chabarovsk Amur-Ak Bars Kazan1 - 30:1, 0:1, 1:11 - 3
10.03. 15:00Ak Bars Kazan-Chabarovsk Amur2 - 11:1, 0:0, 1:04 - 1
 
04.03. 15:00CSKA Moskva-Spartak Moscow6 - 01:0, 2:0, 3:01 - 0
05.03. 17:30CSKA Moskva-Spartak Moscow1 - 01:0, 0:0, 0:02 - 0
07.03. 17:30Spartak Moscow-CSKA Moskva1 - 30:1, 0:2, 1:00 - 3
08.03. 15:00Spartak Moscow-CSKA Moskva0 - 10:0, 0:1, 0:00 - 4
 
04.03. 12:30Traktor Chelyabinsk-Neftekhimik Nizhnekamsk4 - 3P 2:1, 0:0, 1:21 - 0
05.03. 15:00Traktor Chelyabinsk-Neftekhimik Nizhnekamsk4 - 11:0, 1:1, 2:02 - 0
07.03. 17:00Neftekhimik Nizhnekamsk-Traktor Chelyabinsk2 - 30:3, 1:0, 1:00 - 3
08.03. 15:00Neftekhimik Nizhnekamsk-Traktor Chelyabinsk3 - 21:0, 2:1, 0:11 - 3
10.03. 12:30Traktor Chelyabinsk-Neftekhimik Nizhnekamsk4 - 31:1, 3:1, 0:14 - 1
 
04.03. 13:00Jekatěrinburg-Metallurg Magnitogorsk2 - 31:0, 1:1, 0:20 - 1
05.03. 15:00Jekatěrinburg-Metallurg Magnitogorsk2 - 11:0, 1:1, 0:01 - 1
07.03. 15:00Metallurg Magnitogorsk-Jekatěrinburg3 - 10:1, 1:0, 2:02 - 1
08.03. 13:00Metallurg Magnitogorsk-Jekatěrinburg1 - 20:1, 1:0, 0:12 - 2
10.03. 13:00Jekatěrinburg-Metallurg Magnitogorsk1 - 41:2, 0:0, 0:22 - 3
12.03. 15:00Metallurg Magnitogorsk-Jekatěrinburg3 - 10:0, 2:1, 1:04 - 2
 
04.03. 12:30Salavat Yulaev Ufa-Avangard Omsk6 - 43:0, 1:2, 2:21 - 0
05.03. 15:00Salavat Yulaev Ufa-Avangard Omsk2 - 70:2, 2:3, 0:21 - 1
07.03. 14:00Avangard Omsk-Salavat Yulaev Ufa5 - 31:0, 1:1, 3:22 - 1
08.03. 12:00Avangard Omsk-Salavat Yulaev Ufa2 - 41:1, 0:2, 1:12 - 2
10.03. 12:30Salavat Yulaev Ufa-Avangard Omsk2 - 11:0, 1:0, 0:13 - 2
12.03. 14:00Avangard Omsk-Salavat Yulaev Ufa3 - 22:1, 1:0, 0:13 - 3
14.03. 15:00Salavat Yulaev Ufa-Avangard Omsk3 - 2P 0:1, 1:0, 1:14 - 3