Play offMačiTabulaŠķērsgriezumāKomandasStatistikaZem ⁄ Virs
Atpakaļ

Kri - KHL

fināls
13.04. 16:00CSKA Moskva-Avangard Omska5 - 22:0, 1:1, 2:11 - 0
15.04. 18:30CSKA Moskva-Avangard Omska3 - 00:0, 0:0, 3:02 - 0
17.04. 18:30Avangard Omska-CSKA Moskva0 - 20:0, 0:0, 0:20 - 3
19.04. 18:30Avangard Omska-CSKA Moskva2 - 3P 2:0, 0:1, 0:10 - 4

pusfināli
28.03. 17:30CSKA Moskva-SKA Sanktpeterburga2 - 11:1, 1:0, 0:01 - 0
30.03. 15:00CSKA Moskva-SKA Sanktpeterburga3 - 11:0, 1:1, 1:02 - 0
01.04. 18:30SKA Sanktpeterburga-CSKA Moskva2 - 1P 0:1, 1:0, 0:01 - 2
03.04. 18:30SKA Sanktpeterburga-CSKA Moskva3 - 10:1, 1:0, 2:02 - 2
05.04. 18:30CSKA Moskva-SKA Sanktpeterburga3 - 01:0, 1:0, 1:03 - 2
07.04. 16:00SKA Sanktpeterburga-CSKA Moskva3 - 21:0, 1:2, 1:03 - 3
09.04. 18:30CSKA Moskva-SKA Sanktpeterburga3 - 10:0, 2:1, 1:04 - 3
 
29.03. 17:30Avangard Omska-Salavat Julajev Ufa4 - 3P 1:0, 1:2, 1:11 - 0
31.03. 16:00Avangard Omska-Salavat Julajev Ufa4 - 10:0, 1:0, 3:12 - 0
02.04. 16:00Salavat Julajev Ufa-Avangard Omska5 - 13:0, 0:1, 2:01 - 2
04.04. 16:00Salavat Julajev Ufa-Avangard Omska2 - 40:0, 2:3, 0:11 - 3
06.04. 16:00Avangard Omska-Salavat Julajev Ufa2 - 3P 1:1, 1:0, 0:13 - 2
08.04. 16:00Salavat Julajev Ufa-Avangard Omska0 - 1P 0:0, 0:0, 0:02 - 4

ceturtdaļfināls
13.03. 17:30CSKA Moskva-Dynamo Moskva4 - 12:0, 1:1, 1:01 - 0
15.03. 17:30CSKA Moskva-Dynamo Moskva0 - 1P 0:0, 0:0, 0:01 - 1
17.03. 15:00Dynamo Moskva-CSKA Moskva0 - 40:1, 0:2, 0:11 - 2
19.03. 17:30Dynamo Moskva-CSKA Moskva1 - 21:0, 0:0, 0:21 - 3
21.03. 17:30CSKA Moskva-Dynamo Moskva3 - 21:1, 1:1, 1:04 - 1
 
13.03. 17:30SKA Sanktpeterburga-Lokomotiv Jaroslavla1 - 00:0, 0:0, 1:01 - 0
15.03. 17:30SKA Sanktpeterburga-Lokomotiv Jaroslavla6 - 11:1, 3:0, 2:02 - 0
17.03. 15:00Lokomotiv Jaroslavla-SKA Sanktpeterburga3 - 11:0, 1:0, 1:11 - 2
19.03. 17:00Lokomotiv Jaroslavla-SKA Sanktpeterburga1 - 30:1, 0:0, 1:21 - 3
21.03. 17:30SKA Sanktpeterburga-Lokomotiv Jaroslavla5 - 4P 0:1, 4:1, 0:24 - 1
 
14.03. 14:30Barys Astana-Avangard Omska1 - 30:2, 0:0, 1:10 - 1
16.03. 12:00Barys Astana-Avangard Omska4 - 20:0, 2:0, 2:21 - 1
18.03. 17:30Avangard Omska-Barys Astana5 - 01:0, 2:0, 2:02 - 1
20.03. 17:30Avangard Omska-Barys Astana3 - 10:0, 1:1, 2:03 - 1
22.03. 12:00Barys Astana-Avangard Omska3 - 51:0, 1:4, 1:11 - 4
 
14.03. 15:00Jekatěrinburg-Salavat Julajev Ufa0 - 10:0, 0:1, 0:00 - 1
16.03. 13:00Jekatěrinburg-Salavat Julajev Ufa2 - 01:0, 1:0, 0:01 - 1
18.03. 15:00Salavat Julajev Ufa-Jekatěrinburg2 - 1P 0:0, 1:0, 0:12 - 1
20.03. 15:00Salavat Julajev Ufa-Jekatěrinburg4 - 23:1, 1:0, 0:13 - 1
22.03. 15:00Jekatěrinburg-Salavat Julajev Ufa1 - 40:2, 0:1, 1:11 - 4

astotdaļfināls
25.02. 17:30Jokerit Helsinki-Dynamo Moskva2 - 40:0, 1:1, 1:30 - 1
27.02. 17:30Jokerit Helsinki-Dynamo Moskva2 - 31:2, 0:1, 1:00 - 2
01.03. 17:30Dynamo Moskva-Jokerit Helsinki2 - 3P 0:0, 2:1, 0:12 - 1
03.03. 15:00Dynamo Moskva-Jokerit Helsinki3 - 01:0, 1:0, 1:03 - 1
05.03. 17:30Jokerit Helsinki-Dynamo Moskva2 - 11:0, 0:0, 1:12 - 3
07.03. 17:30Dynamo Moskva-Jokerit Helsinki6 - 25:0, 1:1, 0:14 - 2
 
25.02. 17:00Lokomotiv Jaroslavla-Sochi4 - 3P 1:2, 2:0, 0:11 - 0
27.02. 17:00Lokomotiv Jaroslavla-Sochi3 - 01:0, 2:0, 0:02 - 0
01.03. 17:30Sochi-Lokomotiv Jaroslavla3 - 2P 0:1, 1:1, 1:01 - 2
03.03. 16:00Sochi-Lokomotiv Jaroslavla3 - 11:0, 1:1, 1:02 - 2
05.03. 17:00Lokomotiv Jaroslavla-Sochi3 - 00:0, 3:0, 0:03 - 2
07.03. 17:30Sochi-Lokomotiv Jaroslavla2 - 51:1, 1:4, 0:02 - 4
 
25.02. 17:30Avangard Omska-Kazana Ak Bars6 - 02:0, 2:0, 2:01 - 0
27.02. 17:30Avangard Omska-Kazana Ak Bars6 - 32:0, 2:2, 2:12 - 0
01.03. 17:00Kazana Ak Bars-Avangard Omska1 - 41:1, 0:1, 0:20 - 3
03.03. 15:00Kazana Ak Bars-Avangard Omska2 - 31:1, 0:2, 1:00 - 4
 
26.02. 17:30SKA Sanktpeterburga-Spartak Maskava0 - 20:2, 0:0, 0:00 - 1
28.02. 17:30SKA Sanktpeterburga-Spartak Maskava2 - 30:0, 2:0, 0:30 - 2
02.03. 15:00Spartak Maskava-SKA Sanktpeterburga2 - 50:1, 1:3, 1:12 - 1
04.03. 17:30Spartak Maskava-SKA Sanktpeterburga2 - 3P 0:0, 0:1, 2:12 - 2
06.03. 17:30SKA Sanktpeterburga-Spartak Maskava2 - 10:0, 0:1, 2:03 - 2
08.03. 15:00Spartak Maskava-SKA Sanktpeterburga1 - 20:0, 0:1, 1:12 - 4
 
26.02. 14:30Barys Astana-Nižnyj Novgorod4 - 10:1, 1:0, 3:01 - 0
28.02. 14:30Barys Astana-Nižnyj Novgorod5 - 4P 0:2, 2:2, 2:02 - 0
02.03. 15:00Nižnyj Novgorod-Barys Astana3 - 10:0, 2:1, 1:01 - 2
04.03. 17:00Nižnyj Novgorod-Barys Astana5 - 4P 0:3, 2:0, 2:12 - 2
06.03. 14:30Barys Astana-Nižnyj Novgorod3 - 12:0, 1:0, 0:13 - 2
08.03. 15:00Nižnyj Novgorod-Barys Astana3 - 11:0, 2:1, 0:03 - 3
10.03. 12:00Barys Astana-Nižnyj Novgorod3 - 21:1, 1:1, 1:04 - 3
 
26.02. 17:30CSKA Moskva-Vitjaz Maskavas apg.4 - 00:0, 2:0, 2:01 - 0
28.02. 17:30CSKA Moskva-Vitjaz Maskavas apg.6 - 20:1, 4:0, 2:12 - 0
02.03. 15:00Vitjaz Maskavas apg.-CSKA Moskva1 - 30:0, 1:1, 0:20 - 3
04.03. 17:30Vitjaz Maskavas apg.-CSKA Moskva1 - 30:2, 1:1, 0:00 - 4
 
25.02. 15:00Metallurg Magnitogorska-Salavat Julajev Ufa2 - 1P 0:0, 1:0, 0:11 - 0
27.02. 15:00Metallurg Magnitogorska-Salavat Julajev Ufa1 - 40:2, 0:2, 1:01 - 1
01.03. 15:00Salavat Julajev Ufa-Metallurg Magnitogorska5 - 15:0, 0:0, 0:12 - 1
03.03. 12:30Salavat Julajev Ufa-Metallurg Magnitogorska1 - 2P 0:0, 0:1, 1:02 - 2
05.03. 15:00Metallurg Magnitogorska-Salavat Julajev Ufa1 - 2P 0:0, 1:1, 0:02 - 3
07.03. 15:00Salavat Julajev Ufa-Metallurg Magnitogorska3 - 2P 1:0, 0:2, 1:04 - 2
 
26.02. 15:00Jekatěrinburg-Traktor Čelabinska3 - 02:0, 1:0, 0:01 - 0
28.02. 15:00Jekatěrinburg-Traktor Čelabinska4 - 21:1, 2:0, 1:12 - 0
02.03. 13:00Traktor Čelabinska-Jekatěrinburg1 - 2P 0:0, 1:0, 0:10 - 3
04.03. 15:00Traktor Čelabinska-Jekatěrinburg3 - 42:0, 0:2, 1:20 - 4