Play offMačiTabulaŠķērsgriezumāKomandasStatistikaZem ⁄ Virs
Atpakaļ

UEFA Europa League 2019/2020

astotdaļfināls
12.03. 18:55LASK Linz-Manch. Utd.0 - 50:1, 0:40 - 1
05.08. 21:00Manch. Utd.-LASK LinzParādīt spēles detaļas   
 
12.03. 18:55Basaksehir-FC Copen.1 - 00:0, 1:01 - 0
05.08. 18:55FC Copen.-BasaksehirParādīt spēles detaļas   
 
19.03. 21:00AS Roma-SevillaParādīt spēles detaļas   
06.08. 18:55Sevilla-AS RomaParādīt spēles detaļas   
 
19.03. 18:55Getafe-Inter M.Parādīt spēles detaļas   
05.08. 21:00Inter M.-GetafeParādīt spēles detaļas   
 
12.03. 18:55Frankfurt Eintracht-FC Basel0 - 30:1, 0:20 - 1
06.08. 21:00FC Basel-Frankfurt EintrachtParādīt spēles detaļas   
 
12.03. 21:00Rangers-Leverkusen1 - 30:1, 1:20 - 1
06.08. 18:55Leverkusen-RangersParādīt spēles detaļas   
 
12.03. 21:00Olympiakos-Wolverhampton1 - 10:0, 1:10 - 0
06.08. 21:00Wolverhampton-OlympiakosParādīt spēles detaļas   
 
12.03. 21:00Wolfsburg-Shakhtar D.1 - 20:1, 1:10 - 1
05.08. 18:55Shakhtar D.-WolfsburgParādīt spēles detaļas   
 
27.06. 19:30Barry-Cliftonville0 - 00:0, 0:00 - 0
04.07. 20:45Cliftonville-Barry4 - 02:0, 2:01 - 0
 
27.06. 20:00Klakksvik KI-SP Tre Fiori5 - 12:0, 3:11 - 0
04.07. 20:45SP Tre Fiori-Klakksvik KI0 - 40:3, 0:10 - 2
 
27.06. 20:45Ballymena United-NSI Runavik2 - 00:0, 2:01 - 0
04.07. 20:00NSI Runavik-Ballymena United0 - 00:0, 0:00 - 1
 
27.06. 20:45SP La Fiorita-Engordany UE0 - 10:1, 0:00 - 1
04.07. 19:30Engordany UE-SP La Fiorita2 - 11:0, 1:12 - 0
 
27.06. 19:30Progres Niedercom-Cardiff MU1 - 00:0, 1:01 - 0
04.07. 19:30Cardiff MU-Progres Niedercom2 - 11:0, 1:11 - 1
 
27.06. 20:00Matecosa Sant Juliá-College Europa FC3 - 21:1, 2:11 - 0
04.07. 20:30College Europa FC-Matecosa Sant Juliá4 - 01:0, 3:01 - 1
 
27.06. 20:45FC Prishtina-ST Josephs FC1 - 11:1, 0:00 - 0
02.07. 17:45ST Josephs FC-FC Prishtina2 - 00:0, 2:01 - 0

4. kārta
22.08. 20:30Alkmaar AZ-Antwerp1 - 10:1, 1:00 - 0
29.08. 19:30Antwerp-Alkmaar AZ1 - 4P 0:0, 1:10 - 1
 
22.08. 20:30KAA Gent-HNK Rijeka2 - 10:1, 2:01 - 0
29.08. 20:00HNK Rijeka-KAA Gent1 - 11:1, 0:00 - 1
 
22.08. 19:45FC Copen.-Riga FC3 - 11:1, 2:01 - 0
29.08. 18:45Riga FC-FC Copen.1 - 00:0, 1:01 - 1
 
22.08. 20:30Strasbourg-Frankfurt Eintracht1 - 01:0, 0:01 - 0
29.08. 20:30Frankfurt Eintracht-Strasbourg3 - 01:0, 2:01 - 1
 
22.08. 20:30Eindhoven PSV-Appolon Limassol3 - 00:0, 3:01 - 0
29.08. 19:00Appolon Limassol-Eindhoven PSV0 - 40:0, 0:40 - 2
 
22.08. 19:30Feyenoord-Hapoel Beer Sheva3 - 01:0, 2:01 - 0
29.08. 19:30Hapoel Beer Sheva-Feyenoord0 - 30:0, 0:30 - 2
 
22.08. 21:00Torino AC-Wolverhampton2 - 30:1, 2:20 - 1
29.08. 20:45Wolverhampton-Torino AC2 - 11:0, 1:12 - 0
 
22.08. 19:00Suduva-Ferencváros Budapešť0 - 00:0, 0:00 - 0
29.08. 20:00Ferencváros Budapešť-Suduva4 - 22:1, 2:11 - 0
 
22.08. 21:00Partizan-Molde2 - 11:1, 1:01 - 0
29.08. 19:00Molde-Partizan1 - 10:0, 1:10 - 1
 
22.08. 20:00Legia W.-Rangers0 - 00:0, 0:00 - 0
29.08. 20:45Rangers-Legia W.1 - 00:0, 1:01 - 0
 
22.08. 20:45Braga-Spartak Moskva1 - 00:0, 1:01 - 0
29.08. 19:15Spartak Moskva-Braga1 - 20:2, 1:00 - 2
 
22.08. 20:30FCSB-Guimaraes0 - 00:0, 0:00 - 0
29.08. 21:00Guimaraes-FCSB1 - 00:0, 1:01 - 0
 
22.08. 20:00AEK Athen-Trabzonspor1 - 31:2, 0:10 - 1
29.08. 19:30Trabzonspor-AEK Athen0 - 20:2, 0:01 - 1
 
22.08. 20:45Celtic-AIK Stockholm2 - 00:0, 2:01 - 0
29.08. 19:00AIK Stockholm-Celtic1 - 41:2, 0:20 - 2
 
22.08. 21:00Slovan Bratislava-PAOK1 - 00:0, 1:01 - 0
29.08. 19:00PAOK-Slovan Bratislava3 - 20:1, 3:11 - 1
 
22.08. 21:00Espanyol-Zorya3 - 10:1, 3:01 - 0
29.08. 19:00Zorya-Espanyol2 - 20:1, 2:10 - 1
 
22.08. 19:00Malmo-Bnei Yehuda3 - 02:0, 1:01 - 0
29.08. 19:00Bnei Yehuda-Malmo0 - 10:1, 0:00 - 2
 
22.08. 19:30Ludogorets Razgrad-Maribor Branik NK0 - 00:0, 0:00 - 0
29.08. 20:15Maribor Branik NK-Ludogorets Razgrad2 - 20:2, 2:00 - 0
 
22.08. 20:45Linfield Belfast-Garabag-Azersun Agdam3 - 22:1, 1:11 - 0
29.08. 18:00Garabag-Azersun Agdam-Linfield Belfast2 - 11:0, 1:11 - 1
 
22.08. 17:00Ararat-Armenia-Dudelange F912 - 11:0, 1:11 - 0
29.08. 20:00Dudelange F91-Ararat-Armenia2 - 10:1, 2:01 - 1
 
22.08. 16:00FC Astana-BATE Borisov3 - 02:0, 1:01 - 0
29.08. 19:00BATE Borisov-FC Astana2 - 01:0, 1:01 - 1

3. kārta
08.08. 19:30Antwerp-Plzen1 - 01:0, 0:01 - 0
15.08. 20:00Plzen-Antwerp1 - 00:0, 1:01 - 1
 
08.08. 17:30AEK Larnaca-KAA Gent1 - 10:1, 1:00 - 0
15.08. 20:30KAA Gent-AEK Larnaca3 - 00:0, 3:01 - 0
 
08.08. 18:00Sparta Pr.-Trabzonspor2 - 21:0, 1:20 - 0
15.08. 19:30Trabzonspor-Sparta Pr.2 - 11:0, 1:11 - 0
 
08.08. 18:30Brondby-Braga2 - 41:2, 1:20 - 1
15.08. 20:45Braga-Brondby3 - 12:0, 1:12 - 0
 
08.08. 19:30Lok.Plovdiv-Strasbourg0 - 10:1, 0:00 - 1
15.08. 20:30Strasbourg-Lok.Plovdiv1 - 01:0, 0:02 - 0
 
08.08. 19:00Haugesund-Eindhoven PSV0 - 10:1, 0:00 - 1
15.08. 20:30Eindhoven PSV-Haugesund0 - 00:0, 0:01 - 0
 
08.08. 19:30Feyenoord-Dynamo Tbilisi4 - 01:0, 3:01 - 0
15.08. 18:30Dynamo Tbilisi-Feyenoord1 - 10:0, 1:10 - 1
 
08.08. 21:00Torino AC-Soligorsk5 - 02:0, 3:01 - 0
15.08. 19:00Soligorsk-Torino AC1 - 10:0, 1:10 - 1
 
08.08. 20:30Vaduz-Frankfurt Eintracht0 - 50:3, 0:20 - 1
15.08. 20:30Frankfurt Eintracht-Vaduz1 - 01:0, 0:02 - 0
 
08.08. 19:00Molde-Aris Thessaloniki3 - 02:0, 1:01 - 0
15.08. 20:30Aris Thessaloniki-Molde3 - 02:0, 1:01 - 1
 
08.08. 21:00Legia W.-Atromitos Athens0 - 00:0, 0:00 - 0
14.08. 18:00Atromitos Athens-Legia W.0 - 20:1, 0:10 - 1
 
08.08. 18:45FK Ventspils-Guimaraes0 - 30:1, 0:20 - 1
14.08. 18:00Guimaraes-FK Ventspils6 - 01:0, 5:02 - 0
 
08.08. 20:30Austria V.-Appolon Limassol1 - 21:1, 0:10 - 1
15.08. 19:00Appolon Limassol-Austria V.3 - 11:1, 2:02 - 0
 
08.08. 18:15CS Universitatea Craiova-AEK Athen0 - 20:0, 0:20 - 1
15.08. 20:00AEK Athen-CS Universitatea Craiova1 - 11:0, 0:11 - 0
 
08.08. 20:00HNK Rijeka-Aberdeen2 - 00:0, 2:01 - 0
15.08. 20:45Aberdeen-HNK Rijeka0 - 20:2, 0:00 - 2
 
08.08. 20:00Midtjyll.-Rangers2 - 40:1, 2:30 - 1
15.08. 20:45Rangers-Midtjyll.3 - 12:0, 1:12 - 0
 
07.08. 20:15Slovan Bratislava-Dundalk1 - 00:0, 1:01 - 0
13.08. 21:00Dundalk-Slovan Bratislava1 - 30:2, 1:10 - 2
 
08.08. 21:00Luzern-Espanyol0 - 30:1, 0:20 - 1
15.08. 21:00Espanyol-Luzern3 - 03:0, 0:02 - 0
 
08.08. 19:00Malmo-Zrinjski3 - 01:0, 2:01 - 0
15.08. 19:00Zrinjski-Malmo1 - 00:0, 1:01 - 1
 
08.08. 18:00Pyunik-Wolverhampton0 - 40:2, 0:20 - 1
15.08. 20:45Wolverhampton-Pyunik4 - 00:0, 4:02 - 0
 
08.08. 19:00Mariupol-Alkmaar AZ0 - 00:0, 0:00 - 0
15.08. 20:30Alkmaar AZ-Mariupol4 - 02:0, 2:01 - 0
 
08.08. 19:00FC Sheriff Tiraspol-AIK Stockholm1 - 20:2, 1:00 - 1
15.08. 19:00AIK Stockholm-FC Sheriff Tiraspol1 - 10:0, 1:11 - 0
 
08.08. 20:00Norrkoping-Hapoel Beer Sheva1 - 10:0, 1:10 - 0
15.08. 19:30Hapoel Beer Sheva-Norrkoping3 - 10:0, 3:11 - 0
 
06.08. 18:00Riga FC-HJK Helsinki1 - 10:1, 1:00 - 0
15.08. 18:00HJK Helsinki-Riga FC2 - 21:0, 1:20 - 0
 
08.08. 19:30Maccabi Tel Aviv-Suduva1 - 20:1, 1:10 - 1
15.08. 19:00Suduva-Maccabi Tel Aviv2 - 12:0, 0:12 - 0
 
08.08. 20:30FCSB-Ml.Boleslav0 - 00:0, 0:00 - 0
15.08. 19:00Ml.Boleslav-FCSB0 - 10:0, 0:10 - 1
 
06.08. 20:15Sutjeska Niksic-Linfield Belfast1 - 21:1, 0:10 - 1
13.08. 20:45Linfield Belfast-Sutjeska Niksic3 - 22:1, 1:12 - 0
 
08.08. 19:30CSKA Sofia-Zorya1 - 11:1, 0:00 - 0
15.08. 19:00Zorya-CSKA Sofia1 - 00:0, 1:01 - 0
 
08.08. 19:00Thun-Spartak Moskva2 - 30:2, 2:10 - 1
15.08. 18:45Spartak Moskva-Thun2 - 10:1, 2:02 - 0
 
08.08. 16:00FC Astana-Valletta5 - 13:0, 2:11 - 0
15.08. 20:00Valletta-FC Astana0 - 40:2, 0:20 - 2
 
08.08. 19:00Neftci Baku-Bnei Yehuda2 - 21:2, 1:00 - 0
15.08. 19:00Bnei Yehuda-Neftci Baku2 - 11:0, 1:11 - 0
 
08.08. 21:00Partizan-Malatyaspor3 - 11:0, 2:11 - 0
15.08. 19:00Malatyaspor-Partizan1 - 01:0, 0:01 - 1
 
08.08. 20:00Dudelange F91-Nomme Kalju3 - 12:1, 1:01 - 0
13.08. 18:00Nomme Kalju-Dudelange F910 - 10:0, 0:10 - 2
 
08.08. 19:30Ludogorets Razgrad-Llansantffraid5 - 03:0, 2:01 - 0
15.08. 19:30Llansantffraid-Ludogorets Razgrad0 - 40:2, 0:20 - 2
 
08.08. 19:45FK Sarajevo-BATE Borisov1 - 20:1, 1:10 - 1
15.08. 19:00BATE Borisov-FK Sarajevo0 - 00:0, 0:01 - 0
 
06.08. 17:00Ararat-Armenia-Saburtalo Tbilisi1 - 21:0, 0:20 - 1
14.08. 18:00Saburtalo Tbilisi-Ararat-Armenia0 - 20:1, 0:11 - 1

2. kārta
25.07. 20:45Antwerp-V. ConstantaParādīt spēles detaļas   
 
25.07. 20:30KAA Gent-V. Constanta6 - 35:1, 1:21 - 0
01.08. 17:00V. Constanta-KAA Gent2 - 10:1, 2:01 - 1
 
25.07. 15:30Pyunik-Jablonec2 - 12:0, 0:11 - 0
01.08. 19:00Jablonec-Pyunik0 - 00:0, 0:00 - 1
 
25.07. 19:00Lechia Gdaňsk-Brondby2 - 11:0, 1:11 - 0
01.08. 19:30Brondby-Lechia Gdaňsk2 - 11:0, 1:11 - 1
 
25.07. 20:45Strasbourg-Maccabi Haifa3 - 11:1, 2:01 - 0
01.08. 19:00Maccabi Haifa-Strasbourg2 - 12:1, 0:01 - 1
 
25.07. 18:30Utrecht-Zrinjski1 - 10:1, 1:00 - 0
01.08. 19:00Zrinjski-Utrecht2 - 1P 0:1, 1:01 - 0
 
25.07. 21:00Torino AC-Debreceni VSC3 - 02:0, 1:01 - 0
01.08. 18:30Debreceni VSC-Torino AC1 - 40:2, 1:20 - 2
 
25.07. 19:00Flora Tallin-Frankfurt Eintracht1 - 21:1, 0:10 - 1
01.08. 20:30Frankfurt Eintracht-Flora Tallin2 - 11:1, 1:02 - 0
 
25.07. 19:00Molde-Cukaricki0 - 00:0, 0:00 - 0
31.07. 20:45Cukaricki-Molde1 - 30:2, 1:10 - 1
 
25.07. 21:00Legia W.-KuPS1 - 01:0, 0:01 - 0
01.08. 18:00KuPS-Legia W.0 - 00:0, 0:00 - 1
 
25.07. 20:30Jeunesse Esch-Guimaraes0 - 10:0, 0:10 - 1
01.08. 21:00Guimaraes-Jeunesse Esch4 - 01:0, 3:02 - 0
 
25.07. 19:00Haugesund-Sturm Graz2 - 00:0, 2:01 - 0
01.08. 20:30Sturm Graz-Haugesund2 - 11:0, 1:11 - 1
 
25.07. 18:45Chikhura Sachkhere-Aberdeen1 - 11:0, 0:10 - 0
01.08. 20:45Aberdeen-Chikhura Sachkhere5 - 02:0, 3:01 - 0
 
25.07. 20:45Rangers-Progres Niedercom2 - 01:0, 1:01 - 0
01.08. 19:30Progres Niedercom-Rangers0 - 00:0, 0:00 - 1
 
25.07. 20:30Dun.Streda-Atromitos Athens1 - 21:2, 0:00 - 1
01.08. 19:00Atromitos Athens-Dun.Streda3 - 22:0, 1:22 - 0
 
24.07. 18:00Slovan Bratislava-KF Feronikeli2 - 11:0, 1:11 - 0
30.07. 18:00KF Feronikeli-Slovan Bratislava0 - 20:1, 0:10 - 2
 
25.07. 19:30Lok.Plovdiv-Trnava2 - 01:0, 1:01 - 0
01.08. 20:45Trnava-Lok.Plovdiv3 - 11:0, 2:11 - 1
 
25.07. 21:00Espanyol-Stjarnan G.4 - 00:0, 4:01 - 0
01.08. 21:15Stjarnan G.-Espanyol1 - 30:1, 1:20 - 2
 
25.07. 20:45Domzale-Malmo2 - 21:1, 1:10 - 0
01.08. 19:00Malmo-Domzale3 - 22:2, 1:01 - 0
 
25.07. 20:45Wolverhampton-Crusaders2 - 01:0, 1:01 - 0
01.08. 21:00Crusaders-Wolverhampton1 - 41:3, 0:10 - 2
 
25.07. 20:30Alkmaar AZ-Hacken0 - 00:0, 0:00 - 0
01.08. 18:30Hacken-Alkmaar AZ0 - 30:1, 0:20 - 1
 
25.07. 20:15Luzern-Klakksvik KI1 - 00:0, 1:01 - 0
01.08. 19:00Klakksvik KI-Luzern0 - 10:1, 0:00 - 2
 
25.07. 18:55Kispet-Honved-CS Universitatea Craiova0 - 00:0, 0:00 - 0
01.08. 18:15CS Universitatea Craiova-Kispet-Honved1 - 0PK 0:0, 1:01 - 0
 
25.07. 20:00Videoton FC-Vaduz1 - 01:0, 0:01 - 0
01.08. 19:00Vaduz-Videoton FC1 - 00:0, 1:01 - 1
 
25.07. 20:00Norrkoping-FK Liepaja2 - 01:0, 1:01 - 0
01.08. 19:00FK Liepaja-Norrkoping0 - 10:0, 0:10 - 2
 
25.07. 19:30Hapoel Beer Sheva-Kairat Almaty2 - 01:0, 1:01 - 0
01.08. 16:30Kairat Almaty-Hapoel Beer Sheva1 - 11:0, 0:10 - 1
 
25.07. 17:30Partizani Tirana-FC Sheriff Tiraspol0 - 10:1, 0:00 - 1
01.08. 19:00FC Sheriff Tiraspol-Partizani Tirana1 - 10:1, 1:01 - 0
 
25.07. 19:00Alashkert-FCSB0 - 30:0, 0:30 - 1
01.08. 20:30FCSB-Alashkert2 - 31:3, 1:01 - 1
 
23.07. 17:45HB Torshavn-Linfield Belfast2 - 21:1, 1:10 - 0
01.08. 20:45Linfield Belfast-HB Torshavn1 - 01:0, 0:01 - 0
 
25.07. 19:30CSKA Sofia-HNK Osijek1 - 00:0, 1:01 - 0
01.08. 20:45HNK Osijek-CSKA Sofia1 - 01:0, 0:01 - 1
 
25.07. 17:00Gilan Qabala-Dynamo Tbilisi0 - 20:1, 0:10 - 1
01.08. 19:00Dynamo Tbilisi-Gilan Qabala3 - 00:0, 3:02 - 0
 
25.07. 17:30AEK Larnaca-Levski Sofia3 - 00:0, 3:01 - 0
01.08. 18:30Levski Sofia-AEK Larnaca0 - 40:2, 0:20 - 2
 
25.07. 19:00Malatyaspor-Olimpija Lublaň2 - 21:1, 1:10 - 0
01.08. 20:00Olimpija Lublaň-Malatyaspor0 - 10:0, 0:10 - 1
 
25.07. 19:00Arsenal-Neftci Baku0 - 10:1, 0:00 - 1
01.08. 19:00Neftci Baku-Arsenal3 - 00:0, 3:02 - 0
 
25.07. 21:00Shamrock-Appolon Limassol2 - 11:1, 1:01 - 0
01.08. 19:00Appolon Limassol-Shamrock2 - 11:0, 1:11 - 1
 
25.07. 19:00Soligorsk-Esbjerg2 - 01:0, 1:01 - 0
01.08. 19:45Esbjerg-Soligorsk0 - 00:0, 0:00 - 1
 
25.07. 21:00Valur-Ludogorets Razgrad1 - 11:0, 0:10 - 0
01.08. 19:30Ludogorets Razgrad-Valur4 - 02:0, 2:01 - 0
 
25.07. 19:30Connahs Q.-Partizan0 - 10:0, 0:10 - 1
01.08. 21:00Partizan-Connahs Q.3 - 00:0, 3:02 - 0
 
25.07. 20:30Aris Thessaloniki-Limassol AEL0 - 00:0, 0:00 - 0
01.08. 19:00Limassol AEL-Aris Thessaloniki0 - 10:1, 0:00 - 1
 
23.07. 17:55Shkendija 79 Tetovo-Dudelange F911 - 21:0, 0:20 - 1
30.07. 17:55Dudelange F91-Shkendija 79 Tetovo1 - 10:0, 1:11 - 0
 
25.07. 19:00Ml.Boleslav-Ordabasy1 - 11:1, 0:00 - 0
01.08. 16:00Ordabasy-Ml.Boleslav2 - 31:2, 1:10 - 1
 
25.07. 16:45FK Ventspils-Gzira United4 - 01:0, 3:01 - 0
01.08. 20:00Gzira United-FK Ventspils2 - 21:0, 1:20 - 1
 
25.07. 20:00Gliwice-Riga FC3 - 20:1, 3:11 - 0
01.08. 18:30Riga FC-Gliwice2 - 11:1, 1:01 - 1
 
23.07. 20:30SP Tre Penne-Suduva0 - 50:2, 0:30 - 1
30.07. 17:45Suduva-SP Tre Penne5 - 03:0, 2:02 - 0
 
23.07. 20:00Santa Coloma FC-FC Astana0 - 00:0, 0:00 - 0
01.08. 16:00FC Astana-Santa Coloma FC4 - 11:1, 3:01 - 0
 
25.07. 20:45Buducnost Podgorica-Zorya1 - 30:2, 1:10 - 1
01.08. 18:00Zorya-Buducnost Podgorica1 - 01:0, 0:02 - 0
 
23.07. 17:00Ararat-Armenia-Lincoln FC2 - 02:0, 0:01 - 0
30.07. 17:45Lincoln FC-Ararat-Armenia1 - 20:1, 1:10 - 2

1. kārta
20.02. 21:00Olympiakos-Arsenal0 - 10:0, 0:10 - 1
27.02. 21:00Arsenal-Olympiakos0 - 10:0, 0:11 - 1
 
20.02. 18:55Bruggy-Manch. Utd.1 - 11:1, 0:00 - 0
27.02. 21:00Manch. Utd.-Bruggy5 - 03:0, 2:01 - 0
 
20.02. 21:00AS Roma-KAA Gent1 - 01:0, 0:01 - 0
27.02. 18:55KAA Gent-AS Roma1 - 11:1, 0:00 - 1
 
11.07. 19:00Brondby-Inter T.4 - 11:1, 3:01 - 0
18.07. 17:30Inter T.-Brondby2 - 00:0, 2:01 - 1
 
20.02. 18:55FC Copen.-Celtic1 - 10:1, 1:00 - 0
27.02. 21:00Celtic-FC Copen.1 - 30:0, 1:30 - 1
 
20.02. 18:55Getafe-Ajax2 - 01:0, 1:01 - 0
27.02. 21:00Ajax-Getafe2 - 11:1, 1:01 - 1
 
20.02. 18:55Ludogorets Razgrad-Inter M.0 - 20:0, 0:20 - 1
27.02. 21:00Inter M.-Ludogorets Razgrad2 - 12:1, 0:02 - 0
 
20.02. 18:55Frankfurt Eintracht-Red Bull Salzburg4 - 12:0, 2:11 - 0
28.02. 18:00Red Bull Salzburg-Frankfurt Eintracht2 - 21:1, 1:10 - 1
 
20.02. 21:00Leverkusen-Porto FC2 - 11:0, 1:11 - 0
27.02. 18:55Porto FC-Leverkusen1 - 30:1, 1:20 - 2
 
11.07. 19:00Molde-KR Reykjavík7 - 14:0, 3:11 - 0
18.07. 21:00KR Reykjavík-Molde0 - 00:0, 0:00 - 1
 
11.07. 20:30College Europa FC-Legia W.0 - 00:0, 0:00 - 0
18.07. 21:00Legia W.-College Europa FC3 - 02:0, 1:01 - 0
 
20.02. 18:55Shakhtar D.-Benfica Lisabon2 - 10:0, 2:11 - 0
27.02. 21:00Benfica Lisabon-Shakhtar D.3 - 32:1, 1:20 - 1
 
20.02. 21:00Rangers-Braga3 - 20:1, 3:11 - 0
26.02. 18:00Braga-Rangers0 - 10:0, 0:10 - 2
 
20.02. 18:55Sporting CP-Basaksehir3 - 12:0, 1:11 - 0
27.02. 18:55Basaksehir-Sporting CP3 - 12:0, 1:11 - 1
 
20.02. 21:00Alkmaar AZ-LASK Linz1 - 10:1, 1:00 - 0
27.02. 18:55LASK Linz-Alkmaar AZ2 - 01:0, 1:01 - 0
 
11.07. 20:45Aberdeen-Rovaniemi2 - 11:0, 1:11 - 0
18.07. 18:00Rovaniemi-Aberdeen1 - 21:1, 0:10 - 2
 
11.07. 20:00Connahs Q.-Kilmarnock1 - 20:0, 1:20 - 1
18.07. 20:45Kilmarnock-Connahs Q.0 - 20:0, 0:21 - 1
 
09.07. 17:55ST Josephs FC-Rangers0 - 40:0, 0:40 - 1
18.07. 20:45Rangers-ST Josephs FC6 - 02:0, 4:02 - 0
 
11.07. 20:30Dun.Streda-Cracovia1 - 11:1, 0:00 - 0
18.07. 19:00Cracovia-Dun.Streda1 - 11:0, 0:10 - 0
 
11.07. 19:00Radnik Bijeljina-Trnava2 - 01:0, 1:01 - 0
18.07. 20:45Trnava-Radnik Bijeljina2 - 01:0, 1:01 - 1
 
20.02. 21:00Wolverhampton-Espanyol4 - 01:0, 3:01 - 0
27.02. 18:55Espanyol-Wolverhampton3 - 21:1, 2:11 - 1
 
20.02. 18:55CFR Cluj-Sevilla1 - 10:0, 1:10 - 0
27.02. 21:00Sevilla-CFR Cluj0 - 00:0, 0:00 - 0
 
11.07. 19:00Malmo-Ballymena United7 - 03:0, 4:01 - 0
11.07. 19:00Malmo-Ballymena UnitedParādīt spēles detaļas   
18.07. 19:00Ballymena United-MalmoParādīt spēles detaļas   
18.07. 20:45Ballymena United-Malmo0 - 40:1, 0:30 - 2
20.02. 21:00Wolfsburg-Malmo2 - 10:0, 2:11 - 2
27.02. 18:55Malmo-Wolfsburg0 - 30:1, 0:22 - 2
 
20.02. 21:00Nikosijas Apoel-FC Basel0 - 30:1, 0:20 - 1
27.02. 18:55FC Basel-Nikosijas Apoel1 - 01:0, 0:02 - 0
 
11.07. 19:00Debreceni VSC-Kukesi KS3 - 00:0, 3:01 - 0
18.07. 20:00Kukesi KS-Debreceni VSC1 - 11:0, 0:10 - 1
 
11.07. 21:00Kispet-Honved-Žalgiris Vilnius3 - 11:0, 2:11 - 0
18.07. 19:00Žalgiris Vilnius-Kispet-Honved1 - 11:0, 0:10 - 1
 
11.07. 20:30Zeta Golubovci-Videoton FC1 - 51:3, 0:20 - 1
18.07. 20:00Videoton FC-Zeta Golubovci0 - 00:0, 0:01 - 0
 
11.07. 20:45St. Patrick's Athletic-Norrkoping0 - 20:0, 0:20 - 1
18.07. 20:00Norrkoping-St. Patrick's Athletic2 - 11:0, 1:12 - 0
 
11.07. 19:00Brann Bergen-Shamrock2 - 22:1, 0:10 - 0
18.07. 21:00Shamrock-Brann Bergen2 - 10:0, 2:11 - 0
 
11.07. 18:00KuPS-Vitebsk2 - 00:0, 2:01 - 0
18.07. 20:30Vitebsk-KuPS1 - 11:0, 0:10 - 1
 
11.07. 19:00Maccabi Haifa-Mura Murska Sobota2 - 00:0, 2:01 - 0
18.07. 20:00Mura Murska Sobota-Maccabi Haifa2 - 31:2, 1:10 - 2
 
11.07. 17:30Laci SK-Hapoel Beer Sheva1 - 11:0, 0:10 - 0
18.07. 19:30Hapoel Beer Sheva-Laci SK1 - 00:0, 1:01 - 0
 
11.07. 19:00Soligorsk-Hibernians FC1 - 00:0, 1:01 - 0
18.07. 20:00Hibernians FC-Soligorsk0 - 10:0, 0:10 - 2
 
11.07. 16:45FK Ventspils-Teu Durres3 - 01:0, 2:01 - 0
18.07. 17:00Teu Durres-FK Ventspils1 - 00:0, 1:01 - 1
 
11.07. 20:30FCSB-Milsami Orhei2 - 01:0, 1:01 - 0
18.07. 19:00Milsami Orhei-FCSB1 - 20:2, 1:00 - 2
 
11.07. 18:00Sabail Baku-CS Universitatea Craiova2 - 31:1, 1:20 - 1
18.07. 18:00CS Universitatea Craiova-Sabail Baku3 - 21:0, 2:22 - 0
 
09.07. 19:30CSKA Sofia-Mladost4 - 01:0, 3:01 - 0
16.07. 20:30Mladost-CSKA Sofia0 - 00:0, 0:00 - 1
 
11.07. 19:00Crusaders-B36 Torshavn2 - 01:0, 1:01 - 0
18.07. 20:00B36 Torshavn-Crusaders2 - 31:2, 1:10 - 2
 
11.07. 19:00Dynamo Tbilisi-Engordany UE6 - 02:0, 4:01 - 0
18.07. 19:30Engordany UE-Dynamo Tbilisi0 - 10:0, 0:10 - 2
 
11.07. 19:00FK Liepaja-Dynamo Minsk1 - 11:0, 0:10 - 0
18.07. 18:30Dynamo Minsk-FK Liepaja1 - 20:1, 1:10 - 1
 
10.07. 17:55Jeunesse Esch-Tob.Kostanay0 - 00:0, 0:00 - 0
18.07. 14:00Tob.Kostanay-Jeunesse Esch1 - 11:0, 0:10 - 0
 
11.07. 18:30Ruzomberok-Levski Sofia0 - 20:1, 0:10 - 1
18.07. 18:30Levski Sofia-Ruzomberok2 - 01:0, 1:02 - 0
 
11.07. 20:00Olimpija Lublaň-RFS2 - 30:0, 2:30 - 1
18.07. 18:00RFS-Olimpija Lublaň0 - 20:1, 0:11 - 1
 
11.07. 18:00Flora Tallin-Radnicki Nis2 - 00:0, 2:01 - 0
18.07. 20:45Radnicki Nis-Flora Tallin2 - 20:0, 2:20 - 1
 
11.07. 19:00FC Speranta-Neftci Baku0 - 30:2, 0:10 - 1
18.07. 19:00Neftci Baku-FC Speranta6 - 04:0, 2:02 - 0
 
09.07. 18:00Gzira United-Hajduk Split0 - 20:1, 0:10 - 1
18.07. 20:00Hajduk Split-Gzira United1 - 31:0, 0:31 - 1
 
11.07. 20:45Cliftonville-Haugesund0 - 10:1, 0:00 - 1
18.07. 19:00Haugesund-Cliftonville5 - 13:1, 2:02 - 0
 
11.07. 18:30Traku FK-Klakksvik KI1 - 10:0, 1:10 - 0
16.07. 19:00Klakksvik KI-Traku FK0 - 00:0, 0:00 - 0
 
11.07. 19:00FK Kauno Žalgiris-Appolon Limassol0 - 20:1, 0:10 - 1
18.07. 19:00Appolon Limassol-FK Kauno Žalgiris4 - 02:0, 2:02 - 0
 
11.07. 16:00Ordabasy-Torpedo Kutaisi1 - 00:0, 1:01 - 0
18.07. 19:00Torpedo Kutaisi-Ordabasy0 - 20:0, 0:20 - 2
 
11.07. 20:45Cork City-Progres Niedercom0 - 20:2, 0:00 - 1
18.07. 19:30Progres Niedercom-Cork City1 - 20:1, 1:11 - 1
 
11.07. 22:00Stjarnan G.-Levadia Tallinn2 - 11:0, 1:11 - 0
18.07. 18:00Levadia Tallinn-Stjarnan G.2 - 11:1, 1:01 - 1
 
11.07. 20:30Cukaricki-FC Urartu3 - 01:0, 2:01 - 0
16.07. 17:00FC Urartu-Cukaricki0 - 50:2, 0:30 - 2
 
11.07. 17:30AEK Larnaca-CS Petrocub1 - 01:0, 0:01 - 0
18.07. 19:00CS Petrocub-AEK Larnaca0 - 10:0, 0:10 - 2
 
11.07. 19:00Vilniaus Riteriai-SP Tre FioriParādīt spēles detaļas   
18.07. 19:00SP Tre Fiori-Vilniaus RiteriaiParādīt spēles detaļas   
 
11.07. 17:30Trans Narva-Buducnost Podgorica0 - 20:1, 0:10 - 1
18.07. 20:45Buducnost Podgorica-Trans Narva4 - 11:1, 3:02 - 0
 
11.07. 19:30Fola Esch CS-Chikhura Sachkhere1 - 21:0, 0:20 - 1
17.07. 18:00Chikhura Sachkhere-Fola Esch CS2 - 11:0, 1:12 - 0
 
11.07. 15:30Pyunik-Shkupi Skopje3 - 31:2, 2:10 - 0
18.07. 20:30Shkupi Skopje-Pyunik1 - 20:2, 1:00 - 1
 
11.07. 17:00Alashkert-Makedonia Gjorče Petrov3 - 11:0, 2:11 - 0
18.07. 16:30Makedonia Gjorče Petrov-Alashkert0 - 30:1, 0:20 - 2
 
11.07. 22:00Breidablik-Vaduz0 - 00:0, 0:00 - 0
18.07. 19:00Vaduz-Breidablik2 - 10:0, 2:11 - 0
 
11.07. 18:30Balzan Youths FC-Domzale3 - 42:1, 1:30 - 1
18.07. 20:45Domzale-Balzan Youths FC1 - 01:0, 0:02 - 0
 
11.07. 21:00Siroki Brijeg-Kairat Almaty1 - 21:1, 0:10 - 1
18.07. 16:30Kairat Almaty-Siroki Brijeg2 - 10:0, 2:12 - 0
 
11.07. 19:00Akademija Pandev-Zrinjski0 - 30:2, 0:10 - 1
18.07. 19:00Zrinjski-Akademija Pandev3 - 00:0, 3:02 - 0