Play offMačiKomandasStatistikaZem ⁄ Virs
Atpakaļ

Český pohár 2019/2020

fināls
01.07. 20:15Liberec-Sparta Pr.1 - 20:0, 1:20 - 1

pusfināli
17.06. 17:15Olomouc-Liberec1 - 20:2, 1:00 - 1
 
17.06. 20:15Sparta Pr.-Plzen2 - 12:0, 0:11 - 0

ceturtdaļfināls
04.03. 17:00Olomouc-Jablonec3 - 11:0, 2:11 - 0
 
04.03. 17:30FC Slovacko-Liberec0 - 1PK 0:0, 0:10 - 1
 
04.03. 18:00Sparta Pr.-Ostrava5 - 01:0, 4:01 - 0
 
04.03. 17:30Plzen-Ml.Boleslav4 - 23:0, 1:21 - 0

astotdaļfināls
30.10. 17:00Budejovice-Sparta Pr.0 - 40:2, 0:20 - 1
 
29.10. 16:00Opava-Jablonec0 - 2P 0:0, 0:00 - 1
 
30.10. 17:30Liberec-Teplice2 - 00:0, 2:01 - 0
 
29.10. 17:00Olomouc-Dukla Pr.4 - 02:0, 2:01 - 0
 
30.10. 17:00Ostrava-Sl. Prague2 - 0P 0:0, 0:01 - 0
 
30.10. 14:00Chlumec-Plzen3 - 4P 1:0, 2:30 - 1
 
30.10. 14:30Ml.Boleslav-Zlin3 - 11:1, 2:01 - 0
 
06.11. 17:00FC Slovacko-Žižkov Viktoria3 - 1P 0:0, 1:11 - 0

3. kārta
24.09. 16:00Benesov-FC Slovacko1 - 31:1, 0:20 - 1
 
01.10. 16:30Jablonec-Brno3 - 21:1, 2:11 - 0
 
25.09. 16:00Lokomotiva Vltavín-Budejovice1 - 41:2, 0:20 - 1
 
25.09. 18:00Ostrava-Hradec Králové2 - 01:0, 1:01 - 0
 
25.09. 17:30Liberec-Prostejov3 - 12:0, 1:11 - 0
 
01.10. 17:00Olomouc-Líšeň SK4 - 22:0, 2:21 - 0
 
24.09. 16:00Sokolov Baník-Opava0 - 10:0, 0:10 - 1
 
25.09. 16:00Hlucin-Plzen1 - 30:2, 1:10 - 1
 
25.09. 16:00Sl. Prague-Vysehrad8 - 05:0, 3:01 - 0
 
25.09. 17:00Jihlava-Sparta Pr.1 - 21:1, 0:10 - 1
 
24.09. 16:30Varnsdorf-Zlin1 - 21:1, 0:10 - 1
 
25.09. 16:00Karvina-Žižkov Viktoria0 - 20:1, 0:10 - 1
 
01.10. 17:00Teplice-Trinec2 - 11:1, 1:01 - 0
 
01.10. 16:00Ml.Boleslav-Chrudim AFK4 - 20:0, 4:21 - 0
 
02.10. 16:00Chlumec-Bohemians 19052 - 11:0, 1:11 - 0
 
25.09. 16:00Domažlice Jiskra-Dukla Pr.1 - 30:1, 1:20 - 1

2. kārta
03.09. 17:00Benesov-Pardubice Tesla2 - 12:0, 0:11 - 0
 
28.08. 17:00Petřkovice FC-Brno3 - 4P 0:2, 3:10 - 1
 
28.08. 17:00Ústí n. Orlicí-Budejovice0 - 20:1, 0:10 - 1
 
04.09. 17:00Admira Praha FK-Hradec Králové1 - 21:0, 0:20 - 1
 
28.08. 17:00Mar.Lazne-Liberec2 - 51:3, 1:20 - 1
 
27.08. 17:00Rosice Slovan-Olomouc1 - 51:2, 0:30 - 1
 
28.08. 17:00Olešnice u Bouzova-Opava0 - 60:2, 0:40 - 1
 
28.08. 17:00Lanžhot-Ostrava1 - 31:3, 0:00 - 1
 
28.08. 17:00Unicov-Zlin1 - 40:2, 1:20 - 1
 
28.08. 17:00Velvary-Žižkov Viktoria0 - 10:1, 0:00 - 1
 
04.09. 17:30Hostouň-Jihlava1 - 61:4, 0:20 - 1
 
28.08. 17:00Pisek-Teplice1 - 31:0, 0:30 - 1
 
10.09. 16:30Hlucin-Vitkovice4 - 23:1, 1:11 - 0
 
28.08. 17:00Chlumec-Pribram2 - 11:0, 1:11 - 0
 
28.08. 17:00Přepeře-Chrudim AFK0 - 10:1, 0:00 - 1
 
28.08. 17:00Kraluv Dvur-Dukla Pr.0 - 20:1, 0:10 - 1
 
27.08. 17:00Vrchovina SFK-FC Slovacko0 - 50:4, 0:10 - 1
 
27.08. 17:00Dolní Benešov-Prostejov2 - 30:2, 2:10 - 1
 
28.08. 17:00Frýdek-Místek VP-Karvina1 - 30:2, 1:10 - 1
 
27.08. 17:00Valašské Meziříčí-Trinec0 - 50:2, 0:30 - 1
 
28.08. 17:00Motorlet Praha-Vysehrad0 - 50:3, 0:20 - 1
 
28.08. 17:00Domažlice Jiskra-Ústí n. Labem3 - 21:1, 2:11 - 0
 
28.08. 17:00Lokomotiva Vltavín-Vlasim2 - 11:1, 1:01 - 0
 
28.08. 17:00Taborsko-Varnsdorf4 - 53:3, 1:20 - 1
 
28.08. 17:00Ždírec n. Doubr.-Líšeň SK0 - 40:2, 0:20 - 1
 
28.08. 17:00Zápy Sokol-Bohemians 19052 - 30:1, 2:20 - 1
 
28.08. 17:30Stechovice-Sokolov Baník1 - 41:3, 0:10 - 1

1. kārta
14.08. 17:00Soběslav FK-Benesov0 - 20:0, 0:20 - 1
 
14.08. 17:00Olomouc HFK-Brno0 - 30:2, 0:10 - 1
 
14.08. 17:00Letohrad-Hradec Králové0 - 30:0, 0:30 - 1
 
07.08. 17:30Náchod-Žižkov Viktoria0 - 50:0, 0:50 - 1
 
14.08. 17:00Humpolec-Jihlava0 - 90:6, 0:30 - 1
 
14.08. 17:00Kromeriz-Vitkovice2 - 3P PK 1:1, 1:20 - 1
 
14.08. 17:00Kolin-Ústí n. Orlicí0 - 10:1, 0:00 - 1
 
14.08. 18:00Dobříš MFK-Pisek0 - 20:1, 0:10 - 1
 
13.08. 18:00Meteor Praha-Chrudim AFK1 - 30:1, 1:20 - 1
 
14.08. 17:00Srbice-Kraluv Dvur1 - 20:2, 1:00 - 1
 
14.08. 17:00Frenštát-Hlucin1 - 20:2, 1:00 - 1
 
14.08. 17:00Novy Jicin-Frýdek-Místek VP2 - 31:0, 1:30 - 1
 
14.08. 17:00Lanžhot-Znojmo2 - 1P PK 0:0, 2:11 - 0
 
14.08. 17:00Rýmařov-Unicov2 - 32:1, 0:20 - 1
 
14.08. 17:00Strani-Prostejov1 - 30:1, 1:20 - 1
 
14.08. 17:00Dětmarovice-Trinec1 - 70:3, 1:40 - 1
 
14.08. 17:00Hlubina-Dolní Benešov1 - 20:1, 1:10 - 1
 
14.08. 17:00Valašské Meziříčí-Slavicin4 - 2P 1:1, 0:01 - 0
 
14.08. 17:00Motorlet Praha-Chomutov4 - 01:0, 3:01 - 0
 
14.08. 17:00Český Brod-Velvary1 - 30:1, 1:20 - 1
 
13.08. 18:00Brandýs n. Labem-Ústí n. Labem0 - 100:5, 0:50 - 1
 
14.08. 17:00Aritma Praha-Admira Praha FK0 - 10:1, 0:00 - 1
 
14.08. 17:30Sportovni Sdruzeni Ostra-Vlasim1 - 31:2, 0:10 - 1
 
14.08. 17:00Velké Hamry-Varnsdorf0 - 40:1, 0:30 - 1
 
13.08. 17:00Kladno SK-Stechovice1 - 21:0, 0:20 - 1
 
14.08. 17:30Slaný SK-Vysehrad0 - 40:2, 0:20 - 1
 
14.08. 17:00Olešnice u Bouzova-Otrokovice2 - 11:1, 1:01 - 0
 
13.08. 18:00Březová-Mar.Lazne0 - 30:1, 0:20 - 1
 
14.08. 17:00Hostouň-Karlovy Vary Slavia2 - 11:1, 1:01 - 0
 
14.08. 17:00Sedlčany Tatran-Taborsko0 - 40:0, 0:40 - 1
 
20.08. 17:00Vysoke Myto-Pardubice Tesla0 - 20:1, 0:10 - 1
 
14.08. 17:00Ždírec n. Doubr.-Stara Rise3 - 1P 0:1, 1:01 - 0
 
14.08. 17:00Libiš-Zápy Sokol0 - 20:1, 0:10 - 1
 
14.08. 17:00Komárov-Lokomotiva Vltavín0 - 10:0, 0:10 - 1
 
14.08. 17:00Souš Siad-Sokolov Baník0 - 30:0, 0:30 - 1
 
14.08. 17:00Přepeře-Dvůr Králové6 - 22:2, 4:01 - 0
 
14.08. 17:00Rosice Slovan-Velké Meziříčí4 - 23:0, 1:21 - 0
 
14.08. 17:00Beroun Union-Dukla Pr.0 - 70:4, 0:30 - 1
 
14.08. 17:00FK Zbuzany-Domažlice Jiskra1 - 30:1, 1:20 - 1
 
20.08. 17:00Tasovice Sokol-Vrchovina SFK0 - 10:1, 0:00 - 1
 
14.08. 17:00Skaštice-Líšeň SK3 - 51:3, 2:20 - 1
 
14.08. 17:00Všechovice-Petřkovice FC0 - 40:0, 0:40 - 1
 
14.08. 17:30Libčany-Chlumec0 - 30:2, 0:10 - 1

03.08. 17:00Steti-Velké Hamry3 - 4P 2:3, 1:00 - 1
 
03.08. 17:00Slaný SK-Prestice3 - 21:1, 2:11 - 0
 
03.08. 17:00Hlinsko-Kolin0 - 10:0, 0:10 - 1
 
03.08. 17:00Srbice-Brozany3 - 21:1, 2:11 - 0
 
03.08. 17:00Rokycany-Aritma Praha1 - 20:2, 1:00 - 1
 
03.08. 17:00Přední Kopanina-Sportovni Sdruzeni Ostra1 - 30:3, 1:00 - 1
 
27.07. 17:00Skaštice-Blansko3 - 21:0, 2:21 - 0
 
27.07. 17:00Žďár n. Sázavou-Humpolec1 - 21:1, 0:10 - 1
 
28.07. 17:00Frenštát-Kozlovice FK3 - 01:0, 2:01 - 0
 
27.07. 17:00Polanka-Novy Jicin0 - 30:1, 0:20 - 1
 
28.07. 17:00Lanžhot-Hodonín3 - 12:0, 1:11 - 0
 
28.07. 17:00Přerov-Otrokovice0 - 50:3, 0:20 - 1
 
28.07. 17:00Havirov-Hlucin1 - 21:2, 0:00 - 1
 
27.07. 18:00Frýdlant nad Ostravicí-Dolní Benešov0 - 20:1, 0:10 - 1
 
28.07. 17:00Všechovice-Hranice SK3 - 21:1, 2:11 - 0
 
26.07. 18:00Vsetin-Valašské Meziříčí3 - 51:2, 2:30 - 1
 
28.07. 17:00Dětmarovice-Bohumin2 - 1P 0:0, 1:11 - 0
 
03.08. 17:00Ceska Lipa-Motorlet Praha2 - 31:1, 1:20 - 1
 
03.08. 17:00Poříčany-Český Brod2 - 40:2, 2:20 - 1
 
03.08. 10:30Chomutov-Neratovice1 - 00:0, 1:01 - 0
 
03.08. 10:15Louny Meteor-Brandýs n. Labem0 - 20:1, 0:10 - 1
 
03.08. 17:00Mar.Lazne-SK Rakovnik2 - 01:0, 1:01 - 0
 
03.08. 17:00Admira Praha FK-Živanice Sokol2 - 10:1, 2:01 - 0
 
07.08. 18:00Trutnov-Přepeře0 - 30:1, 0:20 - 1
 
03.08. 10:15Kutna Hora-Meteor Praha0 - 10:0, 0:10 - 1
 
28.07. 17:00Sumperk-Kromeriz1 - 60:2, 1:40 - 1
 
28.07. 17:00Bruntál-Rýmařov2 - 31:2, 1:10 - 1
 
28.07. 17:00Brumov-Strani0 - 40:2, 0:20 - 1
 
03.08. 10:15Kladno SK-Ostrov2 - 02:0, 0:01 - 0
 
28.07. 17:00Olomouc HFK-Vyskov2 - 01:0, 1:01 - 0
 
03.08. 17:00Náchod-Horky nad Jizerou3 - 02:0, 1:01 - 0
 
28.07. 17:00Nevšová-Slavicin0 - 90:5, 0:40 - 1
 
03.08. 10:15Dvůr Králové-Benátky3 - 10:1, 3:01 - 0
 
02.08. 18:00Dobříš MFK-Klatovy5 - 20:2, 5:01 - 0
 
28.07. 17:00Velka Bites-Velké Meziříčí1 - 30:3, 1:00 - 1
 
03.08. 17:00Letohrad-Caslav1 - 00:0, 1:01 - 0
 
03.08. 17:00Beroun Union-Tatran Rakovník3 - 02:0, 1:01 - 0
 
03.08. 17:00Březová-Doubravka3 - 23:1, 0:11 - 0
 
28.07. 17:00Ždírec n. Doubr.-Havlíčkův Brod1 - 01:0, 0:01 - 0
 
03.08. 17:00Skalice SK-Libiš0 - 20:0, 0:20 - 1
 
03.08. 17:00Nové Sedlo-Souš Siad0 - 50:2, 0:30 - 1
 
03.08. 17:00Libčany-Nymburk Polaban3 - 22:2, 1:01 - 0
 
03.08. 17:00Nová Včelnice-Sedlčany Tatran0 - 100:7, 0:30 - 1
 
31.07. 17:30Soběslav FK-Jindřichův Hradec3 - 02:0, 1:01 - 0
 
03.08. 17:00Cheb FC-FK Zbuzany3 - 52:2, 1:30 - 1
 
03.08. 17:00Moravská Třebová-Vysoke Myto0 - 50:2, 0:30 - 1
 
27.07. 17:00Brno TJ-Vrchovina SFK1 - 51:3, 0:20 - 1
 
28.07. 17:00Bzenec Slovan-Rosice Slovan0 - 20:0, 0:20 - 1
 
28.07. 17:00Polná Slavoj-Stara Rise1 - 31:0, 0:30 - 1
 
27.07. 17:00Olešnice u Bouzova-Nove Sady1 - 00:0, 1:01 - 0
 
03.08. 10:30Komárov-Hořovicko FC1 - 00:0, 1:01 - 0
 
27.07. 17:00Sokol Želetava-Tasovice Sokol2 - 4P 1:1, 1:10 - 1
 
28.07. 15:00Hlubina-Hermanice3 - 12:1, 1:01 - 0
 
03.08. 10:30Petrin Plzen-Hostouň1 - 20:1, 1:10 - 1