Play offMačiKomandasStatistikaZem ⁄ Virs
Atpakaļ

Portugalský pohár 2019/2020

fināls
24.05. 18:15Benfica-FC PortoParādīt spēles detaļas   

pusfināli
04.02. 20:15Benfica-Famalikao3 - 20:0, 3:21 - 0
11.02. 21:45Famalikao-Benfica1 - 10:1, 1:00 - 1
 
04.02. 21:45Viseu-FC Porto1 - 10:0, 1:10 - 0
12.02. 21:45FC Porto-Viseu3 - 01:0, 2:01 - 0

ceturtdaļfināls
14.01. 22:15Benfica-Rio Ave3 - 21:2, 2:01 - 0
 
14.01. 19:00FC Porto-SC Varzim2 - 12:1, 0:01 - 0
 
15.01. 21:00Ferreira-Famalikao0 - 10:0, 0:10 - 1
 
16.01. 21:00Viseu-Cfc-Cf Canelas 20101 - 00:0, 1:01 - 0

astotdaļfināls
18.12. 21:45Benfica-Braga2 - 11:1, 1:01 - 0
 
17.12. 15:15Viseu-Chaves1 - 00:0, 1:01 - 0
 
19.12. 20:15FC Porto-Santa Clara1 - 01:0, 0:01 - 0
 
17.12. 21:30AC Marinhense-Rio Ave0 - 20:1, 0:10 - 1
 
17.12. 18:45SC Varzim-Anadia FC2 - 1P 0:0, 1:11 - 0
 
18.12. 19:45Ferreira-SP Espinjo3 - 01:0, 2:01 - 0
 
19.12. 22:45Famalikao-Mafra3 - 00:0, 3:01 - 0
 
18.12. 15:15Sertanense-Cfc-Cf Canelas 20100 - 10:1, 0:00 - 1

4. kārta
24.11. 16:00Anadia FC-Beira Mar2 - 10:0, 2:11 - 0
 
24.11. 21:00Chaves-Belenenses1 - 01:0, 0:01 - 0
 
23.11. 21:45FC Vizela-Benfica1 - 21:0, 0:20 - 1
 
23.11. 19:30Braga-Gil Vicente1 - 01:0, 0:01 - 0
 
23.11. 15:00Sertanense-SC Farense2 - 1P 0:1, 1:01 - 0
 
24.11. 18:30FC Porto-Setubal4 - 02:0, 2:01 - 0
 
23.11. 16:00Viseu-Feirense1 - 00:0, 1:01 - 0
 
24.11. 16:30Rio Ave-Alverka1 - 01:0, 0:01 - 0
 
22.11. 18:15Leixoes-Santa Clara1 - 40:2, 1:20 - 1
 
22.11. 21:45SC Varzim-Loures1 - 00:0, 1:01 - 0
 
23.11. 17:45Famalikao-Coimbra1 - 01:0, 0:01 - 0
 
24.11. 16:00Ferreira-Sanjoanense1 - 01:0, 0:01 - 0
 
24.11. 16:00Moreirense-Mafra1 - 30:1, 1:20 - 1
 
24.11. 16:00Juventude Pedras Salgadas-Cfc-Cf Canelas 20100 - 1P PK 0:0, 0:00 - 1
 
24.11. 16:00Sintra Football-AC Marinhense0 - 20:0, 0:20 - 1
 
23.11. 16:00SP Espinjo-Arouca3 - 2P 2:0, 0:21 - 0

3. kārta
20.10. 18:00Beira Mar-Maritimo3 - 2P PK 1:0, 1:21 - 0
 
19.10. 16:00Pevidem SC-Belenenses0 - 20:1, 0:10 - 1
 
18.10. 21:30CD Cova Piedade-Benfica0 - 40:1, 0:30 - 1
 
20.10. 17:00Chaves-Boavista2 - 1P 0:0, 0:01 - 0
 
19.10. 21:45Leca-Braga1 - 30:2, 1:10 - 1
 
19.10. 18:00SC Farense-Aves5 - 23:0, 2:21 - 0
 
19.10. 19:45SC Coimbroes-FC Porto0 - 50:3, 0:20 - 1
 
19.10. 17:00Penafiel-Gil Vicente0 - 20:1, 0:10 - 1
 
19.10. 15:00Sintra Football-Guimaraes2 - 1P PK 0:0, 1:11 - 0
 
20.10. 15:00Aguias Moradal-Setubal0 - 50:4, 0:10 - 1
 
17.10. 21:45Alverka-Sporting CP2 - 01:0, 1:01 - 0
 
20.10. 16:00SC Varzim-Estoril1 - 00:0, 1:01 - 0
 
19.10. 18:00Feirense-CD Tondela3 - 02:0, 1:01 - 0
 
19.10. 12:15Clube Condeixa-Rio Ave0 - 10:0, 0:10 - 1
 
19.10. 19:00Coimbra-Portimon.2 - 10:0, 2:11 - 0
 
20.10. 20:45Leixoes-Praiense4 - 21:1, 3:11 - 0
 
20.10. 16:00Mafra-Fafe1 - 0P 0:0, 0:01 - 0
 
19.10. 16:00Louletano-Ferreira1 - 2P 1:1, 0:00 - 1
 
20.10. 16:00Lusitania-Famalikao1 - 2P PK 0:0, 1:10 - 1
 
19.10. 16:00Fabril Barreiro-Moreirense1 - 30:1, 1:20 - 1
 
19.10. 16:00Viseu-Real Massama3 - 13:0, 0:11 - 0
 
20.10. 16:00Oliveirense-Santa Clara0 - 30:1, 0:20 - 1
 
19.10. 16:00Amora FC-Sanjoanense0 - 10:0, 0:10 - 1
 
20.10. 16:00Casa Pia Atletico-FC Vizela1 - 30:1, 1:20 - 1
 
20.10. 17:30Valadares Gaia FC-Cfc-Cf Canelas 20100 - 1P PK 0:0, 0:00 - 1
 
20.10. 16:00Loures-Castelo Branco4 - 2P 1:1, 1:11 - 0
 
20.10. 16:00Olímpico do Montijo-Anadia FC0 - 10:0, 0:10 - 1
 
19.10. 16:00SP Espinjo-Vilafranquense2 - 10:1, 2:01 - 0
 
20.10. 16:00AC Marinhense-CD Fatima1 - 01:0, 0:01 - 0
 
20.10. 16:00Juventude Pedras Salgadas-Agueda1 - 00:0, 1:01 - 0
 
20.10. 16:00Arouca-Merelinense1 - 00:0, 1:01 - 0
 
20.10. 16:00Vitoria Sernache-Sertanense0 - 1PK 0 - 1

2. kārta
29.09. 16:00Beira Mar-Bustelo2 - 02:0, 0:01 - 0
 
29.09. 16:00Mirandela-Chaves1 - 20:1, 1:10 - 1
 
29.09. 15:00UD Santarém-SC Farense1 - 21:1, 0:10 - 1
 
29.09. 16:00Oliveirense-FC Felgueiras 19322 - 1P 0:1, 1:01 - 0
 
29.09. 16:00Leca-Oliveirense UD1 - 0P PK 0:0, 0:01 - 0
 
29.09. 16:00Uniao de Leiria-Real Massama0 - 10:0, 0:10 - 1
 
28.09. 16:30CF Uniao Madeira-Fafe1 - 2P 0:1, 1:00 - 1
 
29.09. 16:00CD Pinhalnovense-Estoril1 - 20:1, 1:10 - 1
 
28.09. 16:00Berco SC-Feirense1 - 30:0, 1:30 - 1
 
29.09. 16:00Mortágua-Penafiel2 - 3P 0:0, 1:10 - 1
 
29.09. 16:00Alcochetense-Leixoes0 - 40:2, 0:20 - 1
 
29.09. 16:00Kaldas-SC Varzim0 - 10:1, 0:00 - 1
 
29.09. 20:45Agueda-Clube Oriental4 - 12:0, 2:11 - 0
 
29.09. 16:00Lusit.vildemoinhos-Coimbra0 - 10:0, 0:10 - 1
 
29.09. 16:00Portomosense-Alverka0 - 30:1, 0:20 - 1
 
29.09. 17:00Aguias Moradal-Torreense1 - 00:0, 1:01 - 0
 
29.09. 16:00SP Espinjo-CD Nacional2 - 00:0, 2:01 - 0
 
28.09. 15:00Rabo De Peixe-Viseu0 - 10:0, 0:10 - 1
 
29.09. 16:00Lusitania-Covilha4 - 21 - 0
 
29.09. 16:00Sanjoanense-Ideal1 - 00:0, 1:01 - 0
 
29.09. 16:00Amora FC-Sao Joao Ver2 - 10:1, 2:01 - 0
 
29.09. 16:00Loures-Lusitano Evora3 - 2P PK 0:0, 1:11 - 0
 
29.09. 16:00FC Vizela-GD Fontinhas6 - 11:0, 5:11 - 0
 
29.09. 16:00Cfc-Cf Canelas 2010-Anca FC4 - 03:0, 1:01 - 0
 
29.09. 16:00Louletano-Ginasio Figueirense2 - 1P PK 0:0, 1:11 - 0
 
29.09. 16:00Castelo Branco-Olhanense3 - 20:2, 3:01 - 0
 
29.09. 16:00Sintrense-Anadia FC1 - 2P 0:1, 1:00 - 1
 
28.09. 17:00CD Carcao-Vilafranquense0 - 20:2, 0:00 - 1
 
29.09. 16:00Aljustrelense-Casa Pia Atletico0 - 20:1, 0:10 - 1
 
29.09. 17:45Vasco da Gama Vidigueira-CD Cova Piedade0 - 40:2, 0:20 - 1
 
29.09. 16:00CD Fatima-Coutada4 - 02:0, 2:01 - 0
 
29.09. 16:00Montalegre-AC Marinhense0 - 10:0, 0:10 - 1
 
29.09. 16:00Gondomar-Valadares Gaia FC0 - 10:1, 0:00 - 1
 
29.09. 12:00Clube Condeixa-Lusitania Dos Acores1 - 0P PK 0:0, 0:01 - 0
 
29.09. 16:00Atlético Arcos-Praiense0 - 20:1, 0:10 - 1
 
29.09. 16:00Sao Martinho-Merelinense0 - 1P PK 0:0, 0:00 - 1
 
29.09. 16:00Maria da Fonte-Juventude Pedras Salgadas1 - 51:3, 0:20 - 1
 
29.09. 16:00Electrico-Arouca1 - 61:3, 0:30 - 1
 
29.09. 16:00Moncarapachense-Sertanense0 - 1P 0:0, 0:00 - 1
 
29.09. 16:00Vila Pouca-Mafra0 - 40:1, 0:30 - 1
 
29.09. 16:00Sintra Football-Amarante FC2 - 00:0, 2:01 - 0
 
29.09. 16:00Penedo Gordo-Fabril Barreiro0 - 10:1, 0:00 - 1
 
29.09. 16:00SC Coimbroes-GD Prado3 - 11:0, 2:11 - 0
 
29.09. 16:00Esperanca De Lagos-Pevidem SC1 - 30:0, 1:30 - 1
 
29.09. 16:00CA Pero Pinheiro-Vitoria Sernache0 - 1P PK 0:0, 0:00 - 1
 
29.09. 16:00Coruchense-Olímpico do Montijo0 - 40:0, 0:40 - 1

1. kārta
08.09. 18:00Beira Mar-Pampilhosa6 - 01:0, 5:01 - 0
 
07.09. 17:00Camara-FC Felgueiras 19320 - 40:3, 0:10 - 1
 
08.09. 18:00Gondomar-Leca3 - 11 - 0
 
08.09. 18:00Uniao de Leiria-Crato5 - 03:0, 2:01 - 0
 
08.09. 18:00CF Uniao Madeira-Vila Real1 - 01:0, 0:01 - 0
 
08.09. 18:00Fafe-Rebordelo3 - 02:0, 1:01 - 0
 
08.09. 18:00Clube Oriental-Ideal2 - 00:0, 2:01 - 0
 
08.09. 17:00Alverka-Sacavenense3 - 01:0, 2:01 - 0
 
08.09. 18:00Sao Roque-Torreense0 - 10:0, 0:10 - 1
 
08.09. 18:00Juventude-Moncarapachense2 - 3PK 0 - 1
 
07.09. 18:00Sao Joao Ver-Sanjoanense0 - 30:2, 0:10 - 1
 
07.09. 19:00Lusitania Dos Acores-Amora FC1 - 20 - 1
 
08.09. 18:00Vila Velha de Rodao-Kaldas0 - 50 - 1
 
07.09. 18:00Esperanca De Lagos-Lusitano Evora1 - 00:0, 1:01 - 0
 
08.09. 18:00Pedras Rubras-FC Vizela0 - 30:3, 0:00 - 1
 
08.09. 18:00Cfc-Cf Canelas 2010-Valadares Gaia FC3 - 11:0, 2:11 - 0
 
08.09. 18:00Louletano-Ferreiras1 - 00:0, 1:01 - 0
 
08.09. 18:00Electrico-Castelo Branco0 - 70:3, 0:40 - 1
 
08.09. 18:00Mortágua-Anadia FC4 - 23:1, 1:11 - 0
 
08.09. 18:00Paredes-Lusitania0 - 1P 0 - 1
 
08.09. 18:00GRAP-Portomosense2 - 30 - 1
 
08.09. 18:00Real Massama-Vendas Novas4 - 12:0, 2:11 - 0
 
08.09. 18:00Aljustrelense-Vasco da Gama Vidigueira3 - 2P 1 - 0
 
08.09. 18:00AC Marinhense-CD Fatima0 - 1PK 0 - 1
 
08.09. 18:00Maria da Fonte-Bragansa3 - 02:0, 1:01 - 0
 
08.09. 18:00Sintrense-Coruchense1 - 0P 0:0, 0:01 - 0
 
08.09. 18:00Olhanense-Armacenenses1 - 01:0, 0:01 - 0
 
08.09. 18:00Agueda-Ferreira de Aves5 - 02:0, 3:01 - 0
 
08.09. 18:00Amarante FC-Trofense2 - 10:1, 2:01 - 0
 
08.09. 19:00Praiense-Fabril Barreiro4 - 01:0, 3:01 - 0
 
08.09. 18:00Clube Condeixa-Oliv. Hospital1 - 0PK 1 - 0
 
07.09. 18:00Sintra Football-Loures1 - 01 - 0
 
08.09. 18:00CA Pero Pinheiro-Uniao 1.Dezembro3 - 2PK 1 - 0
 
08.09. 18:00Vilarinho-Oliveirense0 - 20 - 1
 
08.09. 18:00Montalegre-Cerveira1 - 01:0, 0:01 - 0
 
08.09. 18:00GD Fontinhas-CD Pinhalnovense1 - 3P 1:0, 0:10 - 1
 
08.09. 18:00Merelinense-Ponte da Barca1 - 0PK 1 - 0
 
08.09. 18:00Mirandela-Atlético Arcos2 - 01:0, 1:01 - 0
 
08.09. 12:00Sertanense-Oleiros2 - 1PK 1 - 0
 
08.09. 18:00Arouca-Rebordosa5 - 03:0, 2:01 - 0
 
08.09. 18:00Coutada-Fayal2 - 00:0, 2:01 - 0
 
08.09. 18:00SC Coimbroes-Régua4 - 14:0, 0:11 - 0
 
07.09. 18:00Manteigas-Bustelo1 - 30:1, 1:20 - 1
 
15.09. 12:30Velense-Alcochetense0 - 50:1, 0:40 - 1
 
08.09. 18:00SP Espinjo-AD Castro Daire2 - 01:0, 1:01 - 0
 
08.09. 18:00Aguias Moradal-Vitoria Sernache2 - 41:3, 1:10 - 1
 
08.09. 18:00Juventude Pedras Salgadas-Vila Pouca3 - 11 - 0
 
08.09. 18:00Lusit.vildemoinhos-Anca FC3 - 22:0, 1:21 - 0
 
08.09. 19:00Rabo De Peixe-Olímpico do Montijo1 - 00:0, 1:01 - 0
 
08.09. 18:00Porto Cruz-Sao Martinho0 - 30:2, 0:10 - 1
 
08.09. 18:00Penedo Gordo-Praia Milfontes2 - 01 - 0
 
07.09. 17:00Pevidem SC-Berco SC1 - 30 - 1
 
08.09. 18:00Vila Cortez-Ginasio Figueirense0 - 30 - 1
 
08.09. 18:00Uniao Almeirim-UD Santarém2 - 30 - 1
 
08.09. 18:00GD Prado-CD Carcao1 - 20 - 1