Play offMačiKomandasStatistikaZem ⁄ Virs
Atpakaļ

Portugalský pohár 2020/2021

3. kārta
22.11. 15:30Beira Mar-Santa ClaraParādīt spēles detaļas   
 
23.11. 17:45Real-BelenensesParādīt spēles detaļas   
 
21.11. 22:15Paredes-BenficaParādīt spēles detaļas   
 
22.11. 21:00FC Vizela-BoavistaParādīt spēles detaļas   
 
21.11. 20:30Trofense-BragaParādīt spēles detaļas   
 
22.11. 15:00Estrela da Calheta-SC FarenseParādīt spēles detaļas   
 
21.11. 15:30Fabril Barreiro-FC PortoParādīt spēles detaļas   
 
22.11. 12:00Felgueiras-CD TondelaParādīt spēles detaļas   
 
20.11. 15:30Oleiros-Gil VicenteParādīt spēles detaļas   
 
21.11. 17:30Arouca-GuimaraesParādīt spēles detaļas   
 
20.11. 22:00Uniao de Leiria-Portimon.Parādīt spēles detaļas   
 
23.11. 15:00Peňafiel-MaritimoParādīt spēles detaļas   
 
22.11. 12:00Salgueiros-CovilhaParādīt spēles detaļas   
 
23.11. 22:15Sacavenense-Sporting LisabonParādīt spēles detaļas   
 
22.11. 16:00Estoril-Lusitano E.Parādīt spēles detaļas   
 
20.11. 18:30Feirense-AmoraParādīt spēles detaļas   
 
22.11. 16:00Moncao-Rio AveParādīt spēles detaļas   
 
21.11. 12:00Oriental Dragon-Leixoes DCParādīt spēles detaļas   
 
22.11. 12:00Fafe-Vilar de PerdizesParādīt spēles detaļas   
 
23.11. 20:30Coimbra-SC VarzimParādīt spēles detaļas   
 
21.11. 12:15Oriental-FamalikaoParādīt spēles detaļas   
 
22.11. 18:15Oliveirense UD-FerreiraParādīt spēles detaļas   
 
22.11. 12:00Torreense-AlverkaParādīt spēles detaļas   
 
22.11. 16:00Merelinense-MoreirenseParādīt spēles detaļas   
 
22.11. 16:00Casa Pia-CD NacionalParādīt spēles detaļas   
 
21.11. 15:00Montalegre-ViseuParādīt spēles detaļas   
 
22.11. 16:00Vilafranquen-SanjoanensParādīt spēles detaļas   
 
22.11. 12:00Anadia FC-PinhalnovenseParādīt spēles detaļas   
 
22.11. 16:00Marinhense-Cova PiedadeParādīt spēles detaļas   
 
22.11. 12:00Espinho SC-GondomarParādīt spēles detaļas   
 
22.11. 12:00Vilaverdense FC-Montijo CDParādīt spēles detaļas   
 
22.11. 12:00Limianos-FontinhasParādīt spēles detaļas   

2. kārta
11.10. 16:00Moura-Beira Mar0 - 20:2, 0:00 - 1
 
11.10. 16:00Espinho SC-Chaves1 - 00:0, 1:01 - 0
 
28.10. 16:00Felgueiras-Valadares Gaia2 - 10:0, 2:11 - 0
 
11.10. 16:00Uniao 1.Dezembro-Uniao de Leiria1 - 20:0, 1:20 - 1
 
11.11. 16:00Pedras Rubras-Salgueiros2 - 30:2, 2:10 - 1
 
28.10. 19:00Setúbal-Viseu0 - 10:1, 0:00 - 1
 
21.10. 16:00Tirsense-Montijo CD2 - 31:1, 1:20 - 1
 
09.10. 12:00Sertanense-Estoril0 - 40:2, 0:20 - 1
 
10.10. 16:00Montemor-Feirense0 - 20:1, 0:10 - 1
 
10.10. 17:00Lagos-Peňafiel1 - 31:2, 0:10 - 1
 
11.10. 16:00Santa Marta Penaguiao-Leixoes DC1 - 51:3, 0:20 - 1
 
11.10. 16:00Pero Pinheiro-Fafe0 - 10:0, 0:10 - 1
 
28.10. 16:00Rebordelo-SC Varzim1 - 30:1, 1:20 - 1
 
11.10. 16:00Cerveira-Oriental0 - 20:2, 0:00 - 1
 
11.10. 12:00Juventude-Coimbra1 - 30:0, 1:30 - 1
 
11.10. 18:00Alverka-Camacha2 - 11:0, 1:11 - 0
 
11.10. 16:00Idanhense-Torreense0 - 80:3, 0:50 - 1
 
10.10. 15:00Caldas-Covilha1 - 2P PK 1:0, 0:10 - 1
 
11.10. 16:00Camara-FC Vizela0 - 20:1, 0:10 - 1
 
11.10. 16:00Sanjoanens-Canelas1 - 00:0, 0:01 - 0
 
11.10. 16:00Amora-Ferreiras1 - 00:0, 1:01 - 0
 
10.10. 16:00Ovarense-Oriental Dragon1 - 2P 0:1, 1:00 - 1
 
28.10. 16:00Vilaverdense FC-LourinhanenseParādīt spēles detaļas   
 
11.10. 16:00Moncao-Barreirense2 - 02:0, 0:01 - 0
 
11.10. 16:00Moncarapachense-Anadia FC1 - 21:1, 0:10 - 1
 
10.10. 16:00Vidago-Vilafranquen1 - 50:1, 1:40 - 1
 
11.10. 16:00Vila Real-Casa Pia2 - 31:0, 1:30 - 1
 
11.10. 16:00Sao Martinho-Paredes1 - 20:1, 1:10 - 1
 
11.10. 16:00Portomosense-Real0 - 60:0, 0:60 - 1
 
11.10. 16:00Sao Joao Ver-Marinhense0 - 1P 0:0, 0:00 - 1
 
11.10. 16:00Anca-Sacavenense2 - 3P PK 1:0, 1:20 - 1
 
11.10. 16:00Loures-Gondomar0 - 20:2, 0:00 - 1
 
11.10. 16:00Trofense-Águeda RD4 - 20:1, 4:11 - 0
 
11.10. 16:00Limianos-Aljustrelense2 - 1P 1:0, 0:11 - 0
 
11.10. 16:00Vianense-Vilar de Perdizes0 - 10:0, 0:10 - 1
 
10.10. 19:00Estrela da Calheta-Lusitano FCV2 - 00:0, 2:01 - 0
 
11.10. 16:00Carapinheirense-Pinhalnovense0 - 20:0, 0:20 - 1
 
11.10. 17:00Ideal-Merelinense0 - 10:0, 0:00 - 1
 
11.10. 16:00Oleiros-Mirandela3 - 21:0, 2:21 - 0
 
10.10. 17:00Fontinhas-Mafra1 - 00:0, 1:01 - 0
 
11.10. 16:00Sesimbra-Oliveirense UD1 - 40:4, 1:00 - 1
 
11.10. 16:00Vitória de Sernache-Fabril Barreiro0 - 20:0, 0:20 - 1
 
11.10. 16:00Estudantes Africanos-Arouca0 - 50:2, 0:30 - 1
 
11.10. 16:00GRAP-Cova Piedade1 - 40:0, 1:40 - 1
 
28.10. 15:30Vilaverdense FC-Uniao Santarem2 - 1P PK 1:0, 0:11 - 0
 
11.10. 16:00Lusitano GC Evora-Mortágua2 - 1P 0:0, 0:21 - 0
 
11.10. 16:00Montalegre-Vila Cortez3 - 12:0, 1:11 - 0

1. kārta
26.09. 20:00Beira Mar-Oliv. Hospital1 - 00:0, 1:01 - 0
 
27.09. 16:00Felgueiras-Aves3 - 01 - 0
 
27.09. 16:00Camara-Leca2 - 11:1, 1:01 - 0
 
27.09. 16:00Crato-Uniao de Leiria0 - 40 - 1
 
07.10. 21:00Madeira-Tirsense0 - 50:3, 0:20 - 1
 
27.09. 16:00Cacadores das Taipas-Fafe0 - 30:1, 0:20 - 1
 
27.09. 16:00Alverka-Guadalupe3 - 0kont. 1 - 0
 
27.09. 17:00Torreense-Uniao Almeirim3 - 01 - 0
 
27.09. 16:00Vasco da Gama Vidigueira-Juventude1 - 20 - 1
 
27.09. 16:00Ferreira de Aves-Sanjoanens0 - 10 - 1
 
21.10. 16:00Lourinhanense-Uniao Santarem0 - 3kont. 0:0, 0:00 - 1
 
27.09. 16:00Lusitano E.-Moncarapachense0 - 1P PK 0:0, 0:00 - 1
 
27.09. 16:00Barreirense-Madalena3 - 01 - 0
 
27.09. 16:00Canelas-Foz2 - 01:0, 1:01 - 0
 
07.10. 21:45Ferreiras-Louletano3 - 2P PK 0:2, 2:01 - 0
 
27.09. 16:00Alcains-Vitória de Sernache2 - 3P PK 1:1, 1:10 - 1
 
27.09. 16:00Sertanense-Castelo Branco1 - 00:0, 1:01 - 0
 
27.09. 16:00Anadia FC-Condeixa2 - 0P 0:0, 0:01 - 0
 
27.09. 16:00Paredes-Castro Daire1 - 01:0, 0:01 - 0
 
27.09. 16:00Uniao de Tomar-Portomosense2 - 31:2, 1:10 - 1
 
27.09. 16:00CD Fatima-Oleiros0 - 30 - 1
 
26.09. 20:00Bragansa-Limianos0 - 10:1, 0:00 - 1
 
27.09. 16:00Portalegrense-Marinhense0 - 110 - 1
 
27.09. 16:00Sacavenense-Sintrense2 - 00:0, 2:01 - 0
 
27.09. 16:00Gondomar-Sporting Meda7 - 01:0, 6:01 - 0
 
27.09. 16:00Olhanense SC-Lusitano GC Evora0 - 20 - 1
 
27.09. 16:00Pinhalnovense-Atlético CP Lisabon2 - 02:0, 0:01 - 0
 
27.09. 16:00Pedras Rubras-Amarante2 - 11 - 0
 
27.09. 16:00Trofense-Vila Mea1 - 0P PK 0:0, 0:01 - 0
 
27.09. 16:00Pero Pinheiro-Praiense1 - 0P 0:0, 0:01 - 0
 
07.10. 22:00Uniao Ericeirense-Loures0 - 30:2, 0:10 - 1
 
07.10. 20:30Fazendense-Uniao 1.Dezembro0 - 20:0, 0:20 - 1
 
27.09. 16:00Santa Marta Penaguiao-Cinfaes2 - 01 - 0
 
26.09. 16:00Porto Cruz-Camacha1 - 40:1, 1:30 - 1
 
27.09. 16:00Aljustrelense-Praia Milfontes1 - 01 - 0
 
26.09. 16:00Amares-Vianense0 - 10:0, 0:10 - 1
 
27.09. 16:00Sao Roque-Estrela da Calheta0 - 30 - 1
 
27.09. 16:00Cerveira-Brito2 - 01 - 0
 
27.09. 16:00Maria da Fonte-Montalegre1 - 20 - 1
 
27.09. 16:00Vila Real-Mondinense1 - 01 - 0
 
27.09. 16:00Aguia FC Vimioso-Mirandela1 - 20 - 1
 
27.09. 16:00Real-Lusitania3 - 01 - 0
 
27.09. 16:00Oriental Dragon-Fayal3 - 01 - 0
 
27.09. 16:00Anca-Tocha3 - 11 - 0
 
27.09. 16:00Fabril Barreiro-Rabo Peixe2 - 01 - 0
 
27.09. 16:00Coimbroes-Valadares Gaia1 - 20:2, 1:00 - 1
 
05.10. 15:00Moura-Culatrense2 - 01 - 0
 
27.09. 16:00Aguiar da Beira-Vila Cortez1 - 40 - 1
 
26.09. 17:00Berco-Vilaverdense FC1 - 21:1, 0:10 - 1
 
27.09. 17:00Ideal-Vale Formoso4 - 01:0, 3:01 - 0
 
27.09. 16:00Calvao-Carapinheirense0 - 10:0, 0:10 - 1
 
27.09. 16:00Sao Joao Ver-Lusitania Lourosa1 - 01 - 0
 
27.09. 16:00Lusitano FCV-Aguias do Moradal1 - 0P PK 0:0, 0:01 - 0
 
27.09. 16:00Sao Martinho-Pevidem2 - 0P 0:0, 0:01 - 0
 
27.09. 16:00GRAP-Alqueidao da Serra2 - 12:1, 0:01 - 0