Play offMačiTabulaŠķērsgriezumāKomandasStatistikaZem ⁄ Virs
Atpakaļ

1.švýcarská hok. liga 2019/2020

  Skaits vārti:

# ZemVirsVienāds kopējaisZem mājiniekosVirs mājiniekosVienāds mājāsZem viesosVirs viesosVienāds viesos
1. Zug 10391041886212
2. Fribourg 1439862418157
3. Bern 173812101947198
4. Lugano 1037952035176
5. Langnau 7361121965175
6. Rapperswill 1136851756193
7. Kloten 1335771746183
8. SC Curych 223491117411175
9. Ambri Piota 133312101363206
10. Davos 11321141677164
11. Biel Bienne EHC 12311271555167
12. Servette GE 182813814810145