MačiTabulaŠķērsgriezumāKomandasStatistikaZem ⁄ Virs
Atpakaļ

Sko - Pre

  Grupa:     Skaits vārti:

# ZemVirsVienāds kopējaisZem mājiniekosVirs mājiniekosVienāds mājāsZem viesosVirs viesosVienāds viesos
1. Kilmarnock FC 133411620172
2. Hearts of Midlothian 233311621171
3. Celtic Glasgow 032601630163
4. Motherwell FC 031701720145
5. Ross County 130701631144
6. Dundee Utd. 230601452161
7. Partick Thistle 330521521153
8. St. Mirren 329631240172
9. Hibernian 426821622106
10. Caledonian Thistle 526731332134
11. Aberdeen FC 225111981163
12. St. Johnstone 3251001543106