Play offMačiTabulaŠķērsgriezumāKomandasStatistikaZem ⁄ Virs
Atpakaļ

Vāc - DEL

  Skaits vārti:

# ZemVirsVienāds kopējaisZem mājiniekosVirs mājiniekosVienāds mājāsZem viesosVirs viesosVienāds viesos
1. Ingolstadt ERC 8521042754255
2. Iserlohn Roosters 447832421236
3. Mannheim 11461042467224
4. Düsseldorf 10431132267215
5. Hamburg 941942065213
6. Norimberk 9401132076204
7. Augsburg 639721954202
8. Eisbaren 6381161560235
9. Wolfsburg 1638982318158
10. Krefeld 838951753214
11. München 10351161754186
12. Köln 1232881534175
13. Schwenningen 9291441665138
14. Straubing 12281251477145