Play offMačiTabulaŠķērsgriezumāKomandasStatistikaZem ⁄ Virs
Atpakaļ

Vāc - DEL

  Skaits vārti:

# ZemVirsVienāds kopējaisZem mājiniekosVirs mājiniekosVienāds mājāsZem viesosVirs viesosVienāds viesos
1. Köln 1445852449214
2. Schwenningen 444402244220
3. Augsburg 842261822240
4. Wolfsburg 19408921410194
5. München 18408102048204
6. Norimberk 12391342358168
7. Iserlohn Roosters 15394520410190
8. Ingolstadt ERC 738932044185
9. Straubing 18383111807203
10. Mannheim 1335791534204
11. Eisbaren 18356818410172
12. Hamburg 1034861734175
13. Düsseldorf 223231116111162
14. Krefeld 1431791435174