Play offMačiTabulaŠķērsgriezumāKomandasStatistikaZem ⁄ Virs
Atpakaļ

1.švýcarská hok. liga 2019/2020

  Grupa:     Skaits vārti:

# ZemVirsVienāds kopējaisZem mājiniekosVirs mājiniekosVienāds mājāsZem viesosVirs viesosVienāds viesos
1. Zug 1344952268223
2. Kloten 444831961252
3. Bern 12431192323209
4. Lugano 8431032165224
5. Fribourg 8411242074215
6. Davos 1041952145205
7. Ambri Piota 12391042158185
8. Biel Bienne EHC 1037851845194
9. Lausanne 9351031776183
10. Langnau 1334971926157
11. SC Curych 14321081556175
12. Servette GE 9311451664158