Play offMačiTabulaŠķērsgriezumāKomandasStatistikaZem ⁄ Virs
Atpakaļ

Aus - EHL

  Grupa:     Skaits vārti:

# ZemVirsVienāds kopējaisZem mājiniekosVirs mājiniekosVienāds mājāsZem viesosVirs viesosVienāds viesos
1. Innsbruck 450422522252
2. Klagenfurt 9491032476253
3. CE Wien 6471342362247
4. Salzburg 8471062522228
5. Linz 547722533224
6. Olimpia Ljublana 541841851233
7. Bolzano 10401342166197
8. Znojmo 7401132064205
9. Dornbirn 5371211794203
10. Graz 10361361764197
11. Székesfehérvár 6351331863177
12. Villach 7351231954167