Play offMačiTabulaŠķērsgriezumāKomandasStatistikaZem ⁄ Virs
Atpakaļ

Vāc - DEL

  Skaits vārti:

# ZemVirsVienāds kopējaisZem mājiniekosVirs mājiniekosVienāds mājāsZem viesosVirs viesosVienāds viesos
1. München 5541022863264
2. Eisbaren 8521042654265
3. Mannheim 945822177241
4. Bremerhaven 743952132226
5. Norimberk 16408121824226
6. Iserlohn Roosters 840641854221
7. Köln 9391032156185
8. Straubing 939442115183
9. Krefeld 4351321772186
10. Wolfsburg 13351151868175
11. Ingolstadt ERC 13341051958155
12. Augsburg 8341041844166
13. Düsseldorf 10291341576146
14. Schwenningen 17298121325166