Play offMačiTabulaŠķērsgriezumāKomandasStatistikaZem ⁄ Virs
Atpakaļ

Zvi - 1.l

  Skaits vārti:

# ZemVirsVienāds kopējaisZem mājiniekosVirs mājiniekosVienāds mājāsZem viesosVirs viesosVienāds viesos
1. Frolunda 1447792235254
2. Djurgarden IF 184211111867245
3. Farjestad 15391291966206
4. Timra IK 1236471725192
5. Mora IK 1134771274220
6. HV 71 93319317106169
7. Örebro HK 11331041947146
8. Rogle BK 11311261385184
9. Vaxjö Lakers HC 16301381388175
10. Malmo IF 14301371567157
11. Brynas Gavle 102913419361010
12. Skelleftea AIK 122818714851410
13. Linköpings 102814418461010
14. Lulea HF 212417616101587