MačiTabulaŠķērsgriezumāKomandasStatistikaZem ⁄ Virs
Atpakaļ

Sko - Pre

  Grupa:     Skaits vārti:

# ZemVirsVienāds kopējaisZem mājiniekosVirs mājiniekosVienāds mājāsZem viesosVirs viesosVienāds viesos
1. St. Mirren 131611440172
2. Hamilton 030801630145
3. Glasgow Rangers 230611441162
4. Aberdeen FC 230611621144
5. Dundee FC 129811350163
6. St. Johnstone 229711531144
7. Motherwell FC 1271001271153
8. Hearts of Midlothian 326931240145
9. Hibernian 426831421126
10. Celtic Glasgow 525821343124
11. Livingston 624821254123
12. Kilmarnock FC 523101144496