Play offMačiTabulaŠķērsgriezumāKomandasStatistikaZem ⁄ Virs
Atpakaļ

Spā - Seg

  Skaits vārti:

# ZemVirsVienāds kopējaisZem mājiniekosVirs mājiniekosVienāds mājāsZem viesosVirs viesosVienāds viesos
1. Cordoba 433511823153
2. Mallorca 1311401671157
3. Zaragoza 430831441164
4. Numancia 430801744134
5. La Coruna 6291131733128
6. Albacete 4291121462155
7. Rayo Majadahonda 3291031260174
8. Elche FC 429941340165
9. Oviedo 3281111642127
10. Tenerife CD 628841342154
11. Las Palmas 728731444143
12. Osasuna 3271211282154
13. Cádiz FC 4271131441137
14. Lugo 827721546123
15. Málaga FC 4261421372137
16. Gimnástico de Tarragona 2261421180156
17. Extremadura 4251321272136
18. Almeria 6251131443117
19. Gijon Sporting 6251121364125
20. Granada 5241321273126
21. Alcorcón 6241231083144
22. Reus 2162428110813