Play offMačiTabulaŠķērsgriezumāKomandasStatistikaZem ⁄ Virs
Atpakaļ

Česká extraliga 2020/2021

  Skaits vārti:

# ZemVirsVienāds kopējaisZem mājiniekosVirs mājiniekosVienāds mājāsZem viesosVirs viesosVienāds viesos
1. Karlovy Vary 5391031762224
2. Liberec 937651834193
3. Litvínov 736931944175
4. Sparta Praha 1136571724193
5. Zlín 1035921958164
6. Třinec 1335461827172
7. Pardubice 1134761735174
8. Kometa Brno 1234681444202
9. Kladno 1033941756164
10. Vítkovice 1033961554184
11. Plzeň 8301431855129
12. Hradec Králové 13281371656128
13. Mladá Boleslav 14261271637109
14. Olomouc 15201977148135