MačiTabulaŠķērsgriezumāKomandasStatistikaZem ⁄ Virs
Atpakaļ

1.švýcarská hok. liga 2019/2020

  Skaits vārti:

# ZemVirsVienāds kopējaisZem mājiniekosVirs mājiniekosVienāds mājāsZem viesosVirs viesosVienāds viesos
1. Davos 936541835182
2. Biel Bienne EHC 834851643184
3. Bern 1033751915146
4. Rapperswill 1033761454192
5. Zug 1330741659142
6. SC Curych 10291151555146
7. Lugano 1429781436154
8. Lausanne 10281231667126
9. Langnau 13271081255155
10. Ambri Piota 9251661273139
11. Fribourg 10251551375128
12. Servette GE 18239811610123