MačiTabulaŠķērsgriezumāKomandasStatistikaZem ⁄ Virs
Atpakaļ

1.švýcarská hok. liga 2019/2020

  Skaits vārti:

# ZemVirsVienāds kopējaisZem mājiniekosVirs mājiniekosVienāds mājāsZem viesosVirs viesosVienāds viesos
1. Bern 2152280072
2. SC Curych 2135182153
3. Lausanne 3133162271
4. Zug 2123063260
5. Rapperswill 5122451171
6. Ambri Piota 3115253162
7. Lugano 5113361252
8. Davos 2111021290
9. Biel Bienne EHC 5105352253
10. Servette GE 695253442
11. Langnau 494163331
12. Fribourg 386251135