MačiTabulaŠķērsgriezumāKomandasStatistikaZem ⁄ Virs
Atpakaļ

1.švýcarská hok. liga 2019/2020

  Skaits vārti:

# ZemVirsVienāds kopējaisZem mājiniekosVirs mājiniekosVienāds mājāsZem viesosVirs viesosVienāds viesos
1. Davos 834541634182
2. Biel Bienne EHC 832851543174
3. Rapperswill 1031761354182
4. Bern 931741915126
5. Zug 1228741558132
6. SC Curych 10271151455136
7. Lugano 1427781336144
8. Lausanne 10261131557116
9. Langnau 1325981155144
10. Ambri Piota 8241651273129
11. Fribourg 8241541274128
12. Servette GE 18219810610113