MačiTabulaŠķērsgriezumāKomandasStatistikaZem ⁄ Virs
Atpakaļ

Sko - Pre

  Grupa:     Skaits vārti:

# ZemVirsVienāds kopējaisZem mājiniekosVirs mājiniekosVienāds mājāsZem viesosVirs viesosVienāds viesos
1. Celtic Glasgow 026101300131
2. Hibernian 125101211130
3. Ross County 323111112120
4. Glasgow Rangers 12141930121
5. Livingston 32133820131
6. Hamilton 220501042101
7. Aberdeen FC 31950103392
8. Motherwell FC 21951111184
9. Hearts of Midlothian 41941112382
10. Kilmarnock FC 3177392085
11. St. Johnstone 21771103174
12. St. Mirren 4157373184