Play offMačiTabulaŠķērsgriezumāKomandasStatistikaZem ⁄ Virs
Atpakaļ

Vāc - 2.

  Skaits vārti:

# ZemVirsVienāds kopējaisZem mājiniekosVirs mājiniekosVienāds mājāsZem viesosVirs viesosVienāds viesos
1. Heilbronn 248202422240
2. Kaufbeuren 246602342232
3. Dresden 446422232241
4. Crimmitschau 343632030233
5. Bayreuth ESV 241922130206
6. Ravensburg 241902152204
7. Kassel 440821862222
8. Frankfurt 2391102242177
9. Lausitzer Füchse 539841841214
10. Bietigheim 939661923204
11. Landshut 638812055183
12. Freiburg 5361112144157
13. Bad Nauheim 1035961654194
14. Bad Tölz 6331341752168