MačiTabulaŠķērsgriezumāKomandasStatistikaZem ⁄ Virs
Atpakaļ

Itā - A s

  Skaits vārti:

# ZemVirsVienāds kopējaisZem mājiniekosVirs mājiniekosVienāds mājāsZem viesosVirs viesosVienāds viesos
1. Atalanta Bergamo 135201811171
2. Roma AS 235101902161
3. Juventus 134301811162
4. Inter Milan 234221520190
5. Bologna 133401811153
6. Lecce 133401631171
7. Lazio Roma 233311711162
8. Napoli 233311711162
9. Brescia 132511710154
10. Sassuolo 232401722152
11. Genoa FC 332311532170
12. Torino AC 130711530154
13. Hellas Verona 330511532152
14. Sampdoria Genoa 430431421162
15. Parma 029901360163
16. Spal 129801541144
17. Cagliari 229711441153
18. Milan AC 228821430145
19. Fiorentina 628431333151
20. Udinese 5231041141126