MačiTabulaŠķērsgriezumāKomandasStatistikaZem ⁄ Virs
Atpakaļ

Itā - A s

  Skaits vārti:

# ZemVirsVienāds kopējaisZem mājiniekosVirs mājiniekosVienāds mājāsZem viesosVirs viesosVienāds viesos
1. Atalanta Bergamo 123001201110
2. Roma AS 22210130291
3. Lecce 02140930121
4. Bologna 12130121192
5. Juventus 121301111102
6. Lazio Roma 121311110102
7. Inter Milan 12121920120
8. Cagliari 020401020102
9. Napoli 220311011102
10. Brescia 11951111084
11. Genoa FC 31931832110
12. Sassuolo 21930111282
13. Spal 1186093193
14. Fiorentina 31842831101
15. Torino AC 1176192084
16. Parma 0168075093
17. Hellas Verona 3165183282
18. Sampdoria Genoa 4164382182
19. Milan AC 2158273085
20. Udinese 3157264193