MačiTabulaŠķērsgriezumāKomandasStatistikaZem ⁄ Virs
Atpakaļ

Itā - A s

  Skaits vārti:

# ZemVirsVienāds kopējaisZem mājiniekosVirs mājiniekosVienāds mājāsZem viesosVirs viesosVienāds viesos
1. Atalanta Bergamo 124001201120
2. Roma AS 223101302101
3. Lecce 022401030121
4. Juventus 122301211102
5. Lazio Roma 122311210102
6. Bologna 122301211102
7. Inter Milan 12221920130
8. Cagliari 021401120102
9. Napoli 221311111102
10. Brescia 12051111094
11. Genoa FC 32031832120
12. Sassuolo 22030121282
13. Spal 1187093194
14. Torino AC 1186192094
15. Fiorentina 41842832101
16. Hellas Verona 3175183292
17. Sampdoria Genoa 4174392182
18. Parma 0169076093
19. Milan AC 2168283085
20. Udinese 4157364193