MačiTabulaŠķērsgriezumāKomandasStatistikaZem ⁄ Virs
Atpakaļ

Sko - Pre

  Grupa:     Skaits vārti:

# ZemVirsVienāds kopējaisZem mājiniekosVirs mājiniekosVienāds mājāsZem viesosVirs viesosVienāds viesos
1. Glasgow Rangers 1112070142
2. Livingston 1112151061
3. Celtic Glasgow 0111050061
4. Ross County 194151043
5. Hamilton 093032061
6. Kilmarnock FC 085042043
7. Dundee Utd. 383142241
8. Hibernian 274131143
9. Motherwell FC 174043131
10. Aberdeen FC 174062112
11. St. Johnstone 166115051
12. St. Mirren 164132032