Play offMačiTabulaŠķērsgriezumāKomandasStatistikaZem ⁄ Virs
Atpakaļ

Ang - Čem

  Skaits vārti:

# ZemVirsVienāds kopējaisZem mājiniekosVirs mājiniekosVienāds mājāsZem viesosVirs viesosVienāds viesos
1. Ipswich 142502131212
2. Crewe 042402210203
3. Preston 240702132194
4. Wolverhampton Wanderers 239522010194
5. Coventry 238621830203
6. Derby 337821931185
7. West Ham 1361201871185
8. Wigan 436631731193
9. Plymouth 435731731184
10. Gillingham 535641361220
11. Sunderland 1331211840158
12. Sheffield United 4321021652165
13. Leeds 532921833146
14. Nottingham 532921653164
15. Leicester 732721475180
16. Cardiff 4311121472174
17. Watford 631941542165
18. Brighton 2301411481166
19. Millwall 4301221742138
20. Q.P.R. 5301121653146
21. Rotherham 5291221473155
22. Reading 7251441363128
23. Burnley 7251421565108
24. Stoke 6182229124910