Play offMačiTabulaŠķērsgriezumāKomandasStatistikaZem ⁄ Virs
Atpakaļ

Vāc - 2.

  Grupa:     Skaits vārti:

# ZemVirsVienāds kopējaisZem mājiniekosVirs mājiniekosVienāds mājāsZem viesosVirs viesosVienāds viesos
1. Schwenningen 453632261310
2. Essen 649732533244
3. Bremerhaven 1148642737213
4. Landshut 648522714214
5. Kaufbeuren 746922455224
6. Dresden 1146542337232
7. Lausitzer Füchse 1144752066241
8. Freiburg 1444462238221
9. Regensburg 843722436194
10. Wolfsburg 1042552035222
11. Bad Tölz 16424111825242
12. Bietigheim 1141772214196
13. Straubing 183910101858215
14. München 153710101925188